Německý „Barnevernet“ zasahuje: Matka musí strávit Vánoce bez dětí, protože patří ke kritikům režimu (video)

Začnu něčím zdánlivě nesouvisejícím: Istanbulskou úmluvou. Jak s případem, o němž je tento článek, souvisí? Mnohem víc, než jen tušíte. Istanbulská úmluva mimo mnoha sporných otázek také zavádí úřad, který je obdobou nechvalně známého norského Barnevernetu. Orgán, který se v Istanbulské úmluvě nazývá GREVIO, má zcela neomezené kompetence.
Tedy může zasahovat jak libo tam, kde má pocit, že je to zapotřebí. A to nejen ohledně domácího násilí, na něž se nejčastěji Istanbulská úmluva odvolává, ale má i kompetence odebírat děti kdykoli to uzná za vhodné. V Německu, ale i Rakousku, kde již Istanbulská úmluva platí, slouží k tomuto účelu tzv. Jugend amt.
Sezná-li to za vhodné, pak může odebrat děti jakékoli rodině.
Odpůrci Istanbulské úmluvy už velmi dlouho debatují o tom, že tento zákon by mohl být zneužíván proti odpůrcům režimu. Odebírání dětí lidem, jejichž názory nesouzní s těmi mainstreamovými, není v totalitním režimu nic neobvyklého. Z historie známě podobných případů nepřeberně. Odebrané děti jsou poté samozřejmě vychovány v duchu vládnoucí ideologie.
Od samého začátku, kdy se Istanbulská úmluva objevila, bylo jasné, že nastupující korporátní fašismus se nebude chovat jinak. Norsko a jeho Barnevernet bylo zcela jistě v tomto směru pokusnou zemí, kde se něco podobného zkoušelo zatím v menším měřítku.
Připomínám, že děti byly odebírány jen Norům nebo cizincům z evropských zemí, Barnevernet zásadně neodebíral děti muslimům a to ani tehdy, kdy se tam například – podobně jako v celé Evropě – objevily případy obřízek malých holčiček. Neodebíraly se ani těm rodinám, jejichž starší potomci se dali k zločinným muslimským gangům. Barnevernet byl tedy zaměřen výlučně na bílé Evropany. Už to mělo být jakýmsi varováním.
Případ z Německa nám ukazuje, jak to bude možná již brzy vypadat v těch evropských rodinách, které nebudou v souznění se systémem. A připomínám, že také v Německu zásadně neodebírají děti muslimům a to ani těm kriminálním. Stejně tak ponechávají muslimům jejich dětské nevěsty. Německé matce, která se o děti řásně stará, ale je kritická k některým opatřením, se ovšem děti neštítí odebrat a uvrhnout doslova do vězení….

Děti byly zbaveny matky, která je kritická k opatřením. Už více než měsíc je tak matka bez svých dětí a děti bez matky. Děti musely dokonce strávit i Štědrý den v dětském domově, kam byly umístěny. To bez možnosti setkat se s matkou. A jisté je i to, že matka do konce roku své děti neuvidí.

Pokud umíte německy, můžete si výpověď nešťastné matky poslechnout sami. Pokud ne, ve stručnosti nastíním, co se vlastně přihodilo.

Matka byla nespokojená s tím, že od začátku školního roku byly děti neustále testovány a po celou dobu musely ve škole nosit respirátor, což jim vůbec nesvědčilo. Po nějaké době se tak rozhodla, že bude děti učit doma a požádala o možnost domácí, případně online výuky. Děti pak nechala doma.

Posléze jí přišla zamítavá odpověď s tím, že děti musí chodit do školy. Záhy však rodinu navštívila policie, která násilím odvlekla vzpírající se a plačící děti do dětského domova. To se odehrálo 15. listopadu. Od té doby neměla matka nejmenší šanci své děti vidět. Dcera jí často volá, v kontaktu jsou tak děti se svojí matkou, na níž jsou velmi fixované, jen po telefonu.

Krátce poté, co přišly děti do dětského domova, tam byla nějaká cizí dívka pozitivně testována. Děti pak zůstaly uzavřené v dětském domově v karanténě. Prostě úplně jako ve vězení. Jedna pozitivní dívka – bez příznaků – ostatní děti negativní, ale přesto musely být 14 dní v izolaci. Matka se pak samozřejmě dál snažila dostat děti domů. Po nějaké době jí řekli, že je jedno z jejích dětí bezpříznakově pozitivní.

To bylo v prosinci a nešťastné  děti tak byly nuceny zůstat v dětském domově i na Štědrý den. Když matka před Vánocemi volala do dětského domova s tím, že by si děti vzala domů a spolu s nimi byla v karanténě, byla jí tato možnost zamítnuta. Děti prý nejméně do Silvestra budou uzavřeny v dětském domově. Pak se uvidí.

Zoufalé matce je již zřejmě jasné, že jí její děti nejspíš nevydají ani potom. Opět se najde v dětském domově nějaké pozitivní dítě, aby mohla být nadále karanténa uměle prodlužována. A zoufalá matka nemá zastání. Děti jsou samozřejmě nešťastné, byly zcela nedobrovolně uzavřeny ve vězení, kde tráví už víc než měsíc. Jedinou útěchou jim je, že jsou na stejném pokoji…

Tolik tedy alespoň ve zkratce k videu. Je otázka, kolik dalších dětí podobně nešťastných matek trávilo v podobném pasťáku zcela nedobrovolně nejen Vánoce, ale i nějakou dobu před nimi. Většina podobně postižených rodičů se totiž zřejmě bojí takto ozvat ze strachu, že se tím situace jen zhorší. Tato matka je tak možná jednou z mnoha a možná nejen v Německu.

Totalitní režimy nesnesou opozici, která je umlčována všemi možnými způsoby. A neštítí se jít ani po dětech, které jsou tak zcela nevinnými oběťmi. Nechápou, proč byly odtrženy od své rodiny.

Vítejte v korporátním fašismu, který si hraje na liberální demokracii…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout