Další Gatesův podvod: Speciální očkování proti virům způsobeným vakcínami

Další Gatesův podvod: Speciální očkování proti virům způsobeným vakcínami

Možná jste již četli o hrozivém nálezu dětské obrny v londýnských odpadních vodách, který byl okamžitě prohlášen za incident národního zájmu – ačkoli nebyl znám jediný aktivní případ. Podle odborníků jsou tato zjištění způsobena důsledky široce používaných živých vakcín proti dětské obrně. Jak praktické: Nadace Billa Gatese nedávno nechala vyvinout vakcínu přesně proti tomuto očkováním vyvolanému viru obrny…

Zdravotníci ve Spojeném království radí občanům, aby se ujistili, že jsou očkováni proti dětské obrně, protože poliovirus vzniklý z vakcíny 2. typu byl izolován v londýnských odpadních vodách, uvádí také WHO na svých webových stránkách. Byla to také WHO, která v listopadu 2020 udělila seznam pro nouzové použití (EUL) velmi speciální nové vakcíně proti obrně, nOPV2 . WHO vysvětluje její význam a účel takto:

Proces EUL posuzuje vhodnost neschválených zdravotnických produktů při mimořádných událostech v oblasti veřejného zdraví – jako je obrna a COVID. Cílem je rychleji zpřístupnit tyto léky, vakcíny a diagnostiky pro řešení mimořádných událostí. Posouzení v podstatě porovnává hrozbu nouze s přínosem, který by vyplýval z používání produktu, a to na základě solidních důkazů.

zdroj

Svým „doporučením“ chce WHO předehnat jednotlivé schvalovací orgány zemí a národů a uvádět tak farmaceutické produkty na trh rychleji. Ale co je to nOPV2? Jde o vakcínu, která byla speciálně vyvinuta proti viru dětské obrny, který vzešel z živých vakcín – tedy jde o očkování proti negativnímu důsledku jiného očkování.

A kdo za touto vakcínou stojí? Samozřejmě: Nadace Billa a Melindy Gatesových. Financovala rozvoj indonéské společnosti „Bio Farma“. Toto o nOPV2 píše Globální iniciativa pro eradikaci obrny (GPEI) :

Kdo financuje vývoj nOPV2?
Nadace Billa a Melindy Gatesových financovala všechny dosavadní vývojové a klinické studie nOPV2 a v průběhu celého procesu úzce spolupracovala s partnery GPEI, aby zajistila, že zdroje budou nasměrovány na nástroj, který se ukáže jako zásadní pro vymýcení všech forem obrny.
Na základě slibných údajů z klinických studií a stavu nouze pro veřejné zdraví, kterou cVDPV2 představuje, nadace financuje výrobu 160 milionů dávek nOPV2, aby zajistila, že bude k dispozici okamžitě poté, co bude možné použít seznam nouzového použití (EUL) WHO. .

Zdroj (str. 3)

Naprosto altruistický dar, řekl by Bill Gates. V případě rozšířeného používání vakcíny – například ve Velké Británii – by realista našel velmi výhodnou investici.

V e-mailu  The Defender  Dr. Brian Hooker, hlavní vědecký ředitel pro  ochranu zdraví dětí  a profesor biologie na Simpsonově univerzitě píše:

„Společnost Big Pharma, poháněná Gates Foundation, opět vytvořila obrovský problém, který mohou vyřešit pouze oni.  Zavedení nové OPV (živá orální vakcína proti obrně) ve Spojeném království předvídatelně vedlo k šíření polioviru v odpadních vodách (tj. tam, kde se šíří poliovirus) a nyní je „jediným řešením“ injekčně podat občanům Spojeného království nPOV2, aby se zabránilo šíření OPV.  Jestli to není podvod, pak už nevím, co to je!“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.7]

4 thoughts on “Další Gatesův podvod: Speciální očkování proti virům způsobeným vakcínami

  1. myslím, že hodně lidí by zajímalo co vede manžele Gates, aby prováděli taková zvěrstva s vakcínami napříč celým světem. Peníze to v jejich případě snad nemohou být.

    1. jsou bohati až až penize určitě ne ale kdo vy proč to dělaji tohle mě take zajima dokonce i Elon Musk vytvaři čipy opice co je už měli vsobě jsou po smrti takže dalši vrah nikdy se nenecham čipovat ani vakcínovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout