Rakouská armáda je infiltrována islámskými extremisty

Rakouská armáda je infiltrována islámskými extremisty

Jen málokdo ví, že Rakousko patří k pěti nejvíce islamizovaným evropským zemím a stávající rychlostí se velmi brzy dostane do stejné pozice jako multikulturní Švédsko. Ostatně, Rakousko v loňském roce přijalo víc žadatelů o azyl na počet obyvatel nejen než sousední Německo, ale také než tradičně nadšeně vítající Švédsko.

Ve světle toho asi nikoho příliš neudiví, že muslimové zaplavují celou zemi, což se projevuje i v jednotlivých profesích. Příbuzný, který v Rakousku žije, mi potvrdil, že i v jejich firmě, kde nebyl před 15 lety ani jeden neevropský cizinec, se v posledních letech tato demografie výrazně proměnila a menšinou jsou tam již bílí Evropané. A podobné je to ve všech větších firmách. Pak není divu, že se tato proměna dotkla i armády, kam nastupuje stále více muslimů, kteří se už často v zemi narodili…

(Obrázek: zVg, Krone KREATIV)

Video na TikToku způsobuje rozruch v rakouských ozbrojených silách. Záběry ukazují mladé muže s tureckými kořeny v rakouské uniformě. Ukazují notoricky známý a zakázaný pozdrav Šedých vlků.

Video bylo natočeno v kasárnách ve Vorarlbersku. Tři muži – jeden po druhém – ukazují pravou rukou znak islámské turecké extremistické skupiny „Šedí vlci“. Čtvrtá osoba natáčí video a jak se později zjistilo, jedná se o skutečné vojáky, nic tak není jen „nahrané“.

Jde  o čtyři vojáky Jägerbataillonu 23 v Bludeschi (Vorarlbersko). Michael Bauer, mluvčí ministerstva obrany, potvrzuje, že disciplinární opatření již byla zahájena a trestní oznámení podána. Bylo povoláno ministerstvo obrany. Tento incident vyšetřuje také Státní bezpečnost.

Nejedná se o první incident tohoto druhu v rakouské armádě.

Otázka tak je, za koho by tito vojáci bojovali. Jistě ne za Rakousko, ale za Osmanskou říši by nejspíš byli ochotni i položit život. A jisté je, že i další armády evropských multikulturních zemí jsou prolezlé džihádisty. Tito čtyři jsou jen kapkou v moři…

(Obrázek: zVg, Krone KREATIV)

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Rakouská armáda je infiltrována islámskými extremisty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout