WHO dnes začala v Ženevě jednat o závazné globální pandemické dohodě

WHO dnes začala v Ženevě jednat o závazné globální pandemické dohodě

WHO si nemohla vybrat k zavádění celosvětové totality cestou údajné „ochrany zdraví“ lepší dobu. Jen málokdo sleduje podobné zprávy a mainstream má na starosti zcela jiné záležitosti…

Jednání o mezinárodní dohodě o prevenci a kontrole pandemií začínají v Ženevě 1. března. Dohoda vychází z článku 19 Ústavy WHO, podle kterého může Valné shromáždění WHO přijímat závazné dohody pro všechny členské státy dvoutřetinovou většinou. Článek byl ve své 74leté historii použit pouze jednou.

Dohodu podporuje nadace Billa & Melindy Gatesových a americký miliardář Marcel Arsenault, který na podzim 2021 oznámil, že podpoří globální prevenci pandemie částkou 200 milionů dolarů. Tedros Ghebreyesus, generální ředitel WHO, hovoří o „jedinečné příležitosti k posílení globální architektury zdraví“.

Pozorovatelé očekávají, že WHO může pakt využít k předepisování závazných opatření, jako jsou lockdowny, povinné očkování nebo centrální sběr dat. Pakt by dal WHO přímou páku na odebírání občanských práv  členským zemím.

Zdá se, že je stále jasnější, nač byl totalitní pandemický zákon. Nakonec ho nejspíš bude vláda potřebovat právě jen na zavádění některých širších restrikcí či detailů typu „karanténa přes SMS“ nebo „výše pokuty za nenošení prachového respirátoru“ a podobné šílenosti.

Aby pak zákon v této míře aplikovala, bude stačit, když pandemickou pohotovost vyhlásí WHO a nařídí například lockdowny, vlády jen určí pravidla těchto lockdownů. A na závěr připomínám, že pandemickou pohotovost chce WHO vyhlašovat i v případě klimatické krize, jen by se v ten moment zřejmě nazývala klimatickou pohotovostí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

One thought on “WHO dnes začala v Ženevě jednat o závazné globální pandemické dohodě

  1. Pripadam si jak odpojenej od Matrixu?

    Kolik nas je? Diky tomu ze jsme na netu a ne v hospodach nemame prehled. Az budou vypinat misto webu lidi, ani nepozname, kdo zmizl.

    A jak to vidim ted, ani nevim jestli chcu nekoho probouzet. Dyt oni to hltaji jako Olympijadu, jako reality show, jako dalsi dil Ulice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout