Maso vypěstované v laboratoři a jaderné nádoby s kvasnicemi: COP27 pokračuje ve válce s potravinami

Maso vypěstované v laboratoři a jaderné nádoby s kvasnicemi: COP27 pokračuje ve válce s potravinami

COP27 , kam vyrazili politici a klimaalarmisté z celého světa soukromými tryskáči nebo vládními letadly, aby si pak dali chutné masové menu, spřádá plány na tzv. „udržitelný“ svět.

Již jen slovo „udržitelnost“ jako první přináší na mysl osud Srí Lanky, která byla WEF svého času dávána za příklad jako „vzorová udržitelná společnost.“ Tedy tímto vzorem byla v roce 2018, kdy se země zavázala, že bude plně udržitelnou, což vedlo ke kolapsu zemědělství a záhy celé země.

Jak dopadla Srí Lanka o pět let později snad netřeba připomínat, všichni máme ještě v živé paměti, jak občané krachující země vyhnali jejich prezidenta při bouřlivých nepokojích ze země.

Nicméně zdá se, že globalistům se stejný scénář líbí a hodlají jej uplatnit celosvětově. EU k tomu se svým zeleným údělem spěje již nějakou dobu a další návody na udržitelnou společnost dává i klimatický summit COP27.

Na COP27 byl doslova celý jeden den věnován diskuzi o zemědělství, „potravinové bezpečnosti“ a „inovacích“ pro „snížení metanu“ (což je mimochodem kód pro „zbavit se krav“). Státy EU jsou napřed a zavázaly se zlikvidovat do roku 2030 nejméně 30% chovů dobytka, což již naplno běží například v Holandsku.

COP27 bude také využit k zahájení nové iniciativy OSN Food and Agriculture for Sustainable Transformation (FAST). Která podle Forbesu bude podporovat:

Přechod k udržitelné, klimaticky odolné a zdravé stravě, který by pomohl snížit náklady na zdraví a změnu klimatu až o 1,3 bilionu dolarů a zároveň by zlepšil potravinovou bezpečnost tváří v tvář klimatickým změnám.

Stejně tak iniciativa AIM, jejímž cílem je vyčlenit 8 miliard USD na „inovaci v zemědělství“.

Klimatičtí aktivisté dokonce využili platformu k oznámení spuštění nové kampaně „Reboot Food“, která nás ujišťuje, že vše, co potřebujeme k nasycení světa, jsou obří fermentační kádě na jaderný pohon:

Základní myšlenkou je nahradit živočišné zemědělství všude, kde je to možné, technologií zvanou precizní fermentace, která využívá kvasinky a bakterie k výrobě bílkovin. Biologicky identické živočišné bílkoviny by mohly být produkovány pomocí geneticky modifikovaných mikroorganismů, které jsou fermentovány v tancích. Tyto továrny by byly poháněny solární, větrnou a jadernou energií.

Toto je snad nejambicióznější propaganda „potravinové reformy“ zveřejněná v posledních dnech, ale bylo toho mnohem víc.

Například společnost GoodMeat na výrobu syntetického masa představuje na summitu COP27 své nové masné výrobky pěstované v laboratoři.

Nejen maso z laboratoře nebo kvasnicová pasta na jaderný pohon, ale také jedlý hmyz je klimaalarmisty prosazovanou „pochoutkou.“ Jen by mne zajímalo, proč neměli účastníci summitu na jídelním lístku místo hovězího cvrčky a místo kuřecího moučné červy.

Hlavním problémem ovšem je, jak hmyz lidem vnutit, aby jej jedli zcela dobrovolně. Pak samozřejmě nastupuje propaganda, která se stále častěji objevuje v mainstreamových médiích v mnoha zemích. Jako například toto:

Ve skutečnosti existuje celá řada dobrých důvodů, proč jíst hmyzí proteiny, v neposlední řadě je to dopad na životní prostředí. Chov hmyzu, jako jsou cvrčci a kobylky, vyžaduje méně krmiva, půdy a vody než chov tradičních hospodářských zvířat, jako jsou prasata a krávy, a výsledkem je mnohem menší produkce skleníkových plynů.

Skvělá práce, ještě tak jít plebsu  příkladem a na příštím klimatickém summitu nabízet výhradně hmyzí menu, doplněné Gatesovým laboratorním masem a GMO kvasnicemi vyrobenými v nádržích na jaderný pohon.

Summity OSN – zejména klimatické summity – vždy nabízejí malou ochutnávku všeho, co na nás v nejbližší době chystají. A i když „reforma stravy“ nemusí být jediným nebo dokonce nejdůležitějším bodem programu, rozhodně je důležitou součástí plánu.

A pravděpodobně vše výše uvedené nám již brzy začnou vehementně vnucovat. 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.6]

One thought on “Maso vypěstované v laboratoři a jaderné nádoby s kvasnicemi: COP27 pokračuje ve válce s potravinami

 1.   
  😎 Ζkuѕtе ѕі рřеdѕtаvіt: 😎
  ᠋᠋؜؜؜؜؜؜؜؜   
  Јаk Šⴍáb ѕроlu ѕ јеhо рřіѕluhоvаčі ( včеtnӗ Fіаlkу, Rаkušаnkа,Реkаrkу, Bаbіšе а dаlšíсh) ѕеdí v krіmіnálе mеzі čеrnýmі а аɢrеѕіvnӗ nаdržеnýmі muѕlіmу, kаnіbаlу а јѕоu všісhnі krmеní brоukу а јејісh vlаѕtnímі ѕрlаškаmі.
    
    
  Fаntаzіе је mосná, јеdnоtné а ѕіlné mуšlеnkу umí рřіtáhnоut fаntаzіі dо rеаlіtу.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout