Brazílie odmítá podepsat globální pandemickou smlouvu

Brazílie odmítá podepsat globální pandemickou smlouvu

Poté, co již Rusko začalo uvažovat o vystoupení z WHO (zatím to není zcela jisté), ozvala se i Brazílie s tím, že odmítá podepsat pandemickou dohodu, jak nyní nazývá WHO pandemickou smlouvu. Tento nástroj neomezené moci WHO nad členskými státy bude ovšem automaticky aplikován ve všech členských zemích v případě, že jej odsouhlasí alespoň 2/3 členských zemí, zbytek se bude muset podřídit. Druhou možností je vystoupení z WHO, k čemuž zřejmě nakonec v případě Brazílie dojde.

Brazílie za prezidenta Jaira Bolsonara zůstává hrází proti globální tyranii koronaviru, spolu se všemi dalšími vedlejšími účinky destruktivního globalismu, a to navzdory skutečnosti, že pravicová konzervativní vláda je neustále vystavena domácím i zahraničním útokům (zejména prostřednictvím soudnictví).

Bolsonaro nyní odmítl kontroverzní pandemickou smlouvu WHO, která získává kompetence nadřazené nad národní ústavy. Tím dojde k zavedení  globální zdravotní diktatury. V rozhovoru Bolsonaro zdůraznil:

„Brazílie nepodepíše smlouvu WHO o pandemii. Národní suverenita není něco, co je třeba předat WHO a vzdát se toho jen proto, abychom se přidali ke klubu zdánlivě vyspělých národů.“ 

Brazílie se proti „Velkému resetu“ postavila poměrně brzy. Bývalý ministr zahraničí Eernesto Araújo v prosinci 2020 před OSN zdůraznil, že pandemie nesmí vést k totalitní sociální kontrole nebo ke zrušení základních svobod. Svoboda je  zásadní pro lidskou důstojnost. Brazílie znamená svobodu. Ne Velkému resetu. 

A Brazílie pod Bolsonarem nevynechá žádnou další příležitost otevřeně bojovat proti covidové diktatuře, například když byl šéf WHO přímo konfrontován se smrtícími vedlejšími účinky „vakcín“ proti Covid 19.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Brazílie odmítá podepsat globální pandemickou smlouvu

  1. Smekam před Brazilskym prezidentem Bolsonarem.
    Podle mně, je jedna z důležitých věcí, zda jsou politici dané země vyděratelni, či ne. Na koho, co vi a jak hodně je zapleteny do různých skandálů, korupci a jiného politického svinstva.
    Je to take o odvaze. Dovolit si oponovat a mit svůj názor. Věřím, že by Brazilci sveho prezidenta bránili. A u nás? Domyslete si sami…..

  2. Mne to pasuje na nove rozdelenie sveta. Z WHO urcite vystupi Rusko, Čina, India a Brazilia… potom zvysne staty, naklonene tejto koalicii. Rok 2025 bude podla mna viest preto k tak velkemu poklesu populacie v USA a EU, lebo zacinu zabijat covid ockovacie latky, tak ako uz odbornici povedali, ze cca 90% plne zaockovanych zomrie do 6 rokov od druhej davky… Snad sa to nenaplni… ale este nevieme, ake dalsie „vakciny“ satanisti pripravili ! Predpokladam, ze najma pre deti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout