Na návštěvě Izraele chtěl Biden „udržovat naživu pravdu a čest holokaustu“ (video)

Na návštěvě Izraele chtěl Biden „udržovat naživu pravdu a čest holokaustu“ (video)

Joe Biden nebo – jak ho nazývá jeho vlastní syn Hunter – Pedo Peter – je zářnou ukázkou úpadku celého Západu, neboť jaký je vůdce, takový je celý „blok“.  Ani už nemá příliš cenu upozorňovat na vše, co někde vyřkne nebo jak se projeví, neboť různé excesy jsou již každodenní realitou. O tom, že jde o loutku – a to dokonce loutku ovládanou  – již nepochybují ani jeho voliči poté, co se ukázalo, že tato troska již není schopna samostatného uvažování a bez taháku neumí vyslovit samostatně byť jen holou větu.

Tahák mu zřejmě chyběl při jeho oficiální návštěvě Izraele, kde opět „perlil“.

Ihned poté, co americký prezident přistál v Izraeli a zúčastnil se uvítacího ceremoniálu, předvedl svůj první výstřelek na izraelské půdě. Během ceremoniálu Biden řekl, že „musíme udržet naživu pravdu a čest holocaustu.“ Biden se sice rychle opravil, ale trapas už je na světě.

Biden pak přísahal, že bude pokračovat ve své práci a bude „bojovat s jedem antisemitismu, ať zvedne svou ošklivou hlavu kdekoli“.

Později toho dne navštívil americký prezident Yad Vashem, kde se zúčastnil rituálu s jarmulkou na hlavě.

Ovšem v poslední době nejde o jediný trapas. Například když nedávno hovořil podle instrukcí na čtecím zařízení, tak vyslovil i to, co byly pouhé instrukce pro něj: „zopakujte řádek“. Ve videu je také jasně patrné, jak doslova zírá na čtecí zařízení:

Chlípný Joe se velmi rád obklopuje dětmi. Video je z poslední doby:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Na návštěvě Izraele chtěl Biden „udržovat naživu pravdu a čest holokaustu“ (video)

  1. Fakt,že Izrael chce silou-mocou nadviazať diplomatické styky so Saudskou Arábiou a v spolupráci s USA a ďalšími arabskými „spojencami“ zaútočiť na Irán – pre svet vcelku neškodný – a dosadiť tam prozápadnú bábkovú vládu, už príliš netají ani mainstream. Nutné dodať,že Rijád zatiaľ kvôli palestínskemu problému váha a neviem, či Muhammada bin Salmána Biden presvedčí. Myslím si,že aj Slovanka by mohla na túto tému napísať a uverejniť článok.

  2. Odvtedy čo sa kúpal nahý s dcérou a napichaval jej panenskú blanu, tá sa mu zvŕtala do mozgu a odvtedy podáva ruku imaginarnym osobám, poštiava sa a prdí na verejnosti tento senilný “ pedo Peter“!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout