USA: Šílené! Učitelka byla vyhozena z práce jen proto, že odmítla akceptovat, že se jeden žák identifikuje jako kočka (video)

USA: Šílené! Učitelka byla vyhozena z práce jen proto, že odmítla akceptovat, že se jeden žák identifikuje jako kočka (video)

Vlastně to zní až neuvěřitelně šíleně, takže zprvu si pomyslíte, že něco podobného přece nemůže být možné. Jenže pokud si uvědomíte, co vše by se ještě před 20 či více lety považovalo za šílené a dnes je to norma, pak vám dojde, že přesně toto je ten „nový normál.“ Přesně to totiž dopovídá pokynům dodržování genderové výchovy, která má být praktikována na všech stupních škol, včetně předškolních zařízení nejen v USA, ale i v zemích EU.

Učitelé jsou dnes tedy mnohde nuceni se skutečně chovat k žákům podle toho, nač se cítí. Jak sami víte, tak dnes už na to, aby se muž prohlásil za ženu (nebo naopak) není zapotřebí operace ani hormonální léčba. Stačí prosté prohlášení. A pokud se necítíte ani mužem, ale ani ženou, pak je to také v pořádku a jste tedy zařazeni mezi „fluidní“ identity, kdy se můžete identifikovat třeba několikrát denně různě.

Sporty tak již mnohde opanovali biologičtí muži i v ženských kategoriích a konečně se jim tak daří vyhrávat v disciplínách, kde na své mužské soupeře nestačili. Stačí jen říct: „cítím se jako žena.“ Sexuální delikventi se pak prohlašují za ženy záhy po dopadení, takže jsou posléze umisťováni do ženských věznic, kde pokračují ve znásilňování. O případech z Kanady či USA jste si zde již mohli přečíst.

Ovšem dnes se můžete identifikovat jakkoli. Můžete dokonce prohlásit, že se cítíte být nějakým zvířetem či dokonce věcí. A vaše okolí to musí akceptovat a nesmí vás diskriminovat.

Podobní jedinci ještě v nedávné minulosti končili za polstrovanými dveřmi bez kliky, což se ovšem dnes nenosí, neboť tato individua jsou nyní považována za zcela normální. Za špatného je považován jen ten, kdo nechce jinou identitu dotyčné osoby akceptovat tak, jako tomu bylo v případě jisté americké učitelky…

Žena, která pracovala jako suplující učitelka, zveřejnila na sociálních sítích video, ve kterém tvrdila, že byla vyhozena školními úředníky za to, že se „neidentifikovala“ se studentem, který se „identifikuje jako kočka“ poté, co odmítla mňoukat na dítě ve třídě.

„Zrovna když jsem si myslela, že škola nemůže být divnější, tak se to stalo dnes,“ říká mimo jiné učitelka…

Učitelka dále ve videu říká:

„Dívala jsem se na děti v lavicích, zatímco jsem procházela řady dětí a v tabulce jsem označovala, kdo je přítomen a kdo není. Dostala jsem se do třetí řady a slyšela jsem: ‚mňau!‘ Uhhh, promiňte? Promiňte?“ vypráví.

„Zkontrolovala jsem čtvrtou řadu – všechno je dobré. Jdu do páté řady – tam jsou všichni. Pak jsem opět slyšela: „mňau“.  Říkám si: ‚Dobře, co se děje? Kdo to dělá?“ A malá holčička v první řadě řekla: „Musíte na něj mňoukat; identifikuje se jako kočka.“ Děláš si ze mě srandu?“ ptala jsem se.

„Zeptala jsem se: ‚Je tady někde kočičí záchodek?‘ To jsem asi neměla říkat,“ pokračuje pedagožka v klipu.
„Vstala a vyrazila ze třídy. Samozřejmě, že se celá třída smála. Pomyslela jsem si: „Ach, žádný problém, žádný faul.“ Šla jsem do kanceláře, kde mi řekli: „Už nepotřebujeme vaše služby, pokud se nemůžete identifikovat se všemi dětmi ve třídě.“

„Řekla jsem té paní: ‚Nevěděla jsem, že kočky jsou považovány za lidi; Myslela jsem si, že jsou to domácí mazlíčci.“ Další škola z mého seznamu,“ uzavírá učitelka…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “USA: Šílené! Učitelka byla vyhozena z práce jen proto, že odmítla akceptovat, že se jeden žák identifikuje jako kočka (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout