Dívka, která konvertovala od islámu říká: „Neexistuje žádný umírněný muslim“

Dívka, která konvertovala od islámu říká: „Neexistuje žádný umírněný muslim“

Tvrzení, že existuje něco jako umírněný či plně asimilovaný muslim jsou nesmyslná. To ví nejen sami muslimové, ale také ti, kdo se více o tuto ideologii zajímají. Tvrdit, že existuje umírněný muslim je totéž, jako tvrdit, že existuje něco jako umírněný nacista. Pokud se pak někdo narodí jako muslim a nedodržuje pravidla, která jsou „nastavena“ Mohamedem, není považován za muslima, ale za konvertitu. Skuteční konvertité, kteří přiznali, že od islámu odešli a varují před ním, jsou pod neustálou hrozbou fatvy, neboť za konverzi od islámu následuje trest smrti.

To, že jsou řeči o asimilovaných či umírněných muslimech jen pohádky, nyní dosvědčuje i dívka, která od této ideologie ve svých devatenácti letech zběhla. Jako muslimka se již narodila, neměla tedy možnost volby. Dívka žije v USA, kde je zatím konverze od islámu o něco jednodušší, než v islámských zemích, i když takový konvertita je nucen se většinou vzdát i vlastní rodiny, neboť dívku, která opustí islám, mohou zabít její rodiče či sourozenci. V muslimských zemích jsou vraždy vlastních „bezbožných“ dcer či sester poměrně časté, děje se to však i v západních zemích.

Co dívka, která tuto nenávistnou ideologii opustila, v dopise Trumpovi napsala?

Hej, Donalde, jsem 19 letá holka žijící v Americe s muslimskými rodiči přistěhovalců. Až do včerejška jsem v životě nesundala svůj hidžáb, když jsem byla venku. Jednou jsem se o to pokusila, když mi bylo 10, a rodiče mi na týden dali zaracha.
Dovolte mi, abych vám něco řekla, právě teď. Nejsou žádní „umírnění muslimové“. Neexistují žádní „asimilovaní muslimové“. Během svého života jsem chodila pravidelně do třech různých mešit. Každý tam měl nějakou nevraživost vůči Americe. Buď podporují džihádistické akce přímo, nebo je odmítají odsoudit, nebo se stanou oběťmi, které viní křesťany a západ. Pokaždé, když dojde k teroristickému útoku, všude v médiích se objevují zprávy o muslimech, kteří vystupují proti džihádu nebo proti teroristům.
To jsou kecy.
Naposledy jsem šla na kázání do mé mešity hned po útoku v Bruselu. Chceš vědět, kolik z nich to odsuzovalo? 0. Ani jeden. Moji rodiče si přes facebook začali stěžovat na islamofobii, která klíčí. Neproběhla ani falešná modlitba za oběti. Tajně jsem sledovala Trumpa a jeho projevy za posledních několik měsíců, a souhlasím s tím, co říká o islámu. Tohle náboženství je zasranej odpad. Chcete vědět, co mi lidé v mé mešitě říkají, když se jich zeptám na Trumpa nebo na teroristy, překračující hranice?
„Nemluv, jsi žena“
Mám to „na talíři“ celý svůj život a teprve nedávno jsem se připojila k feministické skupině na akademické půdě, kde bylo překvapivé množství příznivců Trumpa, kteří mi pomohli. Zatímco oni mě nenutili sundat můj hidžáb a zříci islámu, já jsem se rozhodla to udělat sama. Moji rodiče se neasimilovali. Žádný z mých „přátel“ z mešity se neasimiloval, ani jeden. Chci být doktorka, chci mít sex, chci se procházet po městě bez mužského doprovodu. Žádná z těchto věcí není povolena. Aby bylo jasno, žádná muslimská dívka nemá na sobě hidžáb z vlastní vůle. Vědí, že pokud budou chyceny bez něj, budou potrestány. Moji rodiče se mě pravděpodobně zřeknou, až to zjistí, ale seru na to.
Nejhorší na tom je, že všichni liberálové na akademické půdě se omlouvají muslimům, zejména „Bernieho dívky“, které chodí kolem a nosí hidžáby „v solidaritě“. Gratuluji, jste oficiálně dobytým lidem chalífátu. Když to liberálové dělají a povzbuzují více muslimů, aby vstoupili do země, lidé v mešitách nevzdychají úlevou, že bílí nejsou rasisté, jsou udiveni, že liberálové přijímají nový Islámský stát tak snadno.
Pouze Trump se těmto zvířatům postaví. Nechceme v naší zemi ani jednoho muslima. Pokud Trump nevyhraje, s radostí zemřu jako poslední žena, která si nezakrývá hlavu. Liberálové nemají ponětí, co islám ve skutečnosti je.

Tolik dopis exmuslimky Trumpovi. Není rozhodně jediná, kdo upozorňuje na to, že umírněný ani asimilovaný muslim neexistuje. Na území káfirů se muslimové zpravidla chovají podle toho, v jaké fázi islamizace se dané území nachází. Tedy čím méně muslimů je v dané společnosti, tím více se musí přetvařovat, vždyť přesně to dělal už jejich pedofilní lžiprorok Mohamed.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

5 thoughts on “Dívka, která konvertovala od islámu říká: „Neexistuje žádný umírněný muslim“

 1. To je nesmysl, že všechny muslimky nosej hidžáb z donucení.
  Často je to naopak, nosej ho vzdělané dcery matek, které choděj prostovlasé.
  Je to takový jejich protest proti útlaku ze strany křižáků.
  Za útlak považují vpád křesťanů do Afghánistánu, Iráku, Sýrie, Libye, Mali i jinam.
  Za útlak považují i podporu chamtivých monarchů v Zálivu, kteří by bez Amíků za zadkem nepřežili.
  Realita je, že Západ horlivě podporuje ty nejhnusnější, zkorumpované, režimy.

  1. Nenosí to vždycky dobrovolně. Existují tisíce tajných konvertitů, kteří se jen nemůžou veřejně přiznat, že konvertovali, ale na internetu se občas nějaké jejich video objeví, samozřejmě se změněným hlasem a jsou maskovaní. Pak jsou samozřejmě i případy, kdy to nosí dobrovolně. Zdaleka to ale není tak často, jak se zdá.
   Váš pohled je taky hodně jednostranný, protože třeba „křižáci“ v Pákistánu, Barmě a Africe jsou vražděni jen ve jménu islamizace, nepotřebují na to žádné okupanty. Stejně tak hinduisté. Ještě se dá chápat, když jdou po krku přímo okupantům – vojákům u nich doma. Někteří se „mstí“ kolonizátorům. Většině pro jejich fanatismus stačí nenávistný Korán, kterému stačí jen to, že ten druhý není muslim. ????‍♂️

 2. Oni držej spolu a třeba v Pákistánu nenáviděj svojí zkorumpovanou vládu.
  Obecně nenáviděj Evropany, se kterými mají smutné zkušenosti.
  Uznávám, že vyznavači Alláha dělají problémy všude, momentálně probíhá vlna panislámismu a jsou mocně vyhejkaní.
  Pochopili, že Evropa je v pr****, tak kujou železo, dokud je žhavé.
  Těžko se jim divit.
  ?

 3. NAPROSTO výjimečnou příležitost, jenom hňup by ji nevyužil.
  Teď už jen počkat, až se budeme povinně klanět i muslimům.
  Abychom odčinili křížové výpravy a že jsme sem ním chovali nedobře u Vídně, v 1683.
  ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout