V USA se v kinech promítá dokument o zmanipulování amerických voleb v roce 2020 (video)

V USA se v kinech promítá dokument o zmanipulování amerických voleb v roce 2020 (video)

Asi jen málokdo, kdo velmi pozorně sledoval celé dění kolem amerických voleb, nepochybuje, že byly velmi silně zmanipulovány. Biden prostě musel vyhrát. Všechny důkazy o manipulacích však byly bez jakéhokoli skutečného vyšetřování smeteny ze stolu.

„Oblíbenost“ Bidena byla patrná i záhy po volbách, kdy měla videa nového amerického prezidenta mnohonásobně víc palců dolů, než palců nahoru. A to záhy i tyto palce začal youtube falšovat, až se nakonec kvůli Bidenovi na této platformě palce dolů zcela zrušily a nejsou vidět. To je jen taková malá perlička na okraj, která dokazuje „oblíbenost“ Bidena, ale i úpornou snahu jeho podporovatelů – v čele s globálními internetovými platformami – o zastření faktu, že Bidena většina lidí nesnáší.

Před volbami byl také záměrně utajován nález notebooku jeho syna Huntera Bidena, který obsahuje velmi výbušné informace nejen o jeho podvratné činnosti na Ukrajině i jinde ve světě, ale také o jeho pedofilních sklonech. Pokud na notebook kdokoli upozornil, byl označen za konspirátora a zcenzurován. Dnes se již bere existence tohoto notebooku jako fakt, přičemž již velmi brzy by měl být jeho obsah zveřejněn.

Tedy snaha systému protlačit Bidena byla obrovská a velmi úporná. Biden musel vyhrát, aby globalisté mohli splnit své plány, aby mohli nastolit světovládu a zavést svět podle Velkého resetu, v němž nikdo nic nevlastní.  Bidena potřebovali na prezidentském postu i váleční štváči…

Stále více lidí o regulérnosti voleb pochybuje. A už dokonce i skuteční voliči Bidena. Ostatně, poslední americké volby nebyly jediné, při nichž došlo k manipulacím. Dochází k nim nejen v USA, ale všude ve světě vždy, když hrozí, že regulérní cestou by mohl vyhrát někdo, kdo by nebyl poslušným slouhou systému….

Americký politický komentátor Dinesh D’Souza natočil dokument o tom, jak byly americké prezidentské volby v roce 2020 zmanipulovány ve prospěch Joe Bidena. Od 2. května 2022 byl jeho film promítán ve 250 kinech…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

One thought on “V USA se v kinech promítá dokument o zmanipulování amerických voleb v roce 2020 (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout