Nejvíc džihádistů v přepočtu na počet obyvatel žije v Rakousku, v celkovém počtu vede Francie

Nejvíc džihádistů v přepočtu na počet obyvatel žije v Rakousku, v celkovém počtu vede Francie

Na úvod upozorňuji, že v uvedených statistikách jde výhradně o země EU, takže zde nefigurují některé evropské země, které zřejmě generují džihádistů ještě víc.

Zajímavé statistiky hovoří jasně, i když v mnohém záleží i na tom, jak si kdo v té které zemi džihádisty definuje. Tedy například ve Švédsku je 99% džihádistů v kolonkách „běžného“ zločinu a například Německo má tendence stále více skutečných džihádistů, kteří se dopustili teroru ve jménu Alláha, seznávat psychicky nemocnými, takže nakonec nefigurují ve statistikách islámských teroristů, ale ve stále se rozšiřujících seznamech psychiatrických případů.

Podle oficiálních statistik generuje nejvíc islámských teroristů Francie, ovšem zde musíme brát do úvahy i celkový počet obyvatel. Pokud se podíváte na grafy níže, pak vám vyjde, že zdaleka nejvíc teroristů v přepočtu na počet obyvatel žije v Rakousku, kde jde do značné míry o džihádisty evropského původu (i terorista, který útočil v roce 2020 ve Vídni pocházel z Makedonie). Ti se také umí lépe přetvařovat, ale o to jsou zákeřnější.

Ostatně, přesně o tom mluvili bosenští džihádisté, jimž bylo nyní povoleno si postavit největší mešitu v Rakousku. Ani odposlechy, odhalující jejich plány na zavedení práva šaría v Rakousku, nic nezměnily. Největší mešita v zemi bude již velmi brzy slavnostně otevřena. A jistě se na tom přiživí i někteří politici, kteří si hledají voliče mezi novými obyvateli země. Rakousko je tak jasně odsouzeno stát se dřív či později jedním z prvních islámských chalífátů.

první čtyři místa v počtu zatčených džihádistů

Jak můžete vidět výše, tak zdaleka nejvíc zatčených džihádistů hlásí Francie, následovaná Španělskem, Německem a Rakouskem.

Je ovšem třeba vzít do úvahy i fakt, že například Německo již v posledních letech většinu džihádistů označilo za „psychicky nemocné“ a nejsou tedy vůbec na uvedeném seznamu. V případě této země jsou tak čísla velmi silně podhodnocena. To je samozřejmě účelové.

Na seznamu zemí EU, kde registrují všechny vězněné džihádisty, očividně nejsou všechny země, resp. všichni věznění džihádisté. Jak můžete vidět na grafu níže, tak ČR tam není i přesto, že má prokazatelně několik odsouzených džihádistů (nejznámější je Samer Shehadeh, odsouzený v roce 2020, takže by na něm figurovat měl). Ti sice neprovedli žádný útok, ale většinou teroristy financovali, chystali se přidat do jejich řad nebo v jejich řadách působili na území jiného státu.

Proč není na seznamu ČR je možné vysvětlit i tím, že v minulém volebním období byl na MV Al Hamajda, velký obhájce džihádistů a naopak bojovník proti všem, kdo se jakkoli otřeli o muslimy. Právě za jeho působení na MV se začaly stíhat desítky, dnes již stovky odpůrců islamizace, kteří napsali na internetu něco ostřejšího proti muslimům.  A naopak – například islámský radikál, Iráčan, žijící v ČR, který posílal finance na podporu ISIS a v PC měl záběry poprav ISIS, dostal jen velmi symbolickou podmínku.

Tolik tedy ke grafu níže, kde zcela jistě chybí stovky, ne-li tisíce džihádistů, které prostě jednotlivé země záměrně zatajují. Čísla tak považujte za velmi orientační. Například Švédsko považuje za džihádistu jen toho, kdo podnikne smrtelný útok ve jménu Alláha, jako byl  Afghánec, který na ulici pobodal 7 lidí a křičel u toho Allahu akbar!

Tisíce jiných zločinů souvisejících s islámem zde nenajdete. V seznamu nejsou dokonce ani džihádisté, kteří působili na území ISIS v Sýrii nebo Iráku a vrátili se do země (to se týká všech zemí na seznamu).

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nejvíc džihádistů v přepočtu na počet obyvatel žije v Rakousku, v celkovém počtu vede Francie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout