Digitální ID + rozpoznání obličeje budou povinné při nástupu do letadla

Digitální ID + rozpoznání obličeje budou povinné při nástupu do letadla

Digitální identita, jejíž součástí budou kompletní údaje o vaší osobě (včetně biometrických dat jako sken obličeje a otisk prstu), včetně údajů zdravotních, pracovních, vzdělání, cestování, atd., bude propojena i s digitální peněženkou, na níž se váže digitální měna.

V letošním roce již začíná ID přidělovat i EU, přičemž do roku 2027 by měli mít svoji ID všichni občané zemí EU. Ovšem úplně stejně postupují i další země světa – a to nejen západní. S tím, jak běží příprava ID, dochází k přípravám na zavedení digitální měny – 90% zemí již digitální měnu testuje. S tím souvisí i testování dalších atributů digitální měny, včetně testu systému sociálních kreditů, který probíhá souběžně v několika zemích EU.

Kanada, jedna z testovacích zemí Velkého resetu, je pro změnu spolu s Čínou jedním z lídrů využívání ID a především biometrických údajů. Nyní hodlá zavést pravidla, podle nichž by byla vaše ID prověřena při nástupu do letadla…

Zelený COVID certifikát byl jen začátek: přijde úplná digitální kontrola nad našimi životy.

Kanadská vláda oznámila, že spolupracuje s šéfy velkých leteckých společností na projektu, který bude vyžadovat, aby všichni cestující měli u sebe „digitální identifikační dokumenty“ a před nástupem do letadla prošli systémem rozpoznávání obličeje.

Prohlášení kanadského ministerstva veřejné bezpečnosti a havarijní připravenosti zveřejněné v Canada Gazette uvádí:

„V souladu s regulační koncepcí veřejné bezpečnosti na období 2021–2023 se na konzultačních schůzkách se zúčastněnými stranami rovněž diskutovalo o potřebě aktualizovat pravidla bezpečnosti cestování, aby cestující a letecký průmysl měli více příležitostí splnit požadavky na ověření totožnosti před nástupem na palubu pomocí inovací.“

Dokument uvádí, že tyto možnosti zahrnují „digitalizované doklady totožnosti, digitální doklady totožnosti a biometrické cestovní doklady“.

Ministerstvo veřejné bezpečnosti definuje biometrické cestovní doklady jako „elektronické identifikační doklady, které používají biometrické identifikátory jako je rozpoznávání obličeje.“

Trudeauova vláda říká, že čtyři letecké společnosti, jejichž jména nebyla zmíněna, chtějí co nejdříve zavést „inovativní řešení pro správu identit (!).“

V loňském roce kanadská agentura pro hraniční kontrolu uvedla, že zřízení Úřadu pro biometrii a správu identit, který by ověřoval stav očkování všech Kanaďanů a zahraničních turistů vstupujících do země, je „naléhavě“ potřebné.

Kanada je (spolu s Nizozemskem) „pilotním partnerem“ v projektu Světového ekonomického fóra s názvem „Digitální identita pro cestovatele“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Digitální ID + rozpoznání obličeje budou povinné při nástupu do letadla

 1. Ing. Staněk na jednej tlačovke s bývalým ministrom financií SR Kamenickým odpovedal na otázky Great rest a spomenul, že vraj EU už v tichosti pripravuje legislatívne špeciálne a povinné očkovanie pre všetkých obyvateľov EU, ktorí dostanú na ruku kerko v ktorom bude všetko, vrátane digitálnej identity. Neviete niekto niečo bližšie na túto tému? Pýtam sa, lebo všetci EU poslanci, ktorí sa tvária národnými a nie liberálnymi nejako záhadne o tom mlčia. Prečo asi? Ďakujem.

 2. Uspech fasi-aktivit EU zavisi na potravinovej a surovnovej bezpecnostix, t.j. momentalne silne od Ruska… uspech EU struktur je preto neista a „nie je uz cas na preplanovanie“.
  Poziadavka znizenia spotreby zapadu je zial aktualna (islamizacia – magormi), to je jeden z vyznamov tejto fasi-kontroly.
  Smutne, ze sa China nechala podplatit (za cenu 11) a pestuje tieto fasi-ID kontroly/ideologie, vsetky kontroly (…zmus) maju kratku zivotnost a casom nebude jednotlivca, kto by nepozadoval celosvetove EMP s naslednou likvidaciou zapredancov (politik,elita,sudca,MUDr-c,policajt,liberal…).

 3. Globalisté všeho světa… vyserte si oko.
  A co budete dělat s těmi, co nikdy neletěli letadlem a nejeli lodí ( ani to neplánují, pač je jim dobře na jejich místě a nemají potřebu se nikam přemísťovat), jsou potravinově soběstační, nechodí k doktorům i desítky let, pač se starají o své zdraví a vystačí si převážně s kolem rostoucími bylinami… jo, jasně, asi nevěříte, že i takoví existují… takoví, které jen otravujete, přes daně vyžíráte a k ničemu vás nepotřebují.
  Nevěřte 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout