Za 5 let už „normální“ lidé nebudou mít právo létat tak, jak byli zvyklí

Za 5 let už „normální“ lidé nebudou mít právo létat tak, jak byli zvyklí

Letecká doprava má být výrazně omezována a zejména na kratší vzdálenosti nahrazována vlakem. To samozřejmě platí jen pro „plebs“, neboť například evropští politici budou stále na jejich mejdany u Schwaba v Davosu létat soukromými tryskáči nebo vládními letouny. Omezování je ostatně ve všech směrech namířeno jen na ty „dole“.

Měření uhlíkové stopy má být údajně plošně zavedeno v rámci digitální identity. To se ostatně již testuje v několika evropských zemích a o plošném zavedení se hovořilo i na posledním srazu WEF. Zákaz běžných letů nebo jejich velmi výrazné omezení se tedy dalo očekávat, neboť právě lety jsou tím, co zanechává onu kritizovanou uhlíkovou stopu příliš dlouhou. Nezapomeňte, že zbytek tohoto desetiletí se ponese převážně v duchu klimaalarmismu.

Za 5 let už „normální“ lidé nebudou mít právo létat tak, jak byli zvyklí. Za 10 let už nebudou mít právo létat vůbec. Zajímavá analýza britské publicistky Katie Hopkinsové

Katie Hopkinsová počítá s tím, že během příštích 5 let už „normální“ lidé nebudou mít právo létat tak, jak byli zvyklí. Během příštích 10 let předpokládá, že „normální“ lidé už nebudou mít právo létat vůbec. Vyvozuje to z následujících událostí:

 • British Airways ve svém zimním letovém řádu ruší 10 000 letů. To odpovídá 18 % letů.
 • Francie zrušila vnitrostátní lety trvající méně než 2 hodiny. Místo toho musí lidé jet vlakem.
 • V Norsku existuje návrh individuálních letových kvót, podle kterých mohou lidé uskutečnit pouze určitý počet letů za rok, zrušení bezcelního režimu, zrušení vnitrostátních letů podle francouzského vzoru.
 • Schiphol / Amsterdam omezuje lety na 440 000 ročně, což je 20% snížení, aby se zabránilo emisím. Stejně tak se ztrojnásobí poplatek za cestující, letištní poplatky se zvýší o 37 %. Schiphol byl po Londýně a Paříži třetím největším letištním uzlem, což se postupně omezovalo.
 • Totéž se děje v Kanadě a Austrálii.

Katie Hopkinsová se ptá, proč to není hlášeno veřejně. Pouze Schiphol uvádí skutečný důvod pro sledování světové agendy. Ostatní obviňují Covid.

Naléhavě apeluje na to, aby byl tento vývoj znám, neboť lidstvo své svobody plíživě ztrácí, aniž by si to uvědomovalo.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Za 5 let už „normální“ lidé nebudou mít právo létat tak, jak byli zvyklí

  1. to nevíte, že jako existují dotace pro zemědělce, aby nic nepěstovali, existují i dotace pro letecké společnosti, aby létaly, ale bez pasažérů?

 1. Je to banda zidovskych zmrdu, kteri by uz davno meli viset, protoze provaz je levnejsi, nez patrona. A doufam, ze to bouchne v cele Evrope, protoze je jeste hodne normalnich lidi a kazdy kdo pracuje, tak nejen pro peniz, ktere potrebuje, ale i proto aby si zil stale lepe. A k tomu patri i doprava- tak ja pojedu nejakymi autobusy do Spanelska, pak poplavu tyden na Kapverdy? Kdyz letecky to zvladnu za necely den. Kurva nikdo ty deLeyna a pakaz z WEF nejaky svaby s vyholenou palici-roztal bych mu ji macetou napul. Nikdo je nevolil, ale nalezli si tam jako svabi, nebo pro neschopnost byli uklizeni do EU jako ta leyno, nebo u nas ten debil Spidla, ale od nas jich je tam vic-vsichni neuzitecni debilove, ale za kralovske penize. Je nutna obcanske neposlusnost a pokud to nepomuze, tak obcanska valka. Ty EU kurvy si rybnik sami nevypusti.

  1. A to je to o co tu jde. Velká totalita a total control vypuknou až po té, co eu padne a národy se depopulují samy občanskými válkami. Ted je jen potřeba rozesírat lidi, kterých je moc. Bohužel mnozí se nechají lépe manipulovat, než aby řekli prosté NE. To se raději budeme zabíjet mezi sebou a až nás bude dost málo, tak přijde zas nějaký chytrák, řekne jak to je, a aby se to už nikdy nestalo, zbytku lidí navrhne si nastřelit čipy, dá jim nepodmíněný příjem a total control včetně vakcinace jako součást podmínek, aby „lidstvo“ už neopakovalo chybu. Ale to tu už nebudou národní státy. Původní obyvatelé už nebudou, nebo budou v menšině. A o to tu jde. Ten chytrák je také součást plánu. Ale aby se to dalo provést, je potřeba strašit lidi, přeprogramovat jim děti. Vyvolávat nepokoje.

   Spíš si položte otázku, komu to prospěje, když by zůstaly národy a svět tak jak ho máme „teď“, když víte, že další finanční krize bude drtivější než ta předchozí a mohla by smést všechny ty, kteří mají už ted klíče od planety.

   A líp se přece ovládají lidi, kterých je míň než mnoho. Důležité je, aby do roku 2030 se podařilo plán plnit. Je to celé jen rozesíračka. EU možná padne, padnou původní národy, padnou jednotlivé státy, ale náplavy je nahradí, náhrada bez kořenů a tradic. Vlivem vakcin se zkrátí délka života na 50 let. Možná na míň. A vše bude v pořádku UDRŽITÉLNÉ.

   Válka, chudoba, bída a vakcinace

 2. veškerý hnus a podlost maskovaná skrytě za boj s lidmi spočívá ve všech stranách, které mají ve svém názvu demokratická. Vzpomeňme na naše socany, co se v posledních třiceti letech napáchaly na vlastních lidech. Špidla, Gross, Zeman, Hamáček, Valachová a mnoho a mnoho dalších. Staří socani z první republiky by jim museli za tuhle zradu na sociálně slabší částí národa minimálně naplít do tváře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout