Chystá se operace pod falešnou vlajkou? Zdá se, že Rusové s tím počítají

Pokud si pro zjednodušení vezmeme jen období po druhé světové válce, pak prozatím snad všechny zásadnější válečné konflikty vypukly na základě opěrací pod falešnou vlajkou. Jen málokdo již věří oficiálním verzím, vždyť každý takový „false flag“ dřív či později praskl.

Po konci studené války, tedy v období posledních asi 30 let, pak bylo takových záminek pro napadení zemí bez mandátu RB OSN několik.

V roce 1990 byla záměrně vypuštěna lež o inkubátorech, která se dlouho šířila jako fakt, podle něhož iráčtí vojáci údajně zabili kuvajtské předčasně narozené děti během invaze do Kuvajtu v srpnu 1990, na počátku druhé války v Zálivu, tím, že je vytáhli z inkubátorů a nechali je zemřít na zemi. Toto tvrzení bylo učiněno a šířeno v Kongresu Spojených států v roce 1990.

Tato lež měla dopad na veřejnou debatu o potřebě vojenské intervence ve prospěch Kuvajtu a byla široce citována mimo jiné tehdejším americkým prezidentem Georgem Bushem a organizacemi na ochranu lidských práv. Teprve v roce 1992 se ukázalo, že šlo o účelově šířenou lež.

Účelově vypuštěnou byla i lež, která vedla nejen k válce a milionům mrtvých, nekončící muslimské invazi do Evropy a destabilizaci Iráku, ale také ke zformování jedné z nejkrutějších islámských organizací, která již zvládla infiltrovat celý svět – ISIS. Tato lež, podle které měl vlastnit režim Saddáma Husajna zbraně hromadného ničení, byla záhy vyvrácena a to i těmi, kdo ji za účelem likvidace Husajna, který nebyl tím správným loutkovým diktátorem, rozšířili.

Události z 11.9.2001 se pak staly záminkou pro intervenci do Afghánistánu a to přesto, že letadla, která narazila do mrakodrapů, měli údajně pilotovat Saúdští Arabové. Intervence vojsk NATO zemi Talibánu nezbavila, naopak se ještě rozrostl a jak víme, tak velmi rychle zemi opět plně ovládl. Co se ovšem za doby dvacetileté okupace této země armádami NATO rozrostlo nejvíc, byla pěstební plocha opiového máku. A také přísun Afghánců do Evropy a USA. Počítá se s tím, že se během nejbližších dvou let přemístí až 3 miliony  Afghánců.

Občas se pro účel propagandy využívá i „divadelního představení“ jako v roce 2018 v případě zkonstruovaného údajného chemického útoku v Dumá v Sýrii. Za pár pamlsků zahrály místní děti parádní představení v režii Bílých přileb. Právě tam se už roky snaží USA sesadit jim nepohodlného Asada, proti němuž se spojilo NATO s islámskými radikály, jejichž cílem je zavedení práva šaría v zemi. Jeho zavedení brání právě Asad.

A tak bychom mohli pokračovat. Ovšem nyní se zdá, že nás čeká další „false flag“. A především jsou o tom přesvědčeni Rusové.

Zajímavé jsou i informace přímo z washingtonské bažiny, které tyto domněnky potvrzují.

Jak napětí s Ruskem dosahuje bodu varu, lobbisté z Ukrajiny horečně pracují na formování americké reakce. Společnosti pracující pro ukrajinské zájmy zaplavily v roce 2021 kanceláře Kongresu, think tanky a novináře více než 10 000 zprávami a schůzkami. To alespoň ukazuje analýza zákona o registraci zahraničních agentů (FARA) pro nadcházející zprávu Quincy Institute. Abychom tuto mimořádnou kampaň uvedli do perspektivy, saúdská lobby – známá jako jedna z největších zahraničních lobby ve Washingtonu – hlásila 2 834 kontaktů, což je sotva čtvrtina toho, co dělali ukrajinští agenti.

Zdá se, že lobbisté došli sluchu také u republikánů v Senátu, zejména u senátora Teda Cruze. V lednu rozeslal tweet ukrajinského premiéra, v němž uvedl, že: „Nord Stream 2 není o nic menší existenční hrozbou pro naši bezpečnost a demokracii než ruské jednotky na našich hranicích“. Toto prohlášení bylo přijato téměř doslovně o dva dny později Cruzem, který řekl, že doufá, že „odstraní existenční hrozbu, kterou představuje Nord Stream 2.“

Ted Cruz se zřejmě nedokáže vyrovnat s myšlenkou, že nebyl nominován jako prezidentský kandidát. Nyní  se tak snaží ventilovat svou frustraci, aby zastřel svoji vlastní průměrnost, prostřednictvím všech druhů aktivit, které nesouvisejí se skutečnými americkými národními zájmy. Ale to není nic divného.

Rusové totiž možná vědí o Spojených státech více než americké „elity“. Ria publikovala zajímavý článek s názvem: Kdy USA zapálí Donbas?

Článek popisuje stav americké ekonomiky a vzhledem k hysterii v západních médiích, která dosáhla úrovně horečky, která se ještě před týdnem zdála nemožná, a slibům, že Rusové nyní dozajista „napadnou“ Ukrajinu, existuje určitá pravděpodobnost, že falešná vlajka přijde.

Co to bude? USA už nemohou kontrolovat svůj ekonomický osud. Soudě podle nekonečného proudu politických pudlů ze Západu, od Macrona až po Scholze, kteří se nyní hrnou do „izolované“ Moskvy, krysy už stále víc zapáchají. Americká strana požádala o telefonický rozhovor mezi Bidenem a Putinem.

Jistě, pro Putina to bude ztráta času, protože logika událostí je taková, že USA se nyní pohybují v úzkém koridoru, který vylučuje jakýkoli druh manévrů pro americké „elity“. USA potřebují válku, vždy ji potřebovaly, ale dosud je od válek dělily dva oceány. Samozřejmě, že oceány dnes již nejsou překážkami, které představovaly v roce 1945, ale jsou vynikajícími prostory pro moderní zbraňové systémy.

V této souvislosti je třeba zmínit, že druhý pluk strategického hypersonického kluzáku Avangard (M=27+) se připravuje na to, aby byl do konce roku 2022 plně bojeschopný (zde v ruštině: https://tass.ru/armiya-i-opk/13676241), což také vylučuje poslední (většinou mýtickou a propagandistickou) naději na americkou protiraketovou obranu.

Také nezapomeňte, že letos má modernizovaný admirál Nakhimov jít do státních zkoušek. Formování okupace již začalo a toto monstrum samo o sobě může změnit rovnováhu moci na jakémkoli vzdáleném bojišti války. Takže USA mají velmi málo času. Tlak na Bílý dům je velký, aby něco udělal dříve, než celá bublina praskne. Koneckonců, musí nějak vysvětlit, jak se to stalo, že je „největší světová ekonomika“ tak hluboko ve sračkách.

Tolik tedy doslovná analýza ruských médií. Takto vidí válku Rusko. Vlastně se jen čeká na false flag. Zda přijde v úterý nebo ve středu je již nepodstatné…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Chystá se operace pod falešnou vlajkou? Zdá se, že Rusové s tím počítají

  1. Som si istý, že pri najnovšej provokácii s americkou ponorkou museli Rusi použiť aj varovnú streľbu. Avšak z taktických dôvodov to zamlčali. Nepochybujem,že k vojne o pár dní naozaj dôjde a „veľká stratégia“ otroka globalistov aj židovských mafií, zradcu vlastného národa aj štátu a liberálneho pacifistu Putina /spočívajúca v telefonátoch s tými najhorršími zločincami sveta/ stroskotá. Ako vyšla navnivoč Stalinova snaha za každú cenu vychádzať s Hitlerom.

  2. Ano.
    A skoro pokaždé to vyjde.
    Přepadení vysílače v Gliwicích bylo ze stejného soudku. Prastará metoda, ale účinná.
    ☹️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout