Na obloze se při zápasu Premier league objevil transparent: „Britové budou menšinou“ (video)

Na obloze se při zápasu Premier league objevil transparent: „Britové budou menšinou“ (video)

Pamatujete si na to, jak se jistý britský odvážlivec proletěl nad stadionem v době, kdy všude probíhalo šílenství BLM, s transparentem „White lives matter“? Tehdy byl okamžitě „hříšník,“ který si dovolil upozornit na to, že i na bílých životech záleží, vyhozen ze zaměstnání a navíc dostal doživotní zákaz účasti na zápasech fotbalové ligy. Propuštěna ze zaměstnání tehdy byla dokonce i jeho přítelkyně.

Nyní se ve Velké Británii objevil další odvážlivec, který tentokrát podal Britům mrazivé, avšak pravdivé sdělení: Do roku 2066 budou ve své vlastní zemi menšinou….

„Britové budou v roce 2066 menšinou,“ stálo v kritickém poselství  na transparentu vlajícím nad zápasem Premier League mezi Manchesterem City a Liverpoolem.

Transparent, jehož cílem bylo zjevně zvýšit povědomí o tom, jak bylo britské obyvatelstvo v jejich vlastní zemi vysídleno imigrací z třetího světa, se v neděli objevil nad domovskou arénou Manchesteru.

V utkání, které bylo označováno za nejdůležitější v roce, došlo mezi dvěma nejlepšími týmy k remíze 2:2.

Diváci byli pobouřeni a zmateni zprávou, že Britové se podle Mirror stávají menšinou.

V červnu 2020 byl proveden podobný přelet letadla nad stejnou arénou během zápasu mezi Manchester City a Burnley. Na transparentu stálo: „Na životech bílých záleží Burnley“ –  což vyvolalo pobouření. Příznivec Burnley, který stál za transparentem, poté oznámil, že se nehodlá omlouvat „žádnému bastardovi“.

Mladý příznivec Jake Hepple byl po incidentu vyšetřován policií a byl propuštěn z práce.

Británie má velmi přísné zákony, omezující sdělování názoru a  má i silně omezenou svobodou projevu.

Jak asi dopadne odvážlivec, který chtěl upozornit na něco, co je nezpochybnitelný fakt? Mimochodem, není právě pohled na mnohá evropská fotbalová mužstva nejlepší výpovědí o tom, jak razantní demografickou změnou Evropa prochází?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Na obloze se při zápasu Premier league objevil transparent: „Britové budou menšinou“ (video)

  1. V tomto prípade ide o skutočných bielych britských vlastencov /možno priaznivcov Britskej nároidnej strany alebo nejakého podobného spolku / – nie sionistov , antirasistov a multikultúrnych fanatikov typu Tommy Robinson! Súhlasím s názorom,že sloboda slova, internetu a prejavu v UK – napriek vystúpeniu z EÚ – sa už prakticky rovná tej v Saudskej Arábii a v posledných 35 rokoch sa tento stav neustále zhoršuje a tento kedysi hrdý štát už nikto nikdy nezachráni. A rok 2066 svedči o viac ako prehnanom optimizme odvážneho vlastenca, podľa môjho odhadu sa bieli a kresťanskí Briti dostanú do menšiny najneskôr koncom tohto desaťročia. A nielen Briti…

  2. a nie len v anglicku. europa ako celok ma porodnost na urovni 1.6. cize nie len ze aktivne vymierame ale sem vozime aj africanov a islamistov ktori maju porodnost 6+. nie som matematik ale toto si dokazem spocitat aj ja. preto ak by som mal rodinu, uricte by som neostal v europe. uz tak ako individual chcem odtialto vypadnut prave kvoli tomuto, mimo ineho, len nie je moc kam.

  3. O nezvratnej demografickej zmene v UK svedčí okrem výzoru futbalovej či atletickej „repre“ aj kopa moslimov, Indov, černochov a podobnej hávede v oboch komorách parlamentu a vláde. Aj sám „britský“ preimér je hybrid všetkého možného aj nemožného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout