Další zajímavá videa z probíhajícího referenda  na Donbase (videa)

Další zajímavá videa z probíhajícího referenda na Donbase (videa)

Zatímco Kosovo bylo od Srbska odtrženo bez jakéhokoli referenda, na Donbase vadí i vyhlášené referendum, tedy nejdemokratičtější způsob rozhodování, který ovšem většině západních politiků vadí. I proto nemáme žádný zákon o referendu a například v Holandsku po posledních dvou referendech, která nedopadla podle představ vládnoucích (j)elit, bylo raději referendum zrušeno.

Ti, kdo se navenek ze všeho nejvíc ohání demokracií, ve skutečnosti demokracii bytostně nenávidí, neboť nemusí být vždy v souladu s vládnoucí ideologií. Pokud si lid na jakémkoli místě naší planety přeje většinově odtrhnout do země, k níž náleží, pak by měl být tento hlas vyslyšen. A je celkem jedno, o kterou zemi se jedná. Na východě Ukrajiny by navíc mohlo vést uznání referend k ukončení bojů a tím i k ušetření mnoha životů, které by zbytečným prodlužováním války přišly nazmar…

Podívejte se na dvě videa z referenda:

První zbrusu nové video je od Patricka Lancastera, který se před pár dny vrátil na Donbas, aby průběh referenda na různých místech zdokumentoval:

Druhé krátké video ukazuje jeden ze zahraničních týmů volebních pozorovatelů, kteří dohlíží na regulérnost referenda. Na území Donbasu se nachází různé týmy z celého světa. Ten níže, který nám představila nizozemská novinářka Sonja van den Ende, je  z Jižní Afriky:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Další zajímavá videa z probíhajícího referenda na Donbase (videa)

  1. Citujem autora:“ Pokud si lid na jakémkoli místě naší planety přeje většinově odtrhnout do země, k níž náleží, pak by měl být tento hlas vyslyšen“

    Počúvaj ma ty „geroj“ tak isto budeš mať plnú hubu kecov keď pôjde o Sudetských nemcov v ČR? Či potom budeš bľačať ako ti rozbíjajú (možno) tvoju vlasť?

      1. Vždyť je to jen Hlinkovský kokot, neví o čem píše protože neví jak to tenkrát bylo. Tito duševní lajdáci mne fascinují, jediná omluva by byl jeho věk protože dnes už se ve škole pravda nesmí vyučovat,

  2. Po poslednich volbach se na veci divam cikanskym pohledem, “Zitrek me bude zajimat az zitra” a “Co ce primo netyka me, me nezajima”. Proc se mam angazovat pro nejake blbce, kteri voli Petikolku a nebo nevoli vubec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout