Podívejte se na ranč Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde docházelo ke znásilňování nezletilých děvčat (video, obrázky)

Podívejte se na ranč Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde docházelo ke znásilňování nezletilých děvčat (video, obrázky)

Mnohé špičky z politiky i umění se s Epsteinem přátelily a účastnily se orgií, při nichž byly znásilňovány děti. Tento sám zvrácený pedofil byl svědkem mnoha zvěrstev, jichž se prominenti jako Bill Clinton účastnili. Zřejmě právě to byl hlavní důvod jeho úmrtí ve vězení. Bylo zapotřebí, aby mlčel. A mrtví už nemluví.

Jedno z míst, kam odvážel nezletilé dívky, které pak byly znásilňovány a využívány k různým perverzním hrátkám světových (j)elit, byl i jeho ranč v Novém Mexiku.

Epsteinův obrovský majetek byl za života chráněn bezpečnostními kamerami, bezpečnostními branami a plotem. Toto jsou fotografie z ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil obtěžoval mladé dívky.

Je to slavný ranč Zorro, který se rozkládá na téměř 8000 akrů pouště Nového Mexika a jako první jej zvěčnil jeho předchozí majitel Jeffrey Epstein.

Nemovitosti, o kterých mnoho dívek tvrdí, že zde byly znásilněny a zneužity chlípným finančníkem, je vidět na  fotografiích níže, získaných DailyMailem .

Ranč byl uveden na trh za 27,5 milionu dolarů. V roce 1993 jej koupil Epstein prostřednictvím své holdingové společnosti Cypress Inc. a nachází se mezi Santa Fe a Albuquerque.

Tyto dosud nezveřejněné fotografie nyní odhalují soukromé impérium, na které Epstein dohlížel.

FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 2
FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 3
FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 4
FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 5
FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 6

Dvě ženy se slzami v očích popisovaly sexuální napadení a jejich utrpení v soudní síni dva dny předtím, než Epstein zemřel ve své newyorské vězeňské cele, když byl souzen za obchodování se sexem.

Jane Doe, jedna z přeživších, vzpomínala, jak byla v roce 2004 přivezena na ranč Zorro ve věku 15 let. Epstein ji údajně celé hodiny zneužíval a připravil ji o panenství.

Nebyla jediná, kdo nahlásil zneužívání na rozlehlém pozemku. Virginia Giuffre také uvedla, že byla převezena na miliardářský ranč Santa Fe County, který měl soukromé letiště.

Maria Farmer uvedla, že Epstein a jeho podřízená a komplic Ghislaine Maxwellová ji v roce 1996 odvezli spolu s její sestrou Annie na ranč a znásilnili ji.

Epstein šel daleko, aby omezil přístup na ranč, který si podle prodejních dokumentů pronajal na 423 akrů Bureau of Land Management.

Minulý rok byl Zorro Ranch dán k prodeji. Nyní stojí na slunci Nového Mexika jako město duchů a zbyla jen vzpomínka na jejího krutého majitele.

Alberto Pinto, významný fotograf a interiérový designér narozený v Maroku, navrhl interiéry hlavní vily, která se rozkládá na ploše asi 30 000 metrů čtverečních. Má čtyři ložnice, velký krytý bazén a posilovnu, velké posezení a kuchyni, která je výjimečně vybavená pro celý kuchařský tým.

Záběry z dronu z domu Epsteinova ranče v Novém Mexiku:

 

FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 10

FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 11

FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 12

FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 13

FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 14

FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 15

FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 16

FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 17

FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 18

Pokoje, většinou orientované na východ, nabízejí výhled na pohoří Sangre de Christo a ranč Cerro Pelon.

Nedaleko je dům správce se dvěma ložnicemi, který má otevřenou verandu propletenou vinnou révou a výhledem do zahrady.

V malé vesničce domů a kanceláří, hned za hlavním vchodem ranče, Ranch Central, sídlí Epsteinova pracovní síla.

Veselý vzhled budov, jako je Žlutý dům, Červený dům a Bunkhouse, natřený základními barvami, je v rozporu s ponurými událostmi, které se odehrály během Epsteinovy ​​přítomnosti na místě.

Ranč musel být maximálně samostatný a soukromý. Epstein a jeho „hosté“ dbali na maximální uzavřenost a utajení.

Má vlastní hasičskou stanici s funkčním motorem a 5 000 galonovými nádržemi na vodu poblíž hlavní budovy a 10 000 galonů na ranči Central.

Skleníky ukrývají velkou zeleninovou zahradu a poskytují domov jedinečné ekologii ranče.

FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 20
FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 21
FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 22
FOTKY: Uvnitř ranče Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde pedofil zneužíval mladé dívky 23

Larry Visoki, Epsteinův soukromý pilot, bydlel v Modrém domě, který byl blízko západního okraje pozemku. U Maxwellova soudu Visoki svědčil o prominentních pasažérech, kteří létali v Epsteinově letadle, mezi nimiž byl i bývalý prezident Bill Clinton.

Když byl Visoki v Novém Mexiku, žil v domě o rozloze 1 650 čtverečních stop se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, dvougaráží, tenisovým kurtem a basketbalovými koši.

Nedaleko se nachází stáje, které se rozkládají na 6200 metrech čtverečních a zahrnují osm stání, výčepní místnost, kancelář, sklad sena a krmiva a tři kotce pro malá zvířata.

Rozlehlé panství bylo za Epsteinova života zabezpečeno bezpečnostními kamerami, bezpečnostními branami a plotem.

Stephanie Garcia Richardsová, komisařka pro území Nového Mexika, se neúspěšně pokusila ukončit smlouvy státu s Epsteinem a v roce 2019 řekla CBS, že si nemyslí, že by stát měl obchodovat s usvědčeným pedofilem.

Tvrdila, že její úsilí bylo brzděno, stejně jako její úsilí o prohlídku nemovitosti. Pravděpodobně doufá, že ten, kdo koupí nemovitost jako další, bude mít mnohem méně co skrývat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Podívejte se na ranč Jeffreyho Epsteina v Novém Mexiku, kde docházelo ke znásilňování nezletilých děvčat (video, obrázky)

  1. na 100% ziadne znasilnovanie nenastalo. vsetky dievcata tam boli dobrovolne a dostali zaplatene obrovske peniaze. to len po tom vsetkom chcu zase hrat svoju oblubenu kartu obete tak si vymyslia pribeh ktory uz nemoze nikto spochybnit a tym si akoze ocistia meno. 100% zenska natura toto. len aby ich spolocnost nevydela v skutocnom svetle. mimo toho zakon povoluje sex od 13-14 rokov celosvetovo. neverim ze tam boli mladsie nez 13, mozno 12(ale realne skor 14) a SKUSENE profesionalky uz.

  2. Kdyby tam ty holky opravdu byly znasilnovane a mucene, nebyly by dnes zive. Takze dobrovolne a za pekne penize, a ted si zkouseji vybrecet jeste vic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout