Velká Británie: Muslimské znásilňovací gangy znásilnily v Rotherhamu 1 400 dívek, policisté to kryli

Velká Británie: Muslimské znásilňovací gangy znásilnily v Rotherhamu 1 400 dívek, policisté to kryli

A především – ani jeden policista nepřišel o práci. Ovšem je také všeobecně známo, že násilníky nekryli jen policisté, ale také politici – a to na všech úrovních.

V rámci celé Británie se odhaduje počet obětí až na milion. Mnoho z nich se totiž bálo promluvit, aby nedopadly jako některá jiná děvčata či jejich rodiny. Těm dívkám, které promluvily, bylo nejen vyhrožováno, ale i jejich rodiny byly pronásledovány. V krajních případech došlo až ke žhářství a vraždám.

Policisté, kteří řádění znásilňovacích gangů kryli, by měli být považováni za spoluviníky. Jenže věří dnes ještě někdo v tomto směru ve spravedlnost, když všichni víme, že muslimové jsou chráněnci systému?

V roce 2014 zpráva zdůraznila, že bylo v Rotherhamu sexuálně zneužito 1 400 mladých dívek. Zneužívání trvalo 16 let. V reakci na toto odhalení bylo zadáno několik vyšetřování, aby se zjistilo, jakým způsobem policie a další orgány reagovaly.

Poslední zpráva Nezávislého úřadu pro chování policie – osmiletého vyšetřování, které zvažovalo 265 samostatných stížností proti současným a bývalým důstojníkům – zjistila, že síly byly špatně vybaveny k tomu, aby pochopily nebo řešily neutěšenou situaci stovek zranitelných dětí.

Někteří kritizovali nákladné vyšetřování, které nakonec vedlo k tomu, že žádný důstojník nepřišel o práci, i když byla udělena hrstka spíš jen symbolických sankcí.

Nyní, když lidé mluví o Rotherhamu, nezmiňují se o jeho hornickém dědictví, historickém trhu nebo jeho katedrále z 15. století. Místo toho je mnohými znám jako centrum ostudného skandálu se zneužíváním a selhání jeho autorit.

K uvedenému jen dodávám, že se nejednalo pouze o období do roku 2014, ale ke znásilňování v různých britských městech docházelo i později a pákistánské znásilňovací gangy operují v mnoha britských městech  i nadále. Mnohdy jim pomáhá vše zakrývat také fakt, že jak ve vedení těchto měst, tak u policie jsou muslimové. Došlo to již tak daleko, že počet podobných případů narůstá.

Ostatně, podle práva šaría je braní nemuslimských sexuálních otrokyň zcela přijatelné, navíc je to něco, co svého času dělal i jejich lžiprorok Mohamed…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Velká Británie: Muslimské znásilňovací gangy znásilnily v Rotherhamu 1 400 dívek, policisté to kryli

  1. vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. islám nezná a neuznává odluku státu od církve. šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogami dokáží mnohé. to tady nechceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout