Německá veřejnoprávní televize propaguje hidžáb (video)

Německá veřejnoprávní televize propaguje hidžáb (video)

Asi už jen němečtí voliči, jejichž vnímání světa je velmi úzce ovlivněno vybranými médii  a politiky, netuší, že Německo je v posledním stádiu islamizace, tedy přechodu na budoucí součást Osmanské říše. Jistě to ví všichni kolaboranti, kteří na tom směle pracují a snaží se indoktrinovat děti již od nejútlejšího věku tak, aby byly v budoucnu k této přeměně bez větších problémů svolné.

V podobném duchu jde propaganda celé EU, která má za cíl vytvořit dojem, že atributy islámu jsou něco zcela běžného a pro Evropu přínosného. Před pár stoletími by tito kolaboranti s Osmanskou říší, snažící se vehementně prosadit islám v Evropě, skončili v nejlepším případě na doživotí v nejtvrdším žaláři, dnes se dostávají na nejvyšší pozice ve vládách, EU či médiích.

Pak není divu, že poté, co před časem propagovala hidžáb EU, se do jeho propagandy pustila i německá veřejnoprávní televize na jednom z jejích kanálů…

Poslanec CDU Matthias Hauer kritizoval obsahový kanál „Funk“ německých veřejnoprávních stanic ARD a ZDF za reportáž o muslimském hidžábu. „V některých zemích ženy bojují o to, aby si to mohly sundat. Hrozí jim za to doživotí,“ připomenul v neděli na Twitteru.

Formát „Datteltäter“, který patří do sítě a popisuje se jako „multietnický a multináboženský“, již dříve sdílel video s názvem „Můj šátek, moje volba“. „Můj hidžáb je mou součástí, jako ženy, jako dcery jako muslimky,“ vyznává v něm několik žen. „Můj hidžáb je feminismus, který znamená svobodu a důstojnost.“

Muslimský závoj navíc znamená „antirasismus“, protože se nosí v různých částech světa. „Můj hidžáb je samozřejmě také předmětem vašich předsudků,“ pokračuje agitka ve videu.

Názory na rozhlasové stanice na sociálních sítích se liší. „Je to osobní volba,“ komentuje jedna žena na Facebooku. „Kde je prosím ten feminismus, když se musím zakrývat, protože jsem žena a očekávají to muži nebo moje kultura nebo náboženství?“ píše jiný uživatel. „Je to legrační. V jiných zemích ženy riskují své životy a svobodu, aby to sundaly, a nyní oslavujeme něco, co je až příliš často nesvobodné a utlačující,“ stojí v další reakci…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Německá veřejnoprávní televize propaguje hidžáb (video)

  1. Na teletexte som zachytil správu ,že Nemecko mieni prijímať neuveriteľných 400 000 „pracovníkov“ ročne. V priemere viac ako tisíc denne. Ako inak- pod zámienkou „dôchodkového systému“. Mnohí bieli Nemci pod 50 majú najmä v bývalom Západnom Nemecku už totálne vygumované mozgy a netušia,že z tejto masy budú poctivo pracovať maximálne 2-3 percentá. Výmena či skôr genocída bielej rasy a kresťanov prakticky v priamom prenose..V správe sa nepísalo, koľko z tých 400 000 obohacovačov pošle centrála 4. ríše v Berlíne svojim kolóniám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout