EU chce, aby byla pedofilie morálně přijatelná, pedofily přejmenovává na „lidi se sexuálním zájmem o děti“

EU chce, aby byla pedofilie morálně přijatelná, pedofily přejmenovává na „lidi se sexuálním zájmem o děti“

Již dlouho je v celém západním světě patrná snaha o legalizaci pedofilie. Zvrácená EU samozřejmě nemůže zůstat v těchto snahách nijak pozadu…

Poslanec Evropského parlamentu obvinil Evropskou unii z prosazování „hrozné propagandy“ poté, co projekt EU popsal pedofily jako „lidi se sexuálním zájmem o děti“ a obvinil blok, že se je snaží přejmenovat termínem, který je „přitažlivější a morálně neutrální“.

Cristian Terhes, rumunský europoslanec, který sedí ve skupině Evropských konzervativců a reformistů, odsoudil EU za to, že údajně tlačí na to, aby byl termín „pedofil“ nahrazen něčím „přitažlivějším a morálně neutrálním“.

Přichází po kontroverzi kolem projektu EU, který používá termín nezletilými přitahované osoby (MAP) k popisu pedofilů, a to navzdory skutečnosti, že tento termín je velmi kontroverzní a někteří ho považují za příliš sympatizující s predátory.

Nicméně, navzdory tomu, že použití tohoto termínu vyvolalo obrovský odpor jen minulý měsíc, Terhes tvrdí, že se zdá, že se EU stále snaží změkčit jazyk kolem pedofilů, přičemž jiný projekt EU na ochranu dětí je opakovaně označuje jako „lidi se sexuálním zájmem o děti“.

„Jsem šokován a zděšen stejnou měrou, že Evropská komise tlačí na nahrazení termínu ‚pedofil‘ přitažlivějším a morálně neutrálním výrazem nezletilými přitahovaná osoba,“ uvedl Terhes v komentáři.

„Dokonce zintenzivnili tuto hroznou propagandu a nyní mluví o ‚lidech se sexuálním zájmem o děti‘,“ pokračoval.

„Tento postoj Evropské komise ke zjemnění zlého a kriminálního chování, jako je pedofilie, je nebezpečný a ohrožuje všechny děti v Evropě,“ pokračoval zástupce veřejnosti a vyzval k tomu, aby byl dotyčný projekt stažen Evropskou komisí, kterou v současné době vede německá Ursula von der Leyen.

Rumunský europoslanec se také zaměřil na pokračující financování drag queen show pro děti ze strany EU, přičemž blok poskytuje finanční podporu drag projektům v Německu, Španělsku a Slovinsku.

Jeden projekt sponzorovaný EU, který se konal v Berlíně – nazvaný „Drag It Up!“ – vyškolil v umění dragu 38 mladých mužů. Účastníci EU financovaného kurzu se učili nosit make-up a paruky, chodit na vysokých podpatcích a zavádět „metody rozmazání a zveličování tradičních binárních genderových rolí“.

Terhes požadoval, aby financování takových projektů Evropskou komisí bylo vysvětleno s tím, že představují riziko pro bezpečnost dětí.

„Evropská komise musí také vysvětlit, proč financuje Drag Queen Show po celé Evropě prostřednictvím programu Erasmus+,“ řekl a dodal, že „děti musí být chráněny před příliš sexuálními projevy, jako je tento“.

„Vyzývám Ursulu von der Leyenovou, aby tyto projekty okamžitě stáhla z programů Erasmus+ a Horizon a veřejně se jménem Evropské komise omluvila,“ požadoval.

„Musí ujistit veřejnost, že žádné podobné projekty nebo cokoli, co začne ospravedlňovat zneužívání dětí, nebude Evropskou komisí znovu podporováno.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.9]

17 thoughts on “EU chce, aby byla pedofilie morálně přijatelná, pedofily přejmenovává na „lidi se sexuálním zájmem o děti“

 1. A co my? Dáme své děti jako oběť úchylákům? Necháme jim zničit život? Uděláme z nich psychicky nemocné trosky? I zvířata brání svá mláďata s nasazením vlastního života. A co my? Budeme bojovat nebo se jen zbaběle krčit a mlčky nechat prznit své děti? EU se ohání právem, ale i děti mají svá práva. Mají právo na šťastné dětství, na zdravý vývoj, na ochranu před úchyláky. Musíme ukázat, že nejsme zrůdy, že své děti úchylákům nedáme.

  1. V každém případě k tomu spěje a podle mne je to otázkou pár let. A to není zdaleka vše. Nedavno jsem četl, že se každý rok ztratí x tisíc dětí a týrají je, aby z nich získali látku, kterou pak super boháči konzumují a prý nestárnou. Je to prý na spoustě amerických celebrit i vidět.

   1. Ano deti se unaseji na sexualni praktiky elity,jsou vezneni v klecich,jsou vsemozne tyrane pro adrenochrom udajny elixir mladi!!! Putin mimo jine na ukrajine zachranil a nechal vynest z podzemi tisece deti!!! Tento lov na deti i lidi bezi od nepameti na cele zemekouli,drive byl vice mene skryt pred zraky verejnosti,dnes se o teto veci a praktikach mluvi otevrene!!

 2. Niet divu Uršula Lajnová je sama pedofilka lezba. A jej skutočný muž Lucifer Bergoglio (terajší falošný pápež) je buzerat pedofil. Spilu mali tri dcéry, trojicky. Dve z nich sú im príkladom zrudnosti.Jana a Dana. Jedna z nich sa od nich dištancovala Gabrielka a je skutočná svetica. Vzor ľudstva a neskutočne múdra.Následne na to sa tieto dve zrúdy Uršula a lucifer stali lezbou a buzerant. Za toto iniciátori tohoto hnusu draho zaplatia. Neujde ani jeden.

  1. Vážený a proto si tam do vedoucích funkcí EU a států Globalisti dosazují tyhle snadno vydiratelné postavičky. Ty pak udělají vše co se po nich požaduje.

 3. Pre Pavel K – latka sa nazyva adrenochrom a ziskava sa zo zlazy menom šišinka – musi to byt dieta, vystresovane, najlepsie tyrane, aby bol co najvyssi koncentrat adrenalinu – tfuj, bestie a monstra to konzumuju, politici, celevriti a pod., udajne aj Hanks, Willis, Lopez, Dion, Cruise a pod…

 4. Von der Layenová má snad 7 děcek. Jistě by neváhala půjčit je na chvíli lidem „se sexuálním zájmem o děti“. Své děti nebo své vnuky, ať si zvykají na nový trend, který propaguje jejich matka nebo babička. Jak se postaru říká: ohýbaj ma mamko, dokial som ja Janko.. Taky by se ti, Leyenko, mohlo stát, že by plynule přešli od pedofilů k nekrofilům. Pardon, k lidem se sexuálním zájmem o mrtvoly. Ještě jsi nepřeskočila..

 5. Nie je zločin zabiť pedofila ani vyzývať k ich zabíjaniu bez ohľadu na to,či niekedy dieťaťu ublížili, alebo nie. Stále častejšie sa stáva, že vo „vyspelom“ /ale aj islamskom/ svete dostávajú neprimerane nízke alebo dokonca žiadne tresty. A nie je zločin vyzývať ani k zabíjaniu tých, čo sa snažia pedofíliu potichu legalizovať /aj zmenou „terminológie“/, teda ani eurobyrokratov vrátane liberálno-fašistických beštií z Európskej komisie. Kdeže sú tie časy, keď Československo udeľovalo przniteľom detí automaticky trest smrti a žiaden ZSSR do toho nekafral…

 6. EU chce, aby byla pedofilie morálně přijatelná, pedofily přejmenovává na „lidi se sexuálním zájmem o děti“. Zřejmě EU je plná pedofilů, proto to chtějí protlačit.

 7. Ano deti se unaseji na sexualni praktiky elity,jsou vezneni v klecich,jsou vsemozne tyrane pro adrenochrom udajny elixir mladi!!! Putin mimo jine na ukrajine zachranil a nechal vynest z podzemi tisece deti!!! Tento lov na deti i lidi bezi od nepameti na cele zemekouli,drive byl vice mene skryt pred zraky verejnosti,dnes se o teto veci a praktikach mluvi otevrene!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout