EU financuje i z vašich daní kurzy „Drag Queen“ pro mládež ve výši stovek tisíc

EU financuje i z vašich daní kurzy „Drag Queen“ pro mládež ve výši stovek tisíc

Víte, co vše financuje EU i z vašich daní? Mnohdy skutečné šílenosti. Nejde jen o astronomické částky věnované na výměnu obyvatel či například stamiliony eur vyplacené organizacím Muslimského bratrstva. Za vaše peníze také hodlá EU prznit vaše děti a vnoučata propagandou zvráceností, jako jsou různé kurzy Drag Queen nebo propagace 120 pohlaví na školách.

Kurzy zatím prošly několika zeměmi EU, ale je jen otázkou času, než se dostane i na ostatní. Zřejmě příští měsíc, který EU vyhlásila za „měsíc LGBTQIA+, se tyto kurzy objeví i v dalších zemích a nepochybuji, že také u nás. Jde o další způsob jak vnutit dětem a mladým lidem celou zvrácenou genderovou ideologii jako něco přínosného. Příslušet k některému z více než 100 pohlaví je dnes prostě v kurzu.

Jen pro ty, kdo neví, co to je Drag Queen, tak jde o transvestity, kteří se oblékají podobným způsobem, jak můžete vidět na obrázku, důležitý je co nejperverznější hodně barevný obleček, velmi nápadné líčení a samozřejmě nesmí chybět ani paruka. V některých zemích se chodí tyto Drag Queen předvádět i do mateřských školek.

Více než 220 000 eur již odešlo z programu EU pro mládež Erasmus+ do tzv. projektů „Drag Queen“. Ukazuje to výzkum německého europoslance Nikolause Festa (AfD).

Erasmus+ je mnohamiliardový program EU na podporu „vzdělávání“, mládeže a sportu. Mezi mnoha financovanými projekty je několik „drag“ organizací. „Drag“ znamená „oblečený jako dívka“.

Podle veřejně dostupných informací z Bruselu byl workshop „Drag It Up“ berlínské skupiny financován částkou 21 797 eur z daní. V listopadu 2021 uspořádala skupina Critical Queer Solidarity seminář „Drag It Up“, který EU popsala jako „výměnu mládeže“ v Berlíně s 38 účastníky ve věku od 18 do 30 let.

Propagační obrázek pro tuto událost ukazuje napůl oblečeného, nalíčeného muže v lascivní póze.

Evropská komise to zjevně považuje za vzdělávací projekt hodný financování. Vysvětlila, že propaguje „Drag It Up“, aby zvýšila „sebevědomí mladých queer lidí“. Chtěla jim prý umožnit, aby se stali umělci a performery. Za tímto účelem by je seminář naučil, jak nosit make-up a paruky, chodit na vysokých podpatcích a další metody rozostření tradičních binárních genderových rolí.

„Účastníci semináře měli možnost poznat bohatou a rozmanitou drag a queer scénu v Berlíně“, tvrdí EU.

Poslanec Nikolaus Fest, vedoucí delegace AfD v Evropském parlamentu, kritizuje tyto praktiky EU už léta.  „Je to plýtvání penězi daňových poplatníků.“ EU vyhazuje peníze daňových poplatníků na kurzy rtěnek a krajkové spodní prádlo pro muže. Tím ukázala, že sleduje tzv. „woke agendu“ bez ohledu na to, co se děje“. Politik AfD hovořil o kulturní válce financované EU proti tradičním genderovým rolím.

Seznam projektů „Drag“ financovaných EU, které vytvořil, je překvapivě dlouhý. Například v roce 2021 EU dotovala „Beyond Gender Summer Camp“ poblíž Göttingenu částkou 62 690 eur. V akademii se mělo 75 účastníků – jmenovitě „trans*, inter*, nebinární a genderově zpochybňující mladí lidé“ – sejít na týdenním letním táboře.

Evropská komise rovněž poskytla téměř 40 000 eur z daní na projekt „Evropa identity v rámci (trans)formace:  GENDER*X“, který se konal v Salcburku.

Ve Španělsku a Slovinsku erasmus+ také podpořil různé projekty „Drag queen“ a LGBTQ. EU zaplatila 24 597 eur LGBTQ skupině „Dragtivism“ za semináře v Barceloně a Gironě a 21 770 eur slovinskému projektu „United with Pride“, který také představoval „drag queens“.

Evropská komise financuje projekt „Škol přátelských k LGBTQ“ v celé Evropě částkou 434 000 eur. Projekt financovaný z programu Erasmus+ částkou téměř 135 000 eur byl vyčleněn na lepší péči o „queer migranty“.

Fest si také stěžoval, že EU propaguje dětské knihy o „dobrodružstvích homosexuálních klokanů“, i když je to porušení smluv EU, protože otázky výchovy dětí jsou záležitostí členských států, nikoli EU.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

4 thoughts on “EU financuje i z vašich daní kurzy „Drag Queen“ pro mládež ve výši stovek tisíc

  1. Už sa neviem dočkať masového vraždenia europoslancov a eurobyrokratov viete akého pôvodu moslimami. A samozrejme aj ich homosexuálnych kolegov A okrem nich aj členov homo-lobby-mimovládok. V Eurábii sa už noví páni po porážke globalistov postarajú o to,aby sa „hnutie“ drag queens trestalo smrťou tak ako väčšina podobných úchyliek.

  2. teploušská, pedofilní a genderová zvrácená teorie není jen nějaká nevinná recese. Její propagátoři ji často halí do líbivých frází o prosazování rovnosti a boji proti násilí na ženách. Tato teorie, která vychází z neomarxismu, tvrdí, že pohlaví je konstrukt, nikoli biologická danost, a že pohlaví je libovolně měnitelné. Implikuje to pak zrůdné důsledky pro společnost, které se projevují v praxi.
    každý si musí uvědomit, kde a komu se zaháčkoval a co z toho poplyne. taková ta nerozlišující lásečka bez rozlišování je pěkně nebezpečná nemoc. láska je moudrá, rozlišující a vědomá, nikoli slepě hloupá a sebedestruktivní. navíc o to nebezpečnější když před sebou hrnou jako štíty i děti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout