Londýn: V reakci na několik koránů spálených v Dánsku byla spálena dánská vlajka muslimy křičícími „Alláhu Akbar“

Londýn: V reakci na několik koránů spálených v Dánsku byla spálena dánská vlajka muslimy křičícími „Alláhu Akbar“

V poslední době dochází k akcím pálení koránu nejen ve Švédsku, kde se toto představení konalo v pátek již podruhé během týdne, ale také v Dánsku. V Nizozemsku pak došlo k podobné akci, jen s tím rozdílem, že islámská kniha byla pouze roztrhána a pošlapána.

Zatímco ve Švédsku a Dánsku pálil korán dánský politik Rasmus Paludan, v Nizozemsku se ničení islámské knihy ujali zástupci tamní Pegidy:

Akce dánského politika Rasmuse Paludana vyvolaly bouřlivé reakce muslimů z několika zemí:

V reakci na mnoho těchto akcí, k nimž v poslední době došlo, ale také na akce, které již byly avizovány na další týdny, nastaly protesty nejprve v Turecku, ale později také v dalších islámských zemích.

Dnes se však protestovalo i v islamizovaném Khanově Londonistánu, kde se za pokřiku Allahu akbar pálila vlajka Paludanova rodného Dánska:

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Londýn: V reakci na několik koránů spálených v Dánsku byla spálena dánská vlajka muslimy křičícími „Alláhu Akbar“

  1. Potešilo by ma, keby na Trnavskú univerzitu prišiel nejaký slovenský vlastenec a priamo pred očami známeho teroristu Jozefa Lenča /ktorý tam prednáša/ sa vymočil na Korán /nie nevyhnutne v slovenčine/ a zapálil ho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout