Běžec zkolaboval a zemřel záhy po Brooklynském půlmaratonu, dalších 15 skončilo v nemocnici

Běžec zkolaboval a zemřel záhy po Brooklynském půlmaratonu, dalších 15 skončilo v nemocnici

A to nevíme, kolika dalším bylo „jen“ špatně. Případy, kdy odpadají sportovci, se již staly běžným koloritem všech větších sportovních klání. Ovšem jde o něco, co nebylo v minulosti známo. Tedy ne, že by nikdy nikdo nezkolaboval při sportu, ale podobných případů bylo znatelně méně a jen málokdy se to týkalo do té doby zcela zdravých jedinců. Nyní je však počet případů alarmující…

Běžec zemřel v sobotu ráno poté, co dokončil Brooklynský půlmaraton, uvedly úřady. 30letý muž utrpěl srdeční zástavu kolem 9. hodiny místního času a byl převezen do nemocnice, kde byl prohlášen za mrtvého.

Běžec po závodě zkolaboval. Newyorský hasičský sbor uvedl, že do nemocnice bylo převezeno 16 lidí, včetně muže, který zemřel. Čtyři další byli ve vážném stavu.

Půlmaratonu se zúčastnilo 22 000 běžců. Policista řekl, že na cílové čáře zkolabovali další čtyři lidé. Podle médií bylo během maratonu „neobvykle horko“. Kolem 9.hodiny však bylo jen 21 stupňů a vlhkost byla 83 procent, takže podobné zdůvodnění neobstojí.

Je to poprvé od začátku koronavirové pandemie, kdy se půlmaraton konal znovu.

Dříve během Miami Open vypadlo kvůli zdravotním indispozicím 15 tenistů, včetně favoritů Pauly Badosy a Jannika Sinnera. Ve čtvrtfinále to museli vzdát.

Kromě toho  nastala extrémní vlna zdravotních problémů mezi cyklisty. Belgický cyklista Iljo Keisse z Quick Step-Alpha Vinyl řekl, že nikdy nezažil takovou vlnu nemoci.

„Některé týmy mohou závodit pouze s jedním mužem nebo vůbec,“ řekl. „Nikdy jsem nezažil takový extrém.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Běžec zkolaboval a zemřel záhy po Brooklynském půlmaratonu, dalších 15 skončilo v nemocnici

  1. Musia teraz žrať acylpyrín na riedenie krvi, „zodpovední“ lebo sa držali Čaptavej citlivej frázy… „vakcína“ je sloboda… najlepšie môžu vyprávať mŕtvy alebo skaličení, však jaternica z paláca?! Nuž takže na jeseň budú dobiehať mňamky proti covidu, lebo ako povedali vo zvrátenou EU parlamente: … „musím dotlačiť k vakcinácií zvyšných 100 miliónov obyvateľov EU…“. Ešte si stále niekto myslí, že tu ide „niekomu“ o zdravie?! Teraz, keď je jasné, čo bol covid a čo sú tie ich „vakcíny“ zač?! A tak sa pridajú ďalšie, že ďalšiu vystrašenú skupinku, „vakcíny“ proti opičím kiahňam, predpokladám že s rovnakým grafénovým zložením, ako tie proti covidu… Jeseň a zima budú náročné, teror bude ešte silnejší. Tým väčšia motivácia vziať VŠETKÝCH vládny poslancov a ministrov vidlami, žiadne súdy, oni sú nenapraviteľní a chladnokrvní vrahovia, keď pretláčajú s úsmevom túto depopulačnú agendu s jaternicou a „odborníkmi“ na čele – na nich tiež nemožno zabudnúť ! Na každého kto pridal ruku k vraždeniu príde aj na samosprávnej úrovni !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout