Klimaalarmismus je novým náboženstvím, které má být vnuceno celé planetě

Klimaalarmismus je novým náboženstvím, které má být vnuceno celé planetě

Klimaalarmismus považuji za velice důležitou součást současné ideologie podobně, jako multikulturalismus. V obou případech je cíleno zejména na obyvatele rozvinutých zemí (Evropa, USA, Austrálie), přičemž celá tato ideologie je založena na lžích, které nám mají jak klimaalarmismus, tak multikulturalismus podat jako něco, co náš život obohatí či ho dokonce – v případě klimaalarmismu – zachrání.

Nedávno jsem narazila na velmi zajímavý příměr – klimatické podvody jsou novým náboženstvím. Když se na vše podíváte do důsledků, pak skutečně zjistíte, že tomu tak je, neboť je vám cosi vnucováno údajně pro vaše vlastní dobro. Hlasy, které se snaží dokázat, že ne vše, co toto novodobé náboženství hlásá, je pravda, jsou umlčovány.

Klimatická hysterie je stále otevřenější. Inscenace autistické dívky do ikony a prorokyně klimatických podvodů je jen vnějším znakem tohoto vývoje.

Pravidelné klimatické synody mají státy uvést do souladu. Člověk si musí položit otázku, na co politický mainstream potřebuje toto nové náboženství?

Hlavním strůjcem klimatické kampaně je OSN již 30 let a za tímto účelem založila IPCC. Co s tím tedy OSN hodlá dělat? Dlouhodobým cílem OSN je světová vláda, pro kterou je mnoho apologetů. Ale jak nastartujete světovou vládu?

Historicky vyžadovalo budování státu vždy alespoň dva důvody:

1. Vnější hrozba, obvykle vnější nepřítel

2. Společné, sjednocující náboženství nebo ideologie

Bod 1 je docela jasný. Běžnou hrozbou je prý ono vyfantazírované „přehřátí“ planety životně důležitým plynem CO2, což je v rozporu se základními fyzikálními zákony.

To je již důležité kritérium každého náboženství. Na začátku každého náboženství je jedna nebo více legend, které nesmí být zpochybňovány, je ovšem třeba, aby jim široké masy uvěřily. Takové legendy netolerují žádný rozpor.

K bodu 2: Šíření náboženství, pokud lze čerpat z historie, bylo vždy vynuceno násilím a nesnášenlivostí.

Před 500 miliony let byl obsah CO2 ve vzduchu asi dvacetkrát vyšší než dnes. Od té doby obsah CO2 v atmosféře neustále klesá. Během tohoto období došlo k mnoha vlnám vyhynutí některých druhů živočichů i rostlin, ale žádné vyhynutí nebylo způsobeno přebytkem CO2.

CO2 je životně důležitý. Kdyby byl CO2 odstraněn z atmosféry, život na planetě Zemi by úplně vymřel. CO2 je pro život stejně důležitý jako kyslík. Pouze tři procenta CO2 v atmosféře jsou umělá.

Vysazování zeleně namísto výstavby megaskladů je jistě v pořádku, přesto nejde o žádný z prosazovaných cílů klimaalarmistů. Ona totiž právě ta zeleň přes den dýchá CO2 (v noci jej vydechuje), přičemž klimaalarmisté požadují právě podíl CO2 výrazně snížit.

Pokud bychom se tedy měli chovat ekologicky v tom smyslu, že budeme vysazovat lesy a prosazovat více zelených ploch (s čímž souhlasím), pak půjdeme proti plánům klimaalarmistů. Zelené rostliny totiž samy za světla vdechují CO2 a v noci jej hromadně produkují.

Oč tedy klimaalarmistům jde? Zcela jistě ne o osud planety, ale o tučná konta těch, kdo jsou na klimatickém byznysu jakkoli zainteresováni. A samozřejmě i o to, aby se rychleji dosáhlo oné globální světovlády, třeba pod vlajkou klimatických šílenců, kteří údajně zachraňují planetu…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4.5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.