Německý kardinál se omlouvá sexuálním menšinám a žádá o inkluzivní církev

Německý kardinál se omlouvá sexuálním menšinám a žádá o inkluzivní církev

Německá církev už dlouhodobě škodí vlastní zemi. Pomineme-li pověstné prznění dětí, které se ovšem týká i jiných církví, pak je třeba upozornit zejména na spolupráci německých církví s podvratnými pašeráckými neziskovkami, jejichž je právě církev hlavním sponzorem. Německá církev tak úspěšně napomáhá islamizaci země.

V poslední době se církev snaží přiblížit i LGBTQI komunitě, což jste si ostatně mohli všimnout i na základě výroků a jednání jejich hlavy – Bergoglia.

Mnichovský kardinál Reinhard Marx se omluvil „queer“ lidem za to, jak katolická církev zachází se sexuálními a genderovými menšinami. „Každý, kdo následuje primát lásky, může být přijat Bohem“, řekl v neděli na bohoslužbě u příležitosti 20. výročí shromáždění „Queer“ v mnichovském kostele sv. Pavla.

„Katolická církev ztížila život mnoha homosexuálům. Z toho vzešly některé příběhy o utrpení. Nyní je důležité převzít odpovědnost a zjistit, jaká zranění byla způsobena,“ požadoval Marx.

Před 15 nebo 20 lety si sám nedokázal představit, že by se zúčastnil „queer“ služby. Naštěstí se to změnilo. Do budoucna si přeje „inkluzivní církev, církev, která zahrnuje i LGBT  komunitu“.

Marx už léta vede kampaň za odklon od sociálních idejí katolické církve. Na začátku února například prosil o zrušení povinného celibátu.

Evangelická církev se již v minulosti přiznala k sexuálním menšinám. Nevnímali a neoceňovali rozmanitost božského stvoření, ale devalvovali ji.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německý kardinál se omlouvá sexuálním menšinám a žádá o inkluzivní církev

 1. Římskokatolická církev je velmi užitečný slouha globalistů. Na Slovensku dokonce nesmí věřící bez očkování do kostela.
  Je tak schizofrenní, že na jedné straně zavrhuje nahlas potraty a na druhé straně tlačí ovečky do očkování, které stojí na buňkách člověkem potracených dětí. A člověku, který v první řadě toto ovcím tlačí, ještě říkají Svatý otec. Pastýř, co vede ovce na porážku.
  Satan se chechtá, že už to víc ani nejde.
  Při představě, že tahle megaorganizace by správně tak, jak podle své víry má – kvůli výše uvedenému – Covid očkování zavrhla a bylo papežem věřícím zakázáno (přikázání Nezabiješ!), to by se panu Globálovi těžko plnily kvóty očkování. Takové zasetí nedůvěry se nesmí dovolit.
  A tak papež prohlásí, že mu sedmilhář Pfizer pověděl, že v tom sajrajtu nic takového nejni a tak máme všecko OK. Pfizer zalže co je třeba, aby vše proběhlo podle plánu.
  Otázkou zůstává, zda papež je tak zlý anebo tak blbý.

 2. V traktátu De ecclesia (1378) Jan Viklef ( teolog na Oxfordské univerzitě a propagátor reforem římskokatolické církve. Jeho učení byla oficiálně odsouzena coby hereze.) psal, že církev nepředstavují papež a duchovenstvo, nýbrž tvoří ji vyvolení Boží, jejichž hlavou je Kristus. Jestliže papež a preláti svým životem ukazují, že nepatří k vyvoleným Božím, nemohou duchovně vést církev Kristovu, ale jsou sborem satanovým. Viklef zde odmítl i odpustky, odpouštět hříšníku může jen Bůh, nikoliv kněz. V traktátu De potestate papae (asi 1379) odmítl božský původ papežství. Papež, který není opravdovým následovníkem Krista, je Antikrist.
  V letech 1883–1922 vyšlo v Londýně 36 svazků Viklefových spisů (přetisk ve Fankfurtu v r. 1965). Některá díla však ještě nejsou vydána. V Čechách se ujaly Viklefova odkazu všechny husitské směry a za dochování monumentálního Viklefova díla vděčíme do značné míry husitským písařským dílnám. Proto je v českých knihovnách zachováno více rukopisných opisů jeho děl než v Anglii.

  1. Podle toho – se církev od té doby nikam neposunula a pořád dokola označuje své kritiky za heretiky.
   Za mne, přijít Ježíš znovu na svět, vypráská to ve Vatikánu jak svého času kšeftaře z Jeruzalémského chrámu.
   „Pokrytci, dobře prorokoval o vás Izaiáš, když řekl: ‚Lid tento ctí mě rty, ale srdce jejich je
   daleko ode mne; marně mě uctívají, neboť učí naukám, jež jsou jen příkazy lidskými“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout