Londýnský starosta Khan uspořádal s podporou Muslimského bratrstva islámské slavnosti (video)

Londýnský starosta Khan uspořádal s podporou Muslimského bratrstva islámské slavnosti (video)

Londonistám je jeden z mnoha mikrochalífátů, jakých je spousta nejen ve Velké Británii, ale i ve Francii, Švédsku, Německu, Belgii a dalších islamizovaných zemích Evropy. Není proto náhoda, že byl již 2x zvolen muslim, který je napojený na Muslimské bratrstvo, do čela britské metropole. To vše i přes jasný důkaz faktu, že v jeho prvním volebním období razantně stoupla kriminalita, zejména co se útoků nožem týká.

V souvislosti s nedávnými oslavami konce ramadánu uspořádal právě Khan ve spolupráci s britskou organizací Muslimského bratrstva velkou oslavu, na níž mu nedalo si nerýpnout do bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa. Jak známo, tak Khan s Trumpem k sobě vzájemně chovají nepokrytou nenávist, čímž se ani jeden netají…

Tisíce muslimů se v sobotu shromáždily v Londýně, aby oslavily islámský svátek Eid, na akci sponzorované kontroverzní islámskou charitou napojenou na Muslimské bratrstvo a pořádané starostou Sadiqem Khanem, který popsal událost jako „nejhorší noční můru Donalda Trumpa.“

Na konci postního měsíce ramadánu se tisíce muslimů shromáždily na Trafalgarském náměstí, aby oslavily „Eid in the Square“, kde se hrála tradiční hudba, tanec, komedie a poezie.

Londýnský starosta Sadiq Khan, jehož kancelář pomohla akci koordinovat, uvedl, že oslava demonstrovala sílu „rozmanitosti“ v britském hlavním městě.

„Vy i já víme, že islamofobie je na Západě na vzestupu, ale klíčovým poselstvím, které vysíláme komukoli, je, že rozmanitost není slabost, je to síla. Rozdíly prostě netolerujeme, přijímáme je, respektujeme je a oslavujeme je,“ prohlásil Khan v projevu.

Po skončení svého projevu se levicový starosta vrátil na pódium a sarkasticky tvrdil, že obdrželi „stížnost z Ameriky od chlapíka jménem Donald Trump“.

„Říká, že se mám ztišit, jsem příliš hlasitý. Po pravdě, mám jeho číslo mobilního telefonu. Takže to, co chci udělat, je udělat selfie z Londýna a poslat mu ho.“

„Tohle je jeho nejhorší noční můra,“ řekl Khan v narážce na neskutečně velký islámský dav.

Zatímco byli prezident Donald Trump a Khan v úřadu, zapojili se do několika vzájemných šarvátek, přičemž americký vůdce pokáral politika Labour Party jako  poraženého za jeho neschopnost řešit rostoucí počet zločinů s nožem ve městě.

Starosta Khan zase vyzval britskou vládu k tomu, aby bylo prezidentovi zakázáno účastnit se státní návštěvy v Británii.

Khan dále obvinil Trumpa z používání „xenofobie, rasismu a ‚jinakosti‘ jako volební taktiky“ a řekl, že Trumpovi záleží pouze na bílé Americe, přičemž tvrdil, že slogan kampaně America First je synonymem pro „Bílá Amerika na prvním místě“.

Záběry z oslav můžete vidět ve videu níže:

Na této události se také ozývala islámská výzva k modlitbě neboli Adhan, která se ozývala po celém Trafalgarském náměstí.

Oslava „Eid in the Square“ byla částečně sponzorována největší muslimskou charitou v Británii, Islamic Relief UK, subjektem Islamic Relief Worldwide (IRW) se sídlem v Birminghamu.

Charita se dostala pod značný dohled kvůli svým vazbám na Muslimské bratrstvo, které bylo v Egyptě označeno za teroristickou organizaci, a antisemitským prohlášením vůdců charity.

Připomínám, že Muslimské bratrstvo je mnohem nebezpečnější než ISIS, neboť dobývá dané území – nyní zejména Evropu – právě  nenásilnou cestou, mimo jiné i přes politiku. Hlavním cílem Muslimského bratrstva je ovládnutí neislámských území a zavedení práva šaría.

Různé odnože Muslimského bratrstva jsou akceptovány i v EU, dokonce pobírají dotace z fondů EU a účastní se různých akcí na půdě EU. Tyto organizace stojí i za různými zákony, které se blíží právu šaría, jako je například zákon o předsudečné nenávisti (obdoba šaríatského zákona o rouhání), který byl zaveden v mnoha zemích EU, včetně ČR, kde jej schválila minulá vláda.

Na jeho základě bylo jen u nás odsouzeno více než 100 lidí, přičemž po celé EU jdou jejich počty do tisíců. Muslimské bratrstvo má obrovskou moc, což je patrné i na dlouhodobé podpoře jeho odnoží právě ze strany EU. Před pár měsíci se dokonce mladí členové Muslimského bratrstva účastnili mládežnické akce přímo v sídle 4. říše…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “Londýnský starosta Khan uspořádal s podporou Muslimského bratrstva islámské slavnosti (video)

  1. Integrace se zvrtla, připustila švédská premiérkaVladimír Plesník, PrávoPo násilných nepokojích o velikonočním víkendu, které si vyžádaly více než sto zraněných policistů, švédská premiérka Magdalena Anderssonová (55) ve čtvrtek připustila, že integrace přistěhovalců ve Švédsku selhala. Rodová linie Muslimského bratrstva ukazuje, proč vyvstávají zásadní otázky o jejich kompatibilitě se západním demokratickým řádem. Koneckonců je to organizace, jejíž logo se skládá ze dvou zkřížených mečů a jejíž přísaha věrnosti činí z džihádu čtvrtý z deseti atributů. Jeho zakladatel Hasan al-Banna (1906-1949) proslavil výrok: „Alláh je náš cíl, prorok náš vůdce, Korán náš zákon, džihád naše cesta, smrt na cestě Alláha naše největší drahá naděje“ – což se stalo mottem Bratří. To nejsou slova, která se snadno opakují v době, kdy Západ těžce trpěl teroristickými útoky páchanými těmi, kdo se snaží prosadit svůj výklad islámských zákonů v ulicích Evropy. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout