Miliardáři nakupují podzemní bunkry a vše nutné pro přežití

Miliardáři nakupují podzemní bunkry a vše nutné pro přežití

Pokud se nyní miliardáři z nejvyšších pater světové vlády (majitelé magakorporací) snaží zoufale zajistit úkryt pro sebe a své rodiny a zajímají se o instrukce „jak přežít,“ pak zřejmě něco zásadního očekávají. Přinejmenším nepokoje, přinejhorším válku, za kterou by však paradoxně stáli oni sami. Byla by však skutečně v jejich zájmu? Zřejmě ne, neboť nemají zájem na tom, aby byla planeta zničena, potřebují se „pouze“ zbavit „zbytečných jedlíků.“

Autor Survival of the Richest Douglas Rushkoff nedávno v The Guardian publikoval ukázku toho, jak se světoví technokratičtí guruové lačnící po penězích aktivně snaží vybudovat si úkryty pro přežití, aby přežili nadcházející apokalypsu, kterou sami již dlouho pomáhají plánovat.

Rushkoff uvádí, že byl nedávno pozván na tajné setkání pěti technologických miliardářů na neznámém místě v poušti, kde se ho ptali na nejrůznější otázky, jak postavit nejlepší a nejbezpečnější podzemní bunkry.

Zdálo se, že největší starostí těchto miliardářů bylo, jak zajistit, aby se ochranka, kterou najali, neobrátila proti nim, když půjde do tuhého. Jejich totální nedostatek empatie – což znamená, že tito tech miliardáři jsou sociopati – ukazuje, že prostě nedokážou pochopit, že pomoci lidem by pro ně mělo být nyní mnohem lepší, než se snažit přežít na úkor všech ostatních – a to třeba i s pomocí násilí.

„Jak si po události udržím autoritu nad svými bezpečnostními silami?“ zeptal se generální ředitel makléřské firmy, protože si uvědomil, že Rushkoff ví něco o přežití.

„Událost. To byl jejich eufemismus pro energetický kolaps, sociální nepokoje, jaderný výbuch, sluneční bouři, nezastavitelný virus nebo zákeřný útok na celosvětovou internetovou síť,“ vysvětluje Rushkoff ve svém příspěvku o primárním zaměření těchto technologických miliardářů. 

Jak se ukázalo, většina soukromých setkání se točila kolem bezpečnosti a toho, jak udržet bezpečnostní síly placené, nakrmené a šťastné, aby mohly pokračovat v ochraně právě těch technologických miliardářů, kteří v první řadě zničili svět.

Zatímco jeden z nich navrhl jednoduše zamknout své potraviny to trezoru s kombinacemi, které zná pouze on, alespoň jeden z technologických miliardářů navrhl, že by měly být jeho bezpečnostní týmy nuceny nosit disciplinární šokové obojky, aby se zajistilo dodržování předpisů.

Jiný navrhl postavit roboty, kteří by sloužili jako strážci a dělníci pro jejich podzemní, dystopické „ráje“, ve kterých doufají, že přežijí poté, až se společnost zhroutí.

Rushkoff, který se označuje za „marxistického mediálního teoretika“, se snažil muže přesvědčit, že pro řešení „kolektivních, dlouhodobých výzev“ je nejslibnější prosociálnější přístup založený na partnerství a solidaritě. Ukázalo se, že o tom nikdo z nich nechtěl ani slyšet.

„Vysvětlil jsem jim, že jediný způsob, jak přimět jejich strážce, aby v budoucnu projevili loajalitu, je zacházet s nimi jako s přáteli,“ napsal Rushkoff o svých slovech k technologickým miliardářům. „Neinvestujte jen do munice a elektrických ohradníků, investujte do lidí a vztahů. Vykulili oči nad tím, co jim muselo znít jako hippie filozofie.“

Nakonec, říká Rushkoff, dospěl k poznání, že miliardářští technokratičtí magnáti jsou ve skutečnosti poražení v celém tomto scénáři. Pravděpodobně budou první, kdo odejde, až bude po všem, protože my, lidé, je vidíme takové, jací jsou.

„Miliardáři, kteří mě povolali do pouště, abych jim vysvětlil své strategie jak přežít v bunkru, nejsou ani tak vítězi ekonomické hry, jako spíše obětí jejích vlastních  zvrácených konečných pravidel,“ říká Rushkoff.

„Víc než cokoli jiného podlehli mentalitě, kde ‚vítězit‘ znamená vydělat dost peněz, aby se ochránili před škodou, kterou sami způsobí, když vydělávají peníze tímto způsobem. Je to jako snažit se postavit auto, které jede dostatečně rychle, aby uniklo vlastnímu výfuku.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Miliardáři nakupují podzemní bunkry a vše nutné pro přežití

 1. Ale! Ilumináti se s nimi nechtějí rozdělit o Mars nebo alespoň o odvrácenou stranu měsíce?

  Nebo reptiliáni o podzemní město v Jeruzalémě?

  Asi zapomněli na to, že Ilumináti považují nejen nás ale i je za přebytečné jedlíky. Ilumináti jsou větší psychopaté než oni.

  TO BUDE ŠVANDA!

  JESTLI JE TOTO PRAVDA! XDDD

 2. nemám o ně strach. Oni zjevně strach nemají. Jsou to sociopati.

  Raději zemřu pro lidi co mám rád nebo s nimi, než žít v bunkru s lidma, co jsou cvoci už ted.

  Pozor, v minulosti Anglie je jeden případ, kdy ochranka nezabila svého šéfa. Slyšeli jste o ochrance tzv. Beefeaters, ti chránili svého šéfa za maso v době hladomoru.

  Navíc nikde není napsáno, že těm v bunkru nerupne v bedně. Bohužel jediný bunkr, který by těmto ředitelům zeměkoule pomohl, je vypolštářovaná cela.

 3. Je vidět, že ti miliardáři mají místo mozku jen jejich peníze, majetek prostě mamon. Jak dlouho asi v těch bunkrech chtějí vydržet? Záhy začnou závidět těm mrtvím a jak píše Anonym jejich zaměstnanci to také psychicky nevydrží, začnou je okrádat a nakonec je i povraždí. Děkuji nechci.

 4. ještě mi napadlo, že lidi, co neumí žít s ostatními venku, se zavřou do bunkru s těmi stejnými jako jsou oni. To by byla reality show jak vyšitá. Za týden nuda, skepse, stihomam no a pak by jeden z nich našel pistoli a za pár let by se ti, co by je vykopali, divili, jak se mohli všichni vyzabíjet dřív než jim došly zásoby.

  Opravdu nemám o ty šmejdy strach.

 5. v připadě jaderne války jim bude Bunkr k ničemu 20 let žit v Bunkru nezvladne nikdo nezapomenout na ponorkovou nemoc 20 let mit potravu vodu i zabavu Bunkry jsou určeny jen na kratkou dobu to by se spiš museli budovat podzemni města a to by museli byt města velice soběstačna mit svuj vlastni zdroj vody jidla = zemědělstvi uměli zdroj slunce = vitamin D2 každy potřebu aspon nějaky zdroj slunce žit ve tmě napořad je špatne vždy možna tak leda pro švaby a krysi ale je to fakt nikdo nevydrži žit napořad v podzemi aby někomu neruplo v bedně a 20 let podzemi neni žádna sranda než by z vrchu zmizela radiace navic v tomhle by je v připadě jaderne války ani už Bunkr nemusel zachranit zdroj potravy by samozřejmě byl taky silně omezeny každy potřebuje k životu jist i maso to by v podzemi museli mit jinak i soběstačne Farmy aby tomuhle mohli předejit jestli nějaka takova podzemni města už existuji nebo ne nevim ale pry Elon Musk je buduje na Marzu už se soběstačna města buduji pro 1 milion lidi ale to bude hotovo až někdy po roce 2050 a jestli ten plan skutečně vyjde na to odpověd neznam nakonec si jednoho dne každy z nas bude muset zvolit pokud je pravda že energeticky vykon slunce na povrchu bude za 20 až 30 let silnějši proto Elon Musk realizuje 3 cesty pro lidstvo 1 singularita člověka a stroje a nakonec přesunuti vědomy do stroje, 2 zmizet na jiny planetarni nosič to možna někdy za mnoho let bude asi ten Marz pokud to vyjde, 3 města v podzemi samozřejmě že Globalisti maji ještě svuj 4 plán a to je mišeni ras aby zmizela byla rasa a byla tu ta hloupa snadno ovladatelna masa podobna starym Egyptanum ti budou ještě agresivnějši ale manipulovat s němi bude snadne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout