Lidé jsou zděšeni z nové knihy Klause Schwaba, je detailním návodem na zavedení globálního korporátního fašismu

Lidé jsou zděšeni z nové knihy Klause Schwaba, je detailním návodem na zavedení globálního korporátního fašismu

Zděšení by nemuselo být na místě, pokud by byl Klaus Schwab jen nějaký okrajový pisálek. Jenže on je naopak tím, kdo si doslova „vodí na provázku“ mnoho vlád a politiků. Dnes se již ví, že vše, co se děje poslední více než 2 roky se neděje náhodou, jde o plánované procesy globálních elit – a to jsme teprve v začátcích realizace jejich zvrhlých plánů.

Světovládné elity se svými plány nijak netají, nemají důvod. Většina lidí věří jen tomu, co si přečtou v těmito elitami ovládaných korporátních médiích a o víc se nezajímají. Jenže korporátní média o těchto plánech mlčí a pokud z nich něco vyjde na povrch, tak to bagatelizují.

Nyní tak již například čtyři země EU – Itálie, Německo, Rakousko a Holandsko – testují systém sociálních kreditů, mnoho vlád testuje digitální měnu a EU již pro nás všechny připravuje digitální peněženku, která má být „naostro“ zavedena v letošním roce tak, aby na ni byli napojeni všichni občané EU během několika málo let.

Ale zde se nebudu více rozepisovat o funkcích těchto totalitních nástrojů moci, detaily jste si mohli přečíst v článcích o sociálních kreditech, digitální měně a jejich provázání. Podíváme se na to, co zjistili čtenáři zbrusu nové knihy Klause Schwaba. Ta zatím vyšla ve dvou jazykových verzích – anglické a německé.

A zatímco nad předchozí knihou o Velkém resetu mnozí lidé kroutili hlavou, o druhé knize, která většinu čtenářů vyděsila, již bez obalu říkají: šílené!!!

V angličtině vyšla 28. prosince loňského roku a v němčině je k dispozici od 21. února: Druhá část „Velkého resetu“ Klause Schwaba se jmenuje „Velký příběh“ a nese pochybný podtitul „Pro lepší budoucnost“. Nejnovější práce zakladatele Světového ekonomického fóra je čtenáři vším, jen ne dobře přijatým. Takto prezentuje knihu sám Klaus Schwab i prodejci knihy:

Velký příběh je průvodcem pro každého, kdo chce lépe pochopit, jak se svět vyvinul od začátku pandemie a jaká řešení ho mohou učinit odolnějším, spravedlivějším a udržitelnějším.

Zdroj

Takto je tedy na Amazonu popsána 293stránková kniha Klause Schwaba a Thierryho Mallereta. Uživatelé však pro tuto knihu našli zcela jiná slova. U německé i anglické verze převažuje hodnocení 1 hvězdička (tedy nejhorší). Takto knihu uvádějí němečtí čtenáři:

Šílený! Věří, že je „Bůh“? Orwell posílá své pozdravy: říká ochrana, mír a svoboda. Znamená to kontrolu, otroctví a paternalismus.

Těžce nemocný! Jediný muž, který kolem sebe shromáždil jakýsi kult elit, se snaží transformovat celé lidstvo podle svého ideálního obrazu! Lidstvo by mělo udělat vše, co je v jeho silách, aby zajistilo, že se tato noční můra nestane realitou!

Nebezpečná brožura, která propaguje totalitní socialismus s předstíranými globálními problémy, jako je např. změna klimatu. Fuj!

Recenze anglické verze jsou stěží smířlivější. Takto píší čtenáři z Velké Británie:

Pokud jste si užili poslední dva roky psychoterorismu, biofašismu, destrukce komunity a vykonstruované zdravotní krize, pak máte štěstí – strýc Klaus a jeho psychopatičtí přátelé mají v zásobě mnohem víc. Nespokojí se s tím, že způsobí masovou smrt prostřednictvím lockdownu a experimentální genové léčby, ale plánují dále ničit naše společnosti a svobody, aby se mohli „lépe přestavět“ s botami, které vám stojí na krku. Zdá se, že nebudeme vlastnit nic (kdo pak bude vlastnit všechno, Klausi?) a náš finanční systém bude přeměněn na to, co je v podstatě high-tech sledovací a kontrolní síť, na kterou dohlíží skupina mužů, kteří by měli být ve vězení za zločiny proti lidskosti. Přečtěte si to – budete otřeseni  – a pak začněte bojovat za svůj život a svobodu.

Představte si člověka, který nazývá 6,5 miliardy lidí „zbytečnými jedlíky“, a máte Klause Schwaba. Jeho peníze koupily téměř každého politika na Zemi, aby se pokusil přivést lidstvo do svého „Velkého resetu“, který je pro něj „skvělý“, ale ne tak skvělý pro vás. Ve skutečnosti sní o úplném vyhlazení „zbytečných jedlíků“. Cítí se uvnitř velmi vřelý a mazlivý, víte?
Dalo by se očekávat, že to bude pocházet přinejmenším z modelu genetické dokonalosti, ale Klaus je nafoukaný, neatraktivní a ne příliš inteligentní – jeho jediným charakteristickým rysem bylo, že se narodil bohatý.
Přečtěte si toto, abyste získali nějaký vhled do toho, kolik mu jeho osobní privilegium dalo, aby uvěřil, že se již stal vaším nejvyšším vládcem. Nečtěte to pro něco cenného, nemá ponětí, jak to vypadá.

Recenze z Německa napsaná v angličtině vykresluje sporné paralely:

Nemohl jsem se dočkat. Konečně je to tady: Část II „Mein Kampf“ naší doby. Přečtěte si to. Aby nikdo nemohl později říci: O ničem jsem nevěděl. Nic mi nebylo řečeno. – Ano. Bylo. – Tady to je. Zjevně. Plán pro nás všechny. Ať se nám to líbí nebo ne. Ale kdo zvolil tyto lidi, aby rozhodovali o naší budoucnosti?

Pokud jde o obsah, jak se očekávalo, v údajných pokynech pro „lepší“ svět je jen málo nového nebo užitečného. Uživatel z USA shrnuje:

Do této knihy přispělo mnoho přispěvatelů, ale většina z nich pocházela z USA nebo Velké Británie. Lidé, kteří s největší pravděpodobností v životě nikdy neměli hlad. Hlavním zájmem Světového ekonomického fóra je změna klimatu. Nápady na snížení rostoucích globálních teplot byly nabídnuty následovně: „znovu zmrazit“ Arktidu, vypustit část vody pod ledovci, postříkat oblohu, aby se zabránilo vniknutí nebezpečných paprsků do atmosféry, a nakonec přidat něco do půdy, aby mohla absorbovat CO2 rychleji. Zní vám to rozumně? Jejich cílem je rozdělit bohatství tak, aby z něj měli prospěch znevýhodnění a bohatí se nestali tak bohatými. Vyhýbají se pojmům jako socialismus, komunismus a fašismus. Biologie se používá k výrobě masa pro lidskou spotřebu. Je to již nedokončená práce. Nedodržování Schwabových pravidel není dovoleno – proto pan Halevi (v Izraeli) pracuje na „hacknutelnosti“ lidského mozku. Usilují o jediný světový měnový systém. Stejně jako ve svazku 1 se termín stakeholder objevuje na rozdíl od akcionářů. Ti, kteří se drží cílů fóra, dostanou peníze; ti, kteří věří ve starý způsob života (podniky založené na spotřebitelské poptávce a ziskovosti), ztratí. Slovo inkluzivita se objevuje proto, že lidé, s nimiž je těžší vyjít kvůli náboženskému přesvědčení (nebo jiným protichůdným názorům), mají nižší hodnocení ekonomické sociální správy (ESG). .

Odvážný nový svět, který pro nás Klaus Schwab plánuje, že? A šílené je, že podplacení politici mu v realizaci jeho zvrhlých plánů budou podobně, jako poslední dva roky, i nadále nápomocni…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 45 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Lidé jsou zděšeni z nové knihy Klause Schwaba, je detailním návodem na zavedení globálního korporátního fašismu

 1. Tenhle děda se musel úplně zbláznit. Patří zavřít do blázince když si myslí, že 7,9 mld. lidí na planetě se nechají dobrovolně zotročit, odevzdat svůj těžce zbudovaný majetek a uzavřít se do digitálního koncentráku. Když slibuje jak budou lidé šťastní až nebudou nic vlastnit, tak asi těch pár zrůd co budou vlastnit všechno bude “ strašně nešťastných” a proto to vlastně dělají. Jenom doufám, že se v EU a naše vláda k tomuto šílenství nikdy nepřihlásí. Asi si tenhle Šváb myslí, že je bůh, tak měl by mu někdo normální říct, že není bůh ale bláznivý děda.

  1. Naše vláda a EU podle toho jede – aby tohle prošlo, je třeba mít co nejméně lidí ( co nejméně vzdoru)… dosaďte si, jak se tlačí na tom postavená vakcinace a na podzim nejpozději si to připomeňte.
   Dál, jak se tlačí bezhotovostní platby a digitální identita… dál vakcinační pasy… nevidíte to?
   Pracují na tom, jak dostat lidi do chudoby nesmyslnýma vykonstruovanýma cenama energií, pro drahotu potravin, ropy, plynu poslouží schválně vytvořená aktuální blízká válka… a xx dalších věcí

 2. Proboha zavřete vsechny tythle psychopaty do vězení. Vždyť jsou nebezpečně nemocni a trpi znicujici touhou vyvraždit cely svět.
  Existuje ještě zákony, právo a spravedlnost?

  1. Ahojky lidičky,proto se musíme spojit a nedovolit to.Ať jste černí,žlutí,rudí nebo bílí,je to jedno.Všichni pocházíme ze stejného zdroje!!!Jde o to že nás chtějí rozdělit kvůli barvě kůže,kvůli náboženským rozdílům,kvůli tomu jestli jste bohatý nebo chudý,jestli jste studovaný nebo vyučení.Musíme se spojit,aby byl svět lepší a myslet hlavně myslet na lepší a krásný svět a nesledovat negativní věci.Jejich krédo je ,,Rozděl a panuj”.Proto se nesmíme nechat rozdělit,protože toho se oni bojí že se spojíme a budeme si vládnout sami!!!Nepotřebujeme žádné instituce a už vůbec ne vládu!!!Bojujme za naší Svobodu a Nezávislost!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout