Sýrie: 5letá holčička byla unesena a znásilněna, později ji za to její rodiče zavraždili a vyhodili do odpadků

Sýrie: 5letá holčička byla unesena a znásilněna, později ji za to její rodiče zavraždili a vyhodili do odpadků

I to je islám. Vraždy ze cti jsou nedílnou součástí práva šaría, tudíž i islámu. Pachatelé drtivé většiny vražd ze cti jsou nejbližší příbuzní, tedy především rodiče a bratři.

Znásilněné dívky a ženy jsou považovány za nečisté a zatímco pachatele velmi často nepotká žádný trest, znásilněná dívka je většinou potrestána. Zpravidla přijde trest od vlastní rodiny – může být například zbita, zohavena kyselinou nebo zavražděna. A nebere se ani ohled na to, když je znásilněná dívka teprve malé dítě.

I tento případ ukazuje zrůdnost islámu, který podobné vraždy povoluje. Podle práva šaría je totiž beztrestná vražda bezvěrce nebo vražda ze cti. A některé islámské země to i dodržují a vrahy nijak netrestají, případně dávají jen velmi symbolické tresty. V zemi, kde můžete beztrestně zavraždit vlastní dceru, však můžete být popraveni za to, že urazíte pedofilního lžiproroka Mohameda…

Nikdo si neumí představit, jak musela pětiletá holčička na sklonku svého velmi krátkého života trpět. Nejprve byla unesena, pak znásilněna a nakonec zavražděna těmi, kdo jí naopak po vší té hrůze měli být oporou. Její rodiče však zajímalo jen to, že pošpinila čest rodiny…

Pětiletá dívka, která byla znásilněna cizincem, byla podle zpráv zavražděna svou rodinou při takzvané „vraždě ze cti“.

Rodiče holčičky údajně zabili svou dceru chladnokrevně poté, co byla 18. listopadu unesena a znásilněna neidentifikovaným mužem v oblasti Al-Shahba v Sýrii.

Tělo dítěte bylo nalezeno v kontejneru na odpadky v Manbidži v severní Sýrii 27. ledna, poté bylo převezeno do nemocnice Al Furat, která leží ve východním Aleppu.

Syrská observatoř pro lidská práva (SOHR) uvedla, že vnitřní bezpečnostní síly zatkly několik rodinných příslušníků dívky, kteří měli dívku zavraždit.

Pětiletá dívka byla unesena cizincem, který jel kolem ní na motorce poté, co opustila svůj dům, aby se setkala se svým otcem v místních olivových sadech. Později  byla dívka nalezena poblíž silnice mezi vesnicemi Deir Jamil a Kafr Naha.

Dosud nebylo potvrzeno, kdy přesně byla dívka zabita.

SOHR nyní vyzvala úřady, aby zajistily, že vrazi dítěte budou postaveni před soud uprostřed vlny takzvaných „vražd ze cti“ v zemi.

K případu, který není v islámských zemích nijak výjimečný, ještě dodávám, že rodina považovala holčičku za „vadné zboží“. Ženy a dívky jsou v islámských zemích považovány za věci a znásilněním je tato „věc“ znehodnocena. Rodiče už zřejmě plánovali, že za pár let dívku prodají vybranému ženichovi a takto „znehodnocenou“ by ji nikdo nechtěl.

Právě podobné případy ve vší své zrůdnosti odhalují, co je pravý islám…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout