Džihádistka z ISIS dostala v Británii dům v hodnotě půl milionu liber a umělou ruku zdarma

Džihádistka z ISIS dostala v Británii dům v hodnotě půl milionu liber a umělou ruku zdarma

Většina evropských zemí si svých džihádistů váží. I to je důvod, proč jsou všude až nadmíru protěžováni a opečováváni. Nejde ovšem jen o ty, kteří svoji bezcitnost a oddanost věci džihádu prokazují na území Evropy, ale i o ty, kteří odjeli do Sýrie, aby se tam stali právoplatnými členy Islámského státu, který přesně kopíruje život a činy jejich lžiproroka Mohameda.

Opakovaně zde upozorňuji na fakt, že součástí aktivního džihádu je i drtivá většina vrcholných evropských politiků, což je ovšem pro většinu lidí, kteří tyto politiky více či méně nadšeně volí, nepochopitelné. Každý politik, který prohlásí, že je islám náboženství míru, se tímto sám ke džihádu hlásí. A podpora podobných kreatur, které s nadšením podporují vraždění dětí jen proto, že jde o bezvěrce, je jen dalším důkazem kolaborace současného evropského politického establishmentu s islámem.

Dostaneš, za co zaplatíš. Dotováním opulentního životního stylu Samii Husseinové Británie jasně říká, že odměňuje džihádovou aktivitu.

Nevěsta  ISIS, která označila oběti bombového útoku v Manchesterské aréně za „oběti války“, dostala dům za 500 000 liber a léčbu NHS.

Samia ze Southallu v západním Londýně tvrdí, že byla před útěkem do Sýrie naverbována online, aby se připojila ke kultu smrti na vrcholu občanské války v lednu 2015.

Ale během 12 měsíců byla Britka těžce zraněna, když jí ustřelili ruku a prso při koaličním leteckém útoku, který ji upoutal na sedm měsíců na lůžko.

Byla zatčena, když se v únoru 2020 vrátila do Británie, ale nikdy nebyla obviněna ze zločinu (podobně, jako většina džihádistů po celé Evropě). Nyní byla spatřena s umělou rukou, kterou – jak potvrzují její příbuzní –  měla taktéž uhrazenu z daní britských poplatníků.

Předpokládá se, že samotná ruka stojí zhruba 3 000 liber, kromě tisíců liber navíc v poplatcích konzultantům a za následnou péči fyzioterapeutů.

A bylo odhaleno, že nyní žije i se svou rodinou v nově vybudovaném obecním domu v západním Londýně. Ceny podobných domů v této oblasti se pohybují mezi 500 000 a 600 000 GBP.

Samia loni odmítla odsoudit sadistický bombový útok na popový koncert v Manchester Aréně v roce 2017, který si vyžádal životy 22 nevinných lidí, včetně deseti osob mladších mladších 20 let.

Na otázku, zda má vzkaz rodinám obětí, zvrácená džihádistka přirovnala teroristický útok a popravy zahraničních humanitárních pracovníků ke koaličním útokům na chalífát.

„Byl to opravdu začarovaný kruh, všichni všechny zabíjeli, ok. Jak jsem vám řekla, tak koaliční nálety na chalífát také bombardují ženy a děti. Každý má svou roli v tom, že je obětí války. Rozumíte?“

25letá žena byla v chalífátu také obětí náletu, po němž přišla o ruku, jedno z prso a ošklivě si zlomila nohu, kterou jí lékaři téměř amputovali.

V posledním asi roce si průběžně jednotlivé evropské země přiváží své džihádisty zpět do Evropy a to zejména ženy a děti chalífátu. Paradoxně se některé ženy i s dětmi začínají vracet zpět do Sýrie, kde opět moc chalífátu roste, v některých případech dokonce žádají o zrušení občanství své rodné země, neboť se cítí být výhradně občankami chalífátu Islámského státu.

Ostatně, většina muslimů už počítá s tím, že postupně bude k chalífátu zahrnuta i Evropa. Zatím se zdá, že tomu tak skutečně bude.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Džihádistka z ISIS dostala v Británii dům v hodnotě půl milionu liber a umělou ruku zdarma

  1. Vskutku jsou Britové velkorysí, když si tak hýčkají své vrahy. Ve většině zemí je členství v jiných armádách považováno za těžký trestný čin. V Británii to mají asi jinak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout