K nizozemským farmářům se po celé Evropě začínají přidávat i další zemědělci (video)

K nizozemským farmářům se po celé Evropě začínají přidávat i další zemědělci (video)

Plány na vyvlastnění se netýkají jen holandských farmářů, kterých se to dotklo jako prvních. Týkají se všech farmářů na území EU, která se snaží plnit plány Velkého resetu pod rouškou nesmyslné „uhlíkové politiky“. První nizozemští farmáři, kteří byli vyvlastněni, nakonec neměli na vybranou – a týkat se to má i dalších, celkem třetiny všech zemědělců v Nizozemsku.

Jak nizozemští farmáři zjistili, tak vyvlastněné pozemky jsou určeny pro účely žadatelů o azyl, tedy opět se potvrdilo, že výměna obyvatel není žádnou konspirační teorií. Stejně tak se potvrzuje, že plány „uhlíkové neutrality“ jsou jen záminkou pro vyvlastňování majetků – a to nejen zemědělců.

Další a další evropské země nyní hlásí stávky zemědělců, přičemž mimo protestů proti vyvlastňování a škodlivé zelené politice EU, protestují i proti zdražování a sankcím, které ničí především evropské obyvatelstvo.

K demonstracím nyní dochází také v Itálii, Španělsku, Polsku nebo Německu a podle všeho se mají přidávat o tomto víkendu i další země EU. Na mnoha místech se k zemědělcům přidávají i další občané, zejména pak ti, kdo ví, že tato politika je namířena proti všem – nejen proti zemědělcům. Jíst se musí a ne každý se jen třese na hmyz a laboratorní maso či GMO plodiny od Monsanta. Přesně to je totiž cílem likvidace evropských zemědělců.

Spolupráce mezi německými a holandskými farmáři začala minulý týden, když němečtí farmáři podpořili Nizozemce při blokádě německo-nizozemské hranice u De Lutte. Solidarita mezi zemědělci, která vysílá silný signál vládám i EU:

 

K holandským zemědělcům se přidali i polští, italští, španělští nebo němečtí farmáři.

Italští farmáři vyrazili do Říma:

Holanďané s protesty nekončí – tyto záběry jsou ze včerejška:

Tyto holandské děti měly jednou převzít farmy po svých rodičích a prarodičích. Vláda jim je chce vzít:

Polští farmáři se dnes také zapojili do boje a ve Varšavě demonstrují proti politice své vlády. „Máme toho dost. Nenecháme se okrást,“ je slyšet, jak jeden z demonstrantů křičí do megafonu. Protesty v Nizozemsku zaujaly také ředitelku Polského zemědělského institutu Moniku Prezeworskou, která říká , že vláda si musí být vědoma toho, co se děje, a dodává, že nizozemská vláda zachází s farmáři jako s „teroristy“. „Střelba do traktorů protestujících farmářů v Nizozemsku představuje novou úroveň západní demokracie,“ řekla.

A tyto pro zemědělce likvidační plány nerealizuje pouze EU, Také oddaný slouha WEF Trudeau plánuje něco podobného v Kanadě, kde se již chystají protesty v duchu evropských farmářů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

5 thoughts on “K nizozemským farmářům se po celé Evropě začínají přidávat i další zemědělci (video)

  1. A v čem je problém, nebo všichni v evropě pokorně odevzdali zbraně? Tomu nevěřím, pravděpodobně se ještě vyčkává, je na čase aby lidé v evropě vzali zákony do svých rukou, po dobrém to určitě nepůjde tak nač čekat, stejně k tomu musí dojít, Evropský Průser-Brusel jinak nepředěláte , neb si myslí že jsou více než Bůh a jelikož už je více ateistů tak jim ani ten bůh není k ničemu.

  2. Ano, všichni farmáři v Evropě musí být solidární a zapojit se do protestů. Zemědělci a vlastníci půdy jsou pro ty zrůdy největšími nepřáteli. Mohou si totiž vyrábět potravin kolik chtějí a svým vlastnictvím půdy jsou hodně nezávislý a to je největší problém. Nejsnadnějším cílem jsou lidé v bytovkách, závislí úplně na všem. Už chápete proč byl v minulosti takový tlak na lidi aby opouštěli vesnice a šli žít do měst jako budoucí otroci.

  3. Protest nic nevyriesi… Musia bojkotovat vsetky zakony a ziadat odstupenie vlad, ktore idu proti svojim ludom, lebo nejde len o polnohospodarov, ale nas vsetkych! Vlady, ktore zabijaju ockovanim vlastnych obcanom musia vypadnut !!! Ten kto ovlada potraviny, ovlada aj nas! Nehovoriac o jedovatych umelych srackach! V Izraeli a v USA uz na ne postavili obrovsky zavod, preto tie poziare v USA!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout