“Jděte domů,” vyzývá Dánsko přivandrovalce na dávkách

“Jděte domů,” vyzývá Dánsko přivandrovalce na dávkách

Mnozí Evropané ani netuší, že sociální dávky považují muslimští vetřelci za zcela normální daň, tedy za samozřejmost, kterou očekává muslim od  káfira. Na území, které již patří muslimům, platí nemuslimové daň podřadného káfira nadřazenému muslimovi, tzv džizju. A právě sociální dávky považují muslimové zejména v islamizovaných evropských zemích za onu povinnou daň. Většina Evropanů si totiž neuvědomuje, že právě Evropa je nyní v islámském světě považována za dobývané, či spíše dobyté území.

Dánsko, které asi jako první evropská země učinilo jakési reálné kroky proti postupující islamizaci (i když dle mého názoru příliš pozdě), nyní dává najevo, že tuto daň nadále platit nechce, peníze hodlá poskytnout již ne na dávky, ale na cestu do domovských zemí většinou muslimských přivandrovalců.

Přistěhovalci v Dánsku, kteří jsou nezaměstnaní a žijí z dávek, jsou pravidelně zváni na zvláštní výzvy k návratu do jejich domovských zemí. Dánská vláda to uvádí na svých internetových stránkách.

Na všechny přistěhovalce, kteří mají povolení k pobytu v Dánsku po dobu pěti let nebo déle a kteří žili z dávek po dobu nejméně jednoho a půl roku z posledních tří let, se bude vztahovat zvláštní směrnice o návratu domů. Dánská vláda uvedla, že v současné době je v této kategorii v Dánsku celkem 8 900 cizinců. Ti byli vyzváni k tomu, aby Dánsko neprodleně opustili.

Každý nezaměstnaný přistěhovalec je tak nyní povolán ke zvláštnímu pohovoru ve své domovské obci, kde mu je nabídnuta finanční pomoc při návratu do jeho domovské země.

“Musíme být upřímnější a přímější. Někteří přistěhovalci žijí na sociálních dávkách již dlouhou dobu. Nikdy se nedokázali stát součástí společnosti. Možná by bylo pro všechny nejlepší, kdyby se vrátili domů do své země,” komentuje ministr zahraničních věcí a integrace Mattias Tesfaye (S).

Nové směrnice byly vypracovány v dohodě o migrační politice mezi vládnoucími sociálními demokraty a třemi liberálními stranami Venstre, Radikale Venstre a Liberální aliancí.

Již existuje regulační rámec, který vyzývá přistěhovalce, kteří žijí v Dánsku méně než pět let, aby se vrátili do své domovské země. Dánsko zároveň nepřijímá nové žadatele o azyl, což platí zejména pro ty z muslimských zemí.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on ““Jděte domů,” vyzývá Dánsko přivandrovalce na dávkách

  1. Opravdu těžko odhadnout, zda tímto “jemným” způsobem podaří nějak Dánům zpomalit či odvrátit is lamizaci země. Sic nějak se začít musí, ale dotáhnout do přijatelného stavu by vyžadovalo o dost tvrdší přístup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.