Brazílie: Lula přitvrzuje, zakazuje část opozice a násilně nechal naočkovat mRNA injekcemi všechny své vězněné odpůrce (video)

Brazílie: Lula přitvrzuje, zakazuje část opozice a násilně nechal naočkovat mRNA injekcemi všechny své vězněné odpůrce (video)

Fašistický Lulův režim den za dnem ukazuje, jak vypadá vláda pod kuratelou Deep statem dosazeného zločince, který je však velmi oddanou loutkou. Věznice jsou plné politických vězňů, z nichž mnozí byli zatčeni jen proto, že poklidně demonstrovali v ulicích.

Připomínám, že jen několik set zatčených patřilo k demonstrantům, kteří vstoupili do budovy Kongresu. Většina vězněných jsou demonstranti, kteří žili již nějakou dobu v improvizovaném táboře na armádních pozemcích v hlavním městě Brasilii. Z tábora vyráželi na poklidné demonstrace.

Všem těmto lidem byly také odebrány děti.

Nyní se objevují informace o tom, že Lula chce odepřít mnoha zvoleným konzervativcům – stoupencům Bolsonarovy politiky – jejich křesla. Hodlá tedy zavádět „vládu jedné strany,“ což je podobný systém, jaký je aktuálně zaveden na Ukrajině.

Odpůrci Luly byli pro změnu nuceně naočkováni mRNA injekcemi. Připomínám, že Bolsonaro sám je neočkovaný, od začátku byl odpůrcem povinného očkování (v Brazílii bylo čistě dobrovolné) a od injekcí lidi spíš odrazoval. Mnoho jeho příznivců je tedy neočkovaných.

Lula je oproti tomu zastáncem povinného očkování, které plánuje zavádět. A to i v situaci, kdy se od této povinnosti ve většině zemí, kde byla tato povinnost zavedena, upouští.

Zatčení demonstranti v Brazílii jsou násilně očkováni vakcínami proti covidu proti své vůli. Levice nyní plánuje odepřít konzervativním senátorům a poslancům křesla v Kongresu a dokončit jejich totalitní převzetí moci.

Téměř tisíc politických vězňů je drženo ve federálních věznicích v Brazílii. Muži byli posláni do věznice Papuda, ženy do věznice Colmeia. „Po příjezdu jsou proti jejich vůli očkováni proti Covidu, dostanou srolovanou matraci bez polštáře a hygienické sady,“ napsala Brazílie v angličtině.

Skupina levicových právníků blízkých Nejvyššímu soudu požádala Nejvyšší soud, aby zabránil pravicovým zástupcům v nástupu do úřadu, včetně Nikolase Ferreiry (Minas Gerais), Carlose Jordyho (Rio de Janeiro), domorodé delegátky Silvie Wãiapi (Amapá), André Fernandese (Ceará), Sargeanta Rodriguese (Minas Gerais) a Walbera Virgolina (Paraíba).

Žaloba tvrdí, že podporovali útok na Národní kongres 8. ledna.

Americký novinář Glenn Greenwald, který žije v Brazílii, se zeptal: „Existovala někdy moderní demokracie, kde jediný soudce vykonává moc, kterou má (předseda Nejvyššího soudu) Alexandre de Moraes v Brazílii? Nenapadá mě žádný příklad, který by se byť jen blížil.“

Jednou z největších ironií Moraese, který se těší mimořádné popularitě mezi korporátními médii a levicí bylo, že sloužil jako ministr spravedlnosti a později byl jmenován do STF tehdejším prezidentem Lulou a vládou široce považovanou v té době nejen za nelegitimní, ale za „vůdce převratu“.

Lulův nový „ministr pro lidská práva“ Silvio Almeida řekl, že se zadrženými demonstranty bude zacházet nejpřísněji, i když Almeida sympatizuje se zločinci obviněnými z obchodování s drogami, loupeží, krádeží a zločinů proti životu po celé Brazílii.

Kabinet institucionální bezpečnosti (GSI), spojený s prezidentem republiky, propustil četu 36 bezpečnostních strážců z praporu prezidentské stráže 20 hodin před invazí minulou neděli, informovaly Rio Times.

Bývalý guvernér federálního distriktu Ibaneis Rocha řekl, že bezpečnost byla sabotována, což podpořilo  invazi  demonstrantů do Národního kongresu, prezidentského paláce a Nejvyššího soudu.

Nejméně 48 federálních agentur bylo varováno před možnou eskalací v Brazílii, ale neudělaly nic.

Video na sociálních sítích ukazuje, jak policie minulou neděli 8. ledna zvala demonstranty do Národního kongresu. Video ukazuje, jak demonstranti za skandování stoupají po schodech Kongresu, aby našli policejní jednotku, která již byla umístěna uvnitř budovy. Policisté nekladou žádný odpor demonstrantům, kteří agentům tleskají a přátelská gesta opětují: „Tohle je pro nás, chlapi.“

Senátor Marcos do Val ze středopravé strany Podemos využil svého projevu na středečním zasedání Kongresu, aby prohlásil, že vláda Luly da Silvy věděla, že protesty z minulé neděle skončí vloupáním do budovy Národního kongresu.

Státní zástupci v Brasilii podali žádost Federálnímu kontrolnímu soudu o zabavení Bolsonarova majetku a obvinili Bolsonara ze škod na majetku při nedělních nepokojích.

 

V rozhovoru se Stevem Bannonem Matthew Tyrmand řekl, že Brazílie žije pod „tyranií soudců“, kteří Lulu a jeho kumpány pustili z vězení, aby mohl převzít moc:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Brazílie: Lula přitvrzuje, zakazuje část opozice a násilně nechal naočkovat mRNA injekcemi všechny své vězněné odpůrce (video)

  1. Brazilci maji aspon mozek a proti svym tyranum bojuji na jako ti naši občane kteři si je voli neustale a jsou z nich spokojeni dnešni pohled na Fialu jak podepisoval tank pro Ukrajince s toho bych blil až se stydim za vládu i za občany jakou děla ostudu ve světě a ti 3 vyzvyhovani kandidati na prezidenta z nich bych taky zvracel 1 šašek ktery by nejradši všechny mobilizoval do války s Ruskem = Petr Pavel 2 šašek Danuše Nerudna co podporuje všelijake LGBT menšiny a Gendery co věři ve vicero pohlavi kandiduje na hrad tahle dama patři spiš do Ustavu a měla by se hlavně lečit na nějakem uzavřenem oděleni tohle by ještě před 20 lety možna ani před 10 lety neprošlo a ten 3 šašek co si jezdi na WEF pro mě neni než odpornej zmetek každy kdo jezdi na takove misto realizuje to nejhorši konec naši svobody lidskych práv a svobod stejně jako naše vyvlastněni a ožebračeni už jsme zažili za 2 roky covidu co je Babiš za Zrudu s těch 3 kandidatu to je jako si vybrat jestli chceš dostat z leva od Babiše z prava od Danuše nebo tvrdej zvedak od Generala 🚀🤕

  2. Volby,volby,volby:Co to je? Velka saskarna a jeste vetsi podvod a vlastizrada,ktera je trestna. Ale ne v nasi republice. pardon v nasi firme s.r.o. Ltd.V teto korporaci neplati zadna pravidla pro gaunery kteri tuto korporaci radoby ridi. Samozrejme ve svuj vlastni prospech to za prve a za druhe ruka ruku myje takze i podle jejich loutkovodicu, Brusel atd,,,Volby tu nejsou proto aby se neco zmenilo,je to divadlo pro lidi,kteri jsou naivni a hloupi! Ja se voleb nezucastnuji,nemam nejmensi zajem poskytovat svuj obcansky prukaz dobrovolne nejakym zmrdum na Kajmanskych ostrovech firme Hawlet Packard! To muze udelat pouze bezmozek a naivni clovek, A navic,vy vsichni jste podle lodniho prava ztraceni na mori,pro tu havet neexistujete! Museli by jste se do 5 let zivota prohlasit za ziveho cloveka.A to jsme bohuzel nevedeli! Vy jste nezijici lide a vas hlas je pri volbe ve volebni mistnosti pohrben do urny!! Vas hlas neni prizazen k zadnemu kandidatovi na kandidatni listine, vse je rozhodnuto dopredu!!! To si uvedomme tak a nejinak tady bezi velky volebni podvod na lidi a lidma!!! Jak se odnepameti rika kdyby volby neco zmenily davno jsou zakazane!! Proto volby nic nezmenily a nezmeni, stejny system stejni zaprodanci duse dablu a certu zustavaji!!! Je zalostne jak jsou lidem vymyvany mozky srackomety,sernamy,a jinymi masmedii!!! Jak se snazi za kazdou cenu ovlivnit cloveka temi pro ne vhodnymi kandidaty na hlavu statu,nejsem schopna napsat prezidenta bohuzel!! Aspenaci pro mysliciho cloveka jednoznacne nevolitelni a zbytek? Ta stejna pakaz co patri na smetiste a propadliste dejin!!! Na prvnich trech mistech protlacovani deep statem jsou nam k nicemu nepotrebni,Nerudka ceska Caputka vrchni zabodavacka po vzoru agenta Burese Babisaka,ktery schvalil biologicke zbrane 26.12. 2021 s tim ze tento experiment na lidech ma pokracovat do konce tohoto roku!!! Potrebuji vedet jakou ovedla farmamafie praci co se tyka depopulace a rizene genocidy. Dale potom soudruh jeneral agent Pavek,Petr Pavel!!! Dalsi hovado ktere chce mobilizovat cechy do valky na Ukrajine!!! Mlynku na maso asi neco chybi neniliz pravda ze? Chybi zive stity tak je to jednoduche!A o agentu buresovi netreba hovorit!! Ted byl zprosten viny za capi hnizdo a dotace ve vysi 50 000 000 kc! A vsimla jsem si ze nam take nejak omladnul, jako padesat odstinu milose zemana!!! Vsimli jste si? A takove divadlo se tu hraje!!!

  3. Politici se dají ve všech zemích na pro loutkovodiče vhodné a nevhodné. Nevhodní jsou bez skrupulí odstraněni a vhodní dosazeni. Případ od případu se liší pouze v míře násilí při odstraňování nevhodného a míře vděčnosti dosazeného. Útěchou nám budiž, že ne každý plán vyjde beze zbytku.

  4. Měla proběhnout generální stávka, veškerý provoz, průmysl, služby se zastavit alespoň na týden, ozbrojené složky se měly otevřeně postavit za Bolsonara. Lulu a soudce do domácího vězení, opětné přepočítání volebních hlasů a vyřešení skandálního zneužití hlasování. Zdá se že je pozdě.

  5. Zavrit a povine preockovat kazdy mesic. Jednak se jich zbavi, druhak dostane premii od Fitzru za perfektni kontrolni skupinu.
    Je zde stale nezodpovezena otazka, kolik spike proteinu clovek vydrzi ?
    Prijde Lula na to spravne davkovani ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout