Ve Francii a Německu dochází k útokům a sabotážím ze strany Antify a ekoteroristů

Ve Francii a Německu dochází k útokům a sabotážím ze strany Antify a ekoteroristů

Antifa je systémem po celé Evropě chráněna a není ani žádným tajemstvím, že je jakousi „dlažebními kostkami ozbrojenou“ pěstí současného režimu. Útoky ultralevicových bojůvek jsou proto bagatelizovány podobně, jako útoky vyznavačů „náboženství míru.“ Německo neustále řeší pravici a zprávy o extremismu takřka nezmiňují radikální muslimy ani ultralevici.

To ovšem není čistě německá výsada, problém je totožný všude v EU. Také u nás již pověstné v předchozích letech vydávané „zprávy o extremismu“ se nezajímaly o muslimskou komunitu (a to přesto, že také u nás byli souzeni sponzoři ISIS) a ani levicový extremismus Al Hamajdovo ministerstvo nezajímal. Nepochybuji, že za stávající vlády to bude stejné. Extremisté jsou nyní údajně ti, kdo by chtěli například vystoupit z EU, zachovat evropské národní státy nebo zakázat islám.

Za těchto podmínek pak může dojít k bizarnostem jako ustanovení v minulosti usvědčeného levicového extremisty na post cenzora a tvůrce „jediné pravdy.“ Tato situace, která panuje u nás, ale i v celé Evropě, jen ukazuje zvrácenost vládnoucí ideologie. V některých zemích se pak ignorované či dokonce systémem podporované ultralevicové bojůvky začínají vymykat z rukou…

Nejprve se podíváme do Francie.

Tam dochází k útokům Antify stále častěji, což bylo patrné například v předvolební kampani, kdy Antifa útočila zejména na štáb a příznivce Erica Zemmoura a Marine le Penové. Ovšem Antifě vadí i křesťané, což je i důvod, proč  tato bojůvka útočí na kostely. Většinu útoků na kostely mají sice ve Francii na svědomí muslimové, ale v poslední době jim v tomto směru konkuruje právě Antfa.

V neděli 1. května se v několika městech Francie konaly tradiční odborové demonstrace. Po ukončení jedné demonstrace došlo k útoku na kostel Notre-Dame des Victoires v Angers, Maine-et-Loire. Mimo kostela byli napadeni také farníci. Ultralevičáci jim házeli vajíčka a barvy do obličeje, když byli farníci na cestě na nedělní mši.

Antifa pak zaútočila na kostel. Zejména polili kostel červenou barvou a na stěny budovy vyryli protikřesťanské poznámky. Ultralevičáci také demonstrovali před nádvořím kostela s transparentem s nápisem „Jsme zde, abychom vyzvali ty, kteří tráví svůj čas zbožštěním sebe sama“. Policie pak na místě zasáhla, aby rozehnala demonstranty reagující na výzvupobočky Antify – Angevin (RAAF) a umožnila farníkům bezpečně opustit prostory.

Další francouzská ultralevicová skupina pro změnu nedávno zapálila most (viz titulek).

Most v Brignoudu mezi Grenoblem a Chambery byl úmyslně zapálen na začátku dubna. Stále však nemohl být otevřen pro automobilovou dopravu, což obyvatele údolí Grésivaudan nutí k překonání řeky Isère dlouhou oklikou. Brignoudův most mohou opět využívat pouze pěší a cyklisté. 27 000 motoristů, kteří stavbu denně využívají, musí nyní najít jiné cesty. Prokuratura v Grenoblu se odvolala na odpovědnost ultralevicových aktivistů.

„Uzavření mostu v Brignoud je katastrofa, aktivita se snížila o 30 %,“ povzdechl si Alain Jolly, prezident sdružení obchodníků v Crolles, městě s 8000 obyvateli v Isère, sám majitel restaurace. Situace trvá od 5. dubna po žhářském útoku, který poškodil mezi Grenoblem a Chambéry v údolí Grésivaudan stavbu z roku 1934 přes řeku Isère, spojnici mezi Crolles, napojenou na dálnici a městem Brignoud.

Prokuratura v Grenoblu potvrdila, že zničení mostu je dílem ultralevice. Požár měl pravděpodobně zacílit na high-tech společnost STMicroelectronics, jejíž přívod elektřiny prochází tímto mostem.

Jde samozřejmě jen o dva případy z mnoha, průběžně jste zde mohli vidět na videích například i nepokoje, které Antifa vyvolala záhy poté, kdy po prvním kole prezidentských voleb vypadl jejich kandidát Mélenchon. K podobným nepokojům pak došlo i po druhém kole.

A nyní se podívejme do Německa. Nedávno jste si zde mohli přečíst o útocích na obchody a prodavačky po celém Německu. Tyto útoky stále nebyly vyšetřeny a pachatelé tak zůstávají na svobodě, přičemž mezitím jiná bojůvka, zaměřená na „klimatický boj,“ vyrazila provést sabotáže přívodů ropovodu.

Nedávno se pokusila ekoteroristická skupina přerušit dodávky plynovodů v rámci probíhajících protestních akcí. Sabotážní akce se odehrály nejméně ve dvou německých státech.

Fotografie, které klimatická sekta předvedla na sociálních sítích, ukazují aktivistu stojícího vedle ventilu na čerpací stanici poblíž Ramersbachu v Porýní-Falci. Koblenecká policie uvedla, že dva lidé byli zadrženi. Dodali, že se zahajují trestní řízení.

Další aktivistka ve videu uvedla, že provedla sabotáž na ropovodu „Družba“ poblíž Schwedtu v Braniborsku a přerušila tok ropy. Policie odpovědná za Schwedt ve Frankfurtu nad Odrou incident potvrdila. Podle policie se jednalo o muže a ženu, kteří se připoutali řetězy nebo přilepili k zařízení. Zda byl průtok ropy skutečně přerušen, je nejisté.

V tiskové zprávě skupina uvedla, že „ropovody byly vypnuty po celém Německu, čímž se přerušil tok ropy“. Ve dvoučlenných týmech aktivisté vstoupili do nouzových uzavíracích stanic ropovodů a „aktivovali uzavírací ventily vlastníma rukama“, což v nouzových situacích umožnilo bezpečné vypnutí toku ropy a plynu.

Skupina již oznámila svou akci minulý týden. Bezpečnostní orgány již nějakou dobu registrují radikalizaci klimatických protestů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.2]

3 thoughts on “Ve Francii a Německu dochází k útokům a sabotážím ze strany Antify a ekoteroristů

  1. zda sa ze antifa je teroristicka ruka vlady. minimalne v usa. teda organizacia ktora terorizuje obyvatelstvo a je chranena pred persekuciou pravneho systemu.

  2. Samozrejme,že v Eurábii /čiže najneskôr o 7-8 rokov/ nebude priestor ani pre Antifu – novodobú obdobu SA – , ani pre ekoteroristov, ani pre iné skupiny konajúce v rozpore so šaríou /teda ani pre homosexuálov/. A aj kresťanica sa budú musieť pod trestom smrti presťahovať do get na saudskoarabský spôsob podobných bantustanom v JAR:..

  3. budou muset použít dávek ze samopalu, pokud chtějí nastolit vládu práva a spravedlnosti. ale nechce se, je to řízená sebevražda vždy těch druhých. tak jako vždy rozkradou peníze těch druhých…je to neomarxistická internacionála, která se zglobalizovala…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout