Nová premiérka Alberty vyhlašuje válku Světovému ekonomickému fóru: „Toto musí skončit“ (video)

Nová premiérka Alberty vyhlašuje válku Světovému ekonomickému fóru: „Toto musí skončit“ (video)

V kanadské Albertě, kde se nedávno prokázala jako nejčastější důvod úmrtí „neznámá příčina“, nyní vládne premiérka, která je podle všeho pravým opakem Schwabova žáka Trudeaua, jehož fašizující manýry jsou celosvětově nechvalně známé.

Danielle Smithová, nová předsedkyně vlády kanadské provincie Alberta, se ohradila proti ministerstvu zdravotnictví provincie a  Světovému ekonomickému fóru.

„Věřím, že Alberta Health Services je zdrojem mnoha problémů, kterým čelíme,“ řekla Western Standard .

„Uprostřed pandemie uzavřeli jakousi dohodu o partnerství se Světovým ekonomickým fórem,“ řekla Smithová několik dní poté, co se stala premiérkou.

„Proč bychom proboha měli chtít mít něco společného se Světovým ekonomickým fórem? Tohle musí skončit,“ dodala.

Smithová také řekla, že vědecký výbor Alberta Health Service nebere v úvahu veškerou vědu. Místo toho si vybírají studie, které odpovídají jejich agendě.

„Nechci, aby mi vědecká komise uprostřed pandemie řekla, že nechce zkoumat terapeutické možnosti,“ řekla.

Smithová naznačila, že plánuje vyhodit celé představenstvo Alberta Health Services. „Přichází nové vedení. Je jen otázkou času, kdy se všichni vymění.“

Začátkem tohoto roku šéfka zdravotnictví v Albertě Deena Hinshawová připustila, že zdravotnická služba během pandemie počítala pacienty bez JIP jako pacienty na JIP. Na základě těchto údajů byla následně vyhlášena přísná covidová opatření.

Jason Kenney, předchozí albertský premiér, se vymezil proti Klausu Schwabovi a WEF v roce 2020. Popsal Great Reset jako sběrný pytel levicových myšlenek pro méně svobody a více vlády, pro více vládních intervencí, pro politiky, které povedou k masové chudobě, zejména v energetické politice.

Kenney nazval výroční Světové ekonomické fórum největším shromážděním globálních pokrytců v historii.

„Každý únor několik tisíc superbohatých lidí – milionářů, miliardářů, manažerů a politiků – letí stovkami soukromých tryskáčů do Davosu, kde stráví týden přednášením zbytku světa o tom, jak snížit svou uhlíkovou stopu,“ řekl. „Pokrytectví těch lidí je tak silné…“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 44 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Nová premiérka Alberty vyhlašuje válku Světovému ekonomickému fóru: „Toto musí skončit“ (video)

    1. Bohužel mám takové obavy, že tam na tom postě asi moc dlouho nebude. Mozek tzv obyčejných lidí už zdegradoval takže si panstvo dělá co chce a nemá se čeho bát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout