V Německu dochází ke koordinovaným brutálním útokům extremistů z Antify a podobných bojůvek na obchody (video)

V Německu dochází ke koordinovaným brutálním útokům extremistů z Antify a podobných bojůvek na obchody (video)

Podle německé vlády je největším problémem Německa pravice. Není jím islamizace ani ultralevicové bojůvky, které jsou stále agresivnější. Tato pštrosí politika nese své důsledky. Ultralevicové bojůvky jsou stále agresivnější a jejich útoky se množí, neboť vláda je nepovažuje na problém. Zatímco členové parlamentní AfD jsou pod dohledem tajných služeb, ne tak tyto bojůvky, které jsou ovšem podporovány vládami napříč Evropou.

Jsou to scény, které vás ohromí. Levicoví extremisté znovu a znovu bili ženu ležící na zemi. Bití obuškem na nohou, chodidlech a hlavě. Nakonec stříkají pepřový sprej na obličej mladé matky zblízka. Oběť se ohýbá v bolesti. Pak čtyři maskovaní pachatelé utíkají z Erfurtu.

Popisek u videa: Maskovaní pachatelé znovu a znovu bili ženu ležící na zemi. Útok, který JF dokumentuje jako video, je však pouze součástí koordinované levicové extremistické akce.

I přes použití vrtulníku a psů se čtyřem maskovaným pachatelům podařilo uprchnout. Scéna se odehrála již minulou sobotu a téměř ve stejné podobě se opakovala v obchodech v Drážďanech, Magdeburgu, Schwerinu, Halle a Berlíně. Ve všech těchto městech prodává módní značka „Thor Steinar“ své oblečení pod měnícími se názvy. A všude dochází v posledních dnech k těmto útokům.

V Magdeburgu se do obchodu vloupali čtyři pachatelé a do obchodu nastříkali páchnoucí tekutinu, zřejmě kyselinu máselnou. „Postříkáním barvou byla znečištěna i prodavačka a její pes, kteří byli v době činu v prodejně,“ uvedla policie. I zde pachatelé unikli, ačkoli je hledal stopovací pes.

V Halle měli dva útočníci smůlu kvůli zamčeným dveřím se nemohli dostat do obchodu. Celou výlohu a fasádu pak nastříkali dehtovou barvou. Ve Schwerinu se muži podařilo vloupat do obchodu. Také zde: kyselina máselná uvnitř, dehtová barva venku. V Berlíně a Drážďanech hlásí prodavači lidi, kteří obchody sledují. 

Souběžnost akcí, velký počet zúčastněných pachatelů a brutalita naznačují, že se jedná o koordinovanou akci levicově extremistické scény. Značka Thor Steinar byla léta obviňována, že je oblíbená u pravicových extremistů. Ředitelé firmy už léta jakékoli pravicově extremistické nálady odmítají. Levicově extremistické scéně je to jedno. Znovu a znovu dochází k útokům na obchody. Ale případ v Erfurtu zastiňuje vše, co bylo předtím.

Výkonní ředitelé hovoří o „nové dimenzi násilí“. Hodně to připomíná případ Liny E., který se právě projednává v Drážďanech. Podle spolkového státního zastupitelství ona a další tři pachatelé napadli v říjnu 2018 v Lipsku příslušníka pravicové scény. Poté svou oběť srazili a pokračovali v napadání pěstmi, kopy a pepřovým sprejem. Muž utrpěl zlomeninu čéšky.

Již v květnu 2021 byla proti Lině E. a jejím údajným komplicům vznesena obvinění z členství ve zločinecké organizaci. Jsou také obviněni z napadení několika lidí v období od října 2018 do února 2020. Skupina, do které Lina E. patřila, se prý pohybovala na prahu terorismu. Postup při útocích byl vysoce profesionální. Jako v těchto případech. Není tajemstvím, že levicově extremistická scéna se před očima politiků léta radikalizuje.

Zatímco policejní útvary v Magdeburgu a Erfurtu razie zveřejnily v tiskové zprávě a okamžitě zahájily rozsáhlé pátrání, útok ve Schwerinu se v publikacích policie v Meklenbursku-Předním Pomořansku hledá marně. „Fakt“ je potvrzen pouze na žádost společnosti JUNGE Freiheit. Vyšetřování převzala státní bezpečnost.

Zatímco ostatní se vyděsili, erfurtská prodavačka vypověděla, jak těžce ji loupež zasáhla:

„Do obchodu vešly dvě ženy s modrými maskami. Přistoupila jsem k nim a řekla: „S čím mohu pomoci?“ Ty dvě údajně hledaly kalhoty. Není to tak, že bych nevěděla, co jsou zač. Proto jsem nechala otevřené dveře, když vešly dvě dívky. Byla sobota, a tak byl v naší ulici čilý ruch. Tak jsem si řekla, že když se něco stane, budu křičet a kolemjdoucí mi pomůžou.“  Žena pracuje v obchodě v centru Erfurtu na Neuwerkstrasse pět let. Malé obchody jsou seřazeny vedle sebe. Jen co by kamenem dohodil je Státní kancléřství, oficiální sídlo premiéra Bodo Ramelowa (Die Linke).

„Tak jsem přešla ke stojanu s kalhotami a ukázala jim je.“ Na videu je vidět, jak prodavačka dává ruku na kalhoty. „V tu chvíli se mi zastavila paměť.“ Je to okamžik, kdy ji zahalená osoba srazí k zemi. Divoce ji udeří. Mladá žena v kápi vzrušeně tahá za batoh a snaží se něco vytáhnout. „Moje paměť začíná znovu ve chvíli, kdy vytáhla obušek,“ říká oběť do telefonu.

Žena vytáhla teleskopický obušek a pak ji začala mlátit. „Byla jsem na zemi. Jedna žena mě neustále mlátila do nohy. Stáhla jsem nohu dozadu a myslela jsem si, jen ať mne neudeří dvakrát na stejném místě, měla jsem strach, že mi zlomí kosti.“

„Hrdinové“ nepřestávali mlátit bezbrannou ženu. „Velmi hlasitě jsem křičela o pomoc, myslela jsem, že jsou otevřené dveře a kolemjdoucí mě slyší, ale nikdo nepřicházel.“ Podle prodavačky to bylo kvůli tomu, že si nevšimla, co se stalo záhy poté, co tam vešly dvě ženy. Do obchodu za nimi přišli další dva muži a zamkli dveře zevnitř. „Aspoň jeden muž musel stát za dveřmi.“

Jedna žena v kápi zasáhla svou oběť teleskopickým obuškem. „Jen jsem si myslela, zůstaň ležet na břiše, nenech se převálcovat a rozbít si obličej.“ Údery byly jako palba. „Necítila jsem bolest, jen pohrdání a brutalitu, kterou projevovali. Nevnímala jsem žádné zvuky, neslyšela ani slovo, byla jsem úplně mimo. V určitou chvíli jsem si jen myslela, dobře, máš dítě, musíš to přežít.“

Najednou násilníci ustali. Jeden vytáhl plechovku a stříknul ji oběti do obličeje. „Cítila jsem jen chemikálie, pálilo mě to v očích a v ústech, nemohla jsem hned otevřít oči.“

Vážně zraněná žena ještě zvládla zalarmovat policii. „Řekla jsem jim, že jsem politá kyselinou.“ Žena byla odvezena na kliniku. „Nic jsem si nepamatovala, ale doktor mi řekl, že modřiny nebyly od pěstí.“

K případu jen dodávám, že pachatelé samozřejmě nebyli dopadeni a to i přesto, že podobné útoky – takřka jako přes kopírák – byly zaznamenány i v několika dalších městech. Jenže podobně, jako v případě útoků muslimských obohacovačů, se ani útoky ultralevičáků nehodí německé vládě do její neustále opakované mantry o nebezpečí pravicového extremismu….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V Německu dochází ke koordinovaným brutálním útokům extremistů z Antify a podobných bojůvek na obchody (video)

  1. Anarchofašisti v budúcej Eurábii nebudú mať právo na nič, samozrejme ani na život… K väčšine spomínaných útokov dochádza v bývalej NDR – za Honeckera nič také nehrozilo, aj Berlínsky múr mal vzhľadom na multikultúrny chaos v Západnom Berlíne svoj zmysel… Ľudia však boli roku 1989 oklamaní profesionálnjymi proagandistami a klamármi /napr. Soros/ ,že v jednotnom Nemecku bude sloboda, prosperita a demokracia.

  2. budou muset použít dávek ze samopalu, pokud chtějí nastolit vládu práva a spravedlnosti. ale nechce se, je to řízená sebevražda vždy těch druhých. tak jako vždy rozkradou peníze těch druhých. ano, pokud tedy chtějí chránit životy a majetek občanů. zatím to nikde nevidíme..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout