Bílý dům nyní provádí stejný program blokace slunce, který byl před dvěma lety označen za „konspirační teorii“

Bílý dům nyní provádí stejný program blokace slunce, který byl před dvěma lety označen za „konspirační teorii“

Pokud někdo upozorňuje na pravděpodobné manipulace s počasím, je obvykle nálepkován za konspiračního teoretika. Přitom na toto téma se již nejednou vyjádřili i ve WEF a nedávno dokonce přiznala manipulace s počasím i oficiální španělská meteorologická instituce.

Světové ekonomické fórum předpovědělo již v roce 2020, že bude léto 2022 velmi suché – a nelze než se ptát, jak mohli něco podobného dva roky předem tak jistě vědět. Poslední zima na jižní polokouli, kde nyní začíná jaro, byla nezvykle studená a plná sněhu. I to by mohlo naznačovat, že k nějakým manipulacím s počasím již dochází.

To, co stále mnozí považují za konspirace, nyní opět potvrzuje dokonce americká vláda…

Úřad pro vědeckou a technologickou politiku Bílého domu zahájil pětiletý výzkumný plán zaměřený na vývoj metod, jak odrazit sluneční světlo zpět do vesmíru, aby „ochlazovalo“ planetu a předešlo se tak údajnému „globálnímu oteplování“.

Ještě před několika lety byla nezávislá média označena za nekontrolovatelné „konspirační teoretiky“ za varování, že se klimatičtí šílenci zaměřují přímo na slunce, které by chtěli zastínit. Nyní se konspirační teorie stávají  fakty. Opět se potvrzuje, že odstup od „konspirační teorie“ k realitě je stále kratší.

Myšlenkou nového programu ochrany před sluncem je regulovat expozici UV záření na Zemi. Pokud se ho podaří zablokovat a odrazit zpět do vesmíru, teploty se mohou mírně snížit, což by údajně mělo prospět polárním ledovcům a v budoucnu zabránit pobřežním záplavám.

Jedním ze způsobů, jak plánují globalisté blokovat slunce, je rozprašování aerosolů ve stratosféře, známé také jako „chemtrails“. Možná si vzpomínáte, že chemtrails byly také označovány jako „konspirační teorie“, než byly nakonec potvrzeny jako další konspirační fakt.

Kolují také myšlenky o „rozjasňujících“ mořských oblacích a „řídnoucích“ cirrových oblacích, o kterých klimatický kult tvrdí, že by mohly zabránit slunci, aby přes den příliš ohřívalo planetu.

„Při vstřikování stratosférického aerosolu se aerosol, jako je oxid siřičitý, rozprašuje do stratosféry, a protože má potenciál ovlivnit celou zeměkouli, často se mu dostává největší pozornosti,“ uvádí CNBC.

„Zatímco argumenty o morálním hazardu zmařily výzkumné úsilí, jak se klimatická krize prohlubuje, tomuto nápadu se dostává stále větší pozornosti.“

Program ochrany proti slunci podepsaný falešným „prezidentem“ Joe Bidenem na začátku tohoto roku, bude pravděpodobně zahrnovat atmosférické rozprašování oxidu siřičitého, který dokonce CNBC považuje za „škodlivý pro životní prostředí a lidské zdraví“.

Ale stojí to za to, alespoň podle „vědců a zastánců klimatických změn“, kteří žijí v neustálém strachu z věcí, jako je údajné oteplování a další údajné „změny klimatu“, které je znepokojují.

„Odraz od slunečního světla má potenciál podporovat živobytí miliard lidí a je to známka toho, že Bílý dům vede výzkum vpřed, takže budoucí rozhodnutí mohou být založena na vědě, ne na geopolitických úskocích,“ chválil projekt Chris Sacca, zakladatel investičního fondu pro klimatické technologie Lowercarbon Capital, který z tohoto druhu klimatického šílenství neskutečně profituje.

Navzdory zjevnému střetu zájmů mezi Saccovou společností a agendou Bidenova Bílého domu Sacca trvá na tom, že „nemá žádné finanční zájmy nad rámec filantropie“.

Podle profesora Harvardské univerzity Davida Keitha existuje myšlenka blokování slunečního světla, aby se zastavilo globální oteplování, přinejmenším od roku 1965. Jen se to nyní bere mnohem vážněji než tehdy, pravděpodobně proto, že společnost se již podařilo patřičně zmanipulovat vlivem vyšinutých klimatických sektářů.

Téhož roku zpráva pro tehdejšího prezidenta Lyndona B. Johnsona nazvaná „Obnovení kvality našeho životního prostředí“ přinesla myšlenku odstranění pevných částic nad oceánem za cenu 100 dolarů za čtvereční míli. Na základě tehdejších směnných kurzů dolaru se odhadovalo, že snížení globálních teplot tímto způsobem bude stát asi 500 milionů dolarů ročně.

Ne každý je přesvědčen, že blokování slunečního světla je správná cesta, včetně Janose Pasztora, výkonného ředitele Carnegie Climate Governance Initiative. Říká, že „změna slunečního záření nikdy nebude řešením klimatické krize“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

One thought on “Bílý dům nyní provádí stejný program blokace slunce, který byl před dvěma lety označen za „konspirační teorii“

  1. jenže tady nejde primárně o oteplování.

    co se vám asi vybaví po staré pravdě „kam nechodí slunce, chodí lékař“

    to je celé,, předčí totiž ještě neznali nějaké druhý záření, aleznali, že v zimě,kdy je slunce min vidět, mají nemoci pr’e A CO jsou nemoci? nemoci jsou víry a co zabíjí víry? no přece UV. to je celé. Zase jde jen o vakcíny a prachy z nich

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout