Imám vyzývá džihádisty mířící do Evropy: „Předstírejte, že jste uprchlíci, oplodněte jejich ženy…“ (video)

Imám vyzývá džihádisty mířící do Evropy: „Předstírejte, že jste uprchlíci, oplodněte jejich ženy…“ (video)

Spousta lidí je natolik naivních až hloupých, že skutečně věří tomu, že do Evropy jsou samí chudáci „uprchlíci.“ Přitom jde téměř bez výjimky o invazní armádu, tedy džihádisty, jejichž hlavním úkolem je islamizovat Evropu. Jaký je jejich úkol jim neustále připomíná většina imámů…

Šejk Muhammad Ayed, prominentní postava muslimů, v projevu v mešitě Al-Aksá vyzval muslimy, aby měli děti se západními ženami, aby je mohli přemoci mezi nohama, dá-li Alláh“. Výzva je sice starší, ale je stále dokola opakována. Všichni, kdo se do Evropy vydali po roce 2015, mají tentýž cíl.

Šejk tehdy hovořil o demograficky staré Evropě, která má být muslimy obsazena. Trochu zrcadlový projev k tomu, který pronesl Bergoglio o „babičce Evropě“, která potřebuje mladé přistěhovalce, aby oplodnili vyprahlé kontinenty, což vyvolává znepokojivé otázky o záměrech takzvaného papeže.

„V celé Evropě“ řekl „mají všechna srdce nenávist vůči muslimům. Chtějí smrt, ale ztratili svou plodnost.“

„Dáme jim plodnost. Budeme skrze ně vychovávat naše děti, protože budeme muset dobýt jejich země.“

„Američané, Italové, Němci a Francouzi budou nuceni přijmout uprchlíky.“

Jsou mezi námi, v celé Evropě. Přicházejí, aby si vzali to, co už dávno pokládají za jejich: prostředkem jsou smíšená manželství, kdy je žena nucena konvertovat a děti jsou již muslimové. Ti, kdo invazi podporují – ať už neziskovky, politici nebo jejich voliči – jsou hlavními viníky. Muslimové jen využívají toho, co se jim samo nabízí.

Výměna obyvatel je tak v plném běhu, což ovšem zatím nevnímají jen ti, kdo mají být vyměněni….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Imám vyzývá džihádisty mířící do Evropy: „Předstírejte, že jste uprchlíci, oplodněte jejich ženy…“ (video)

  1. Děti jsou automaticky muslimové, náboženství matky nehraje žádnou roli. U židů je tomu naopak, tam není rozhodující náboženství otce. V tomhle mají křesťani velikou smůlu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout