Došlo k ničení dokumentů souvisejících s biolaboratořemi? (video)

Došlo k ničení dokumentů souvisejících s biolaboratořemi? (video)

Existence amerických biolaboratoří na Ukrajině již byla potvrzena nejen Victorií Nulandovou, jednou z iniciátorek majdanského puče, ale také Pentagonem.

Nyní se v souvislosti s biolaboratořemi objevily dokumenty, které mají potvrzovat, že dal Zelenský ihned na začátku konfliktu příkaz k likvidaci dokumentů, souvisejících s americkými biolaboratořemi.  A jako důkaz jsou nyní k dispozici nejen ony dokumenty, ale také video, které by mělo údajně ničení důkazů ukazovat. Zajímavé na tom je, že video natočily německé mainstreamové noviny.

Ruské noviny Izvestija zveřejnily dokument, který podle všeho ukazuje, že ukrajinský prezident Zelenskij nařídil 24. února zničení všech dokumentů souvisejících s biolaboratořemi. 

Nezávislý novinář ‚Clandestine‘ zveřejnil přeloženou verzi dokumentu na Substacku . Ve stejný den, 24. února, ukázala německá stanice Deutsche Welle záběry mužů v armádních uniformách, jak ničí hromady dokumentů před velitelstvím vojenské rozvědky v Kyjevě.

V březnu Rusko obvinilo Spojené státy z biologických vojenských aktivit na Ukrajině. Tehdejší tisková mluvčí Bílého domu Jen Psakiová obvinění odmítla jako „směšná“ a v reakci uvedla, že „jsou jasně určena k ospravedlnění neoprávněného útoku na Ukrajinu“.

Světová zdravotnická organizace (WHO) ovšem posléze varovala, že „válka může způsobit uvolnění nebezpečných virů nebo jiných patogenů z ukrajinských laboratoří“. WHO proto doporučila ukrajinské vládě, aby nebezpečné patogeny preventivně zničila.

WHO zdůraznila, že „jde o vědecký výzkum ve spolupráci s USA, Evropskou unií a samotnou WHO“.

Minulý týden Pentagon připustil, že USA za posledních 20 let provozovaly 46 biolaboratoří na Ukrajině.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Došlo k ničení dokumentů souvisejících s biolaboratořemi? (video)

  1. „WHO zdůraznila, že „jde o vědecký výzkum ve spolupráci s USA, Evropskou unií a samotnou WHO“.“ … tak tomu verim 😀 este sa aj priznaju.

    1. vedecký výzkum patriaci pod ministerstvo obrany určite bude mierový, tomu všetci veríme rovnako ako hzn v Iraku či Sýrii… kurvy klamárske idú kázať pravdu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout