Klaus Schwab hovoří o tom, jaký má WEF vliv na školství (video)

Klaus Schwab hovoří o tom, jaký má WEF vliv na školství (video)

Politické loutky z celého světa si každoročně jezdí pro instrukce na davoská fóra Klause Schwaba. Tato globalistická organizace má mnohem větší vliv než kdo jen tuší, přičemž dosud se vědělo zejména o jejím podílu na politice založené na plánech Agendy 2030.

Stejně tak je známo, že si tato organizace odchovává budoucí politické loutky, které jsou umisťovány ve vládách po celém světě. Schwabovo fórum je čelním podporovatelem klimatické i LGBTQI agendy a zavádění digitální totality. Nyní se našlo video, které ukazuje, že má vliv i na školství.

Ostatně, kde jinde začít než u dětí tak, aby byly další generace patřičně ideologicky „vytvarované“?

Objevilo se video, na kterém Klaus Schwab hovoří o iniciativě Světového ekonomického fóra pro globální vzdělávání. „Tento projekt zahrnuje Cisco a prakticky všechna velká jména“, řekl Schwab na setkání Foreign Policy Association dne 17. dubna 2008 .

„Snažíme se o revoluci ve vzdělávacím systému Jordánska, Egypta a Burundi spoluprací s místními úřady,“ pokračoval. „Spolupracujeme také s UNESCO, a to nejen na vybavení škol, ale také na rekvalifikaci učitelů a nabídce nových osnov.“

„My tyto společnosti vedeme,“ zdůraznil Schwab. „Jsme zapojeni do iniciativy od začátku do konce.“

Děti tak mohou být v raném věku indoktrinovány ideologií WEF. Schwab tedy proniká nejen do kabinetů, ale i do škol.

Video zaujalo šéfa Twitteru Elona Muska. Odpověděl: „Uhh…“ Někdo jiný řekl: „Takže velké technologické společnosti a WEF jsou nyní zodpovědné za vzdělávání? Není divu, že se naše mladá generace zbláznila. Vraťte naše učitele a nechte děti na pokoji!“

Americký kongresman Troy Nehls napsal: „Ani se tím netají.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Klaus Schwab hovoří o tom, jaký má WEF vliv na školství (video)

  1. jak zároveň směšné a velmi nebezpečné. Nikým nevolený Šváb se snaží organizovat školství a vzdělávání mladých lidí. Tohle je zásadní popření veškerých demokratických principů v něž jsme se snažili věřit. Tohle přece není vláda lidu, ale vláda pošuků vydávajících se za vůdce světa. Tak to oni nám kdysi dávno nakukali kecy o demokracii, kterým sami nevěří a sami se těmito principu neřídí a nikdy neřídili. To oni nám dnes říkají “ demokracie je k ničemu “ teď budete poslouchat nás tzv. autority.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout