Německo nám nejen v posledních týdnech jasně ukázalo, jak funguje fašistický totalitní režim

Německo nám nejen v posledních týdnech jasně ukázalo, jak funguje fašistický totalitní režim

Na úvod je třeba zdůraznit, že každá demokracie, která má jakýkoli přívlastek, není demokracií, za názvem se vždy skrývá totalita. Je jedno, zda si taková demokracie říká lidová nebo liberální.

Nejen v Německu, ale v celé EU – ČR nevyjímaje – lze současný systém definovat jako korporátní fašismus. Na tyto země to sedí skvěle, neboť sama EU prosazuje jisté často velmi zvrácené „hodnoty“, zatímco zastánci jiných názorů, než těch jediných správných, jsou stále častěji pronásledováni. EU je plně ovládána megakorporacemi, jejichž lobbisté přímo působí na EK, ovšem i EP je v drtivé většině sestaven ze slouhů systému. Státy, které nehodlají některé jejich „hodnoty“ dodržovat, jsou za svoji ideologickou neposlušnost trestány.

Megakorporace určují celkovou politiku EU, která pak právě i skrze tyto korporace a na ně napojená mainstreamová média propaguje jejich ideologii a jedinou přípustnou pravdu, přičemž názorová pluralita je přísně zakázána. Ke stěžejním pilířům současné zvrácené ideologie patří nejen podpora výměny původních evropských obyvatel za obyvatele jiných kontinentů (především za černochy, Araby či Afghánce), ale také podpora s tím související islamizace. Na druhou stranu však úplně stejně úporně současný systém podporuje LGBTQ agendu, která je samozřejmě s již zmíněným islámem v absolutním rozporu, což ovšem EU a její ideology nezajímá.

Hlavním cílem LGBTQ propagandy je omezení porodnosti původních Evropanů, přičemž zatím se zdá, že se záměr docela úspěšně daří realizovat. Muslimové si jsou samozřejmě velmi dobře vědomi toho, že genderová ideologie a  LGBTQ propaganda slouží k redukci těch, které by oni sami rádi vyhladili, což je důvod, proč tuto propagandu v Evropě víceméně tolerují.

K LGBTQ agendě neodmyslitelně patří Pride průvody. Nemusím snad ani popisovat, jaké kreatury se v nich často objevují, přičemž mnohdy jsou v průvodech i devianti jako pedofilové a zoofilové. Tak přesně takový průvod se konal před dvěma týdny v Berlíně, přičemž nikdo jejich davovému producírování nijak nebránil, ba právě naopak:

O tomto víkendu – v neděli, tedy jen o dva týdny později, proběhly v tomtéž městě úplně jiné demonstrace. Na nich se protestovalo zejména proti nucenému očkování, restrikcím a tzv. „zeleným pasům“. Zatímco na průvodu různých systémem protěžovaných individuí nikdo nezasahoval, policie – pokud už dohlížela – spíš chránila účastníky, tak proti demonstraci, která se konala o tomto víkendu, zasáhla německá policie velmi brutálně. Zbili dokonce i děti, komanda Merkelgestapa si jednoduše nevybírala, koho svými obušky „obohatí“.

Ostatně, v každé totalitě se opory režimu nechávají v ulicích prezentovat jak libo, zatímco odpůrci jsou zaháněni a biti. Tytéž obrázky byly vidět i za ramadánu, kdy byli účastníci protivládních demonstrací biti, zatímco davy muslimů v ulicích byly tolerovány. Stejně tak bývají v Německu tolerovány poměrně časté demonstrace Antify, nejednou spojené s násilím.

Jak je možné, že například pedofilové mohou zcela veřejně prezentovat svoji úchylku a ještě tvrdit, že jsou na ni pyšní nebo že si mohou bez sebemenší reakce policie davy muslimů vykřikovat v ulicích Allahu akbar, zatímco lidé, nespokojení s vládou, své názory zcela pokojně vyslovit nesmí??

Jde ovšem o realitu, která je vidět na stále více místech v Evropě. Přitom právě fakt, že se zasahuje jen proti odpůrcům režimu, je jasnou ukázkou, že v EU – v tomto případě v Německu – žádná demokracie není.

On i Hitler mával davům svých příznivců v ulicích, nadšeně kynul i průvodům jeho příznivců z NSDAP nebo Hitlerjugend, zatímco odpůrce tvrdě potíral. Konal tak ovšem úplně každý totalitní režim…

Ostatně,  podívejte se sami na různá videa z demonstrace, která proběhla jen poměrně krátce po té „protěžované“:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo nám nejen v posledních týdnech jasně ukázalo, jak funguje fašistický totalitní režim

  1. Aj „policajný štát“ v NDR bol oproti súčasnému nebezpečnému, zákernému a rafinovanému eurofašizmu, neomarxizmu, imperializmu, korporativizmu a iným fašistickým ideológiám cynicky nazývaným „parlamentná liberálna demokracia“ len slabý a neškodný odvar dnešného zla. To isté sa dá povedať o Československu hlavne po roku 1968. A podobné neľudské režimy už vládnu prakticky v celej Európe /aj na Balkáne/, jedinou výnimkou je Bielorusko. Nečudujem sa takzvanému spomienkovému optimizmu ani v bývalom Východnom Nemecku, ani v Česku, ani na Slovensku.

  2. Je to pokračování dvojího metru, kdy policie mlátí vlastní, a před cizími ustupuje a nechá se od nich i zranit či upálit, na příkaz politické moci. Ovšem na té situaci se podílejí sami voliči, kdy většina si to tak přeje. Demokracie je založena na toleranci menšiny (poražení) k vítězné většině, ale i na toleranci většiny k menšině, jíž by měla alespoň vyslechnout a jednat s ní. Samozřejmě chyba je, když se politické vedení utrhne ze řetězu a nedá na své voliče vůbec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout