Ukrajinci nelegálně prodávají také protiletadlové rakety „Stinger“

Ukrajinci nelegálně prodávají také protiletadlové rakety „Stinger“

Jak jste si zde mohli přečíst už včera, tak zbraně, které zasílá Západ na Ukrajinu, čile nakupují přes darknet zločinci a teroristé. Mnoho zbraní již bylo zakoupeno a prodej i nadále pokračuje. Mimo Javelinů, různých útočných pušek či granátů, jdou však do prodeje například i zbraně, které by džihádisté mohli použít třeba při útoku na dopravní letadlo…

Raketa „Stinger“ v rukou islámských teroristů. Bankovní loupež s protitankovými střelami typu „Javelin“. Spor mezi drogovými gangy s útočnými puškami, ručními granáty a neprůstřelnými vestami. Všechny tyto hororové scénáře nyní ohrožují evropská města. Důvod: Zbraňové systémy, které údajně měly podporovat Ukrajinu ve válce proti Rusku, končí ve velkém množství na darknetu.

Mnoho zemí v současné době dodává na Ukrajinu bezpočet protitankových raket, automatických zbraní a munice. Vlámský mírový institut nyní varuje: Mnoho z těchto high-tech zbraní jde zločincům a také teroristům.

Výbušné: Za ekvivalent 6500 eur je nyní nabízena i raketa protivzdušné obrany typu „Stinger“. Americká raketa země-vzduch v rukou teroristů představuje nepochopitelnou hrozbu pro evropské civilní letectví. A průmysl již reaguje: Americká dopravní společnost Fedex přijímá první opatření. S laserem se chce chránit před útoky. Ale není to tak jednoduché, samozřejmě. Evropské orgány dosud takové systémy civilním leteckým společnostem zakazovaly.

Pouze letadla izraelského „El Al“ jsou často vybavena obrannými systémy.

 

Letadla izraelských leteckých společností El Al, Arkia a Israir jsou již vybavena systémem protiraketové obrany.
Ale nejen letectví má problém. Nikdy nebylo snazší sehnat těžké zbraně NATO než nyní – dopravované přímo z Ukrajiny – kdekoli na světě. A každému, kdo může zaplatit. Sortiment z Kyjeva zahrnuje pušky, granáty (od 5 kusů), pistole, ochranu těla. To je děsivé: Jeden z uvedených prodejců může již zobrazit 32 úspěšných transakcí!
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Ukrajinci nelegálně prodávají také protiletadlové rakety „Stinger“

  1. EU sa mení na chaos, z ktorého má vzrásť podľa Great reset brutálna digitálna totalita ! Všetko zlé čo sa deje momentálne v EU je umelo vyvolané s cieľom zúboženia, zadĺženia a vystrašenia obyvateľstva !!! SLOVEXIT ! SLOVEXIT ! SLOVEXIT ! Kým nebude neskoro !

  2. nějak neumím najít ty stránky s prodejem na tom darknetu nabídka musí být opravdu famozní, mrzí mě to asi by to bylo velké pobavení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout