Blíží se volby

Ne, nebojte se, nebudu nikoho nabádat k volbě jakékoli konkrétní strany, ale spíš chci informovat o tom, jaké jsou zákeřnosti volby těch stran, které mají jediný úkol: odevzdat i úplně poslední zbytky suverenity Bruselu. Tytéž strany tak dlouhodobě konají v celé EU, což by se jim nemohlo dařit, kdyby před svými voliči – za vydatné pomoci marketérů – nehrály dokonalé divadlo…

Zde se samozřejmě budeme zabývat čistě stranami českými, přičemž v článcích budu zmiňovat především ty strany, které nás i nadále povedou vstříc ztrátě suverenity a postupné islamizaci. V zásadě teď o sobě tvrdí všechny naše politické strany, že jsou proti „nelegální migraci“, snad žádná si nedovolí tak, jako například němečtí Zelení, po pravdě přiznat, že ve skutečnosti bude dělat jen takovou politiku, jakou dovolí EU.

Ovšem uvědomte si, že i globalisté moc dobře ví, že na to, aby byli úspěšní a mohli své zvrácené plány realizovat, musí voličům svých loutek nabídnout jistou „rozmanitost“. Jenže ta má jen přilákat co největší spektrum voličů k volbě právě těch, koho tyto loutky ovládají. Proto jim musí nabídnout nejen rozmanitost, ale i vzájemnou rivalitu těchto loutek. K tomu, aby byly zvoleny, pak vydatně dopomáhají i mainstreamová média, která mají právě dojem oné opozice sama vytvářet.

Spousta lidí má totiž nějaké neoblíbené politiky a v zásadě často ani tak nevolí program jako takový, ale především toho, kdo se jeví být v silné opozici vůči neoblíbenému politikovi či straně. Ovšem všechny tyto strany jsou slouhové stejného pána. Já je nazývám novodobou jednotnou NF nebo také „Aspeňáky“. Jen ten, kdo sleduje politiku opravdu pozorně a sleduje i to, co se děje v Bruselu, velmi dobře chápe, že zde ta jednotná NF je.

Aspeňáci jsou členové tzv. Aspen institutu. Právě z této organizace, která je pod přímým vlivem tzv. Deep state, se rekrutuje většina našich čelních politiků. Najdete tam politiky všech loutkových stran jednotné NF, ovšem Aspenu jasně dominují především politici STAN, ANO (politici obou stran jsou i ve vedení), TOP0,9 a ČSSD. Samozřejmě tam najdete i Piráty a členy KDU nebo ODS.

Všechny tyto strany programově velmi zásadně odmítají vystoupení z EU. A nejen to, jsou i velmi silnou brzdou toho, aby se kdy podobné referendum u nás konalo. Jejich úkol totiž není udržení národního státu (což lze jedině bez EU), ale totální globalizace, což znamení i likvidací národních států. V Parlamentu se těchto 7 stran sdružuje i v různých pofiderních platformách. Jedna z nich se má třeba zabývat propagací EU a další například „bojem proti dezinformacím a kremelské propagandě“, jak se dnes říká cenzuře.

Tyto strany také docela pravidelně hlasují pro každý nesmysl, který přijde z EU, ale také si souzní v mnoha důležitých hlasováních v EP.

Pokud samozřejmě patříte k těm, kdo v EU chce za každou cenu setrvat a nepovažujete ji za sebemenší hrozbu, pak jde o strany právě pro vás. Dokážu pochopit, když je volí jakýkoli úředník napojený na EU či pobírač dotací. Nechápu, když kohokoli z nich volí odpůrce EU, potažmo masové muslimské invaze, přímo z EU řízené.  Skutečný odpůrce EU tyto strany prostě nevolí. A pokud je volí, pak to znamená, že s politikou EU, kterou tyto strany prezentují, souhlasí.

Komu to hodíte je samozřejmě jen na vás. V těchto volbách to je ovšem o tom, zda volíme pro EU nebo proti EU, o ničem jiném. Je více než pravděpodobné, že v dalších volbách už nepůjde o volbu nějaké skutečné vlády, ale jen o volbu poslušných správců protektorátu pod kuratelou jednoho velkého globálního molocha, který už bude rozhodovat prakticky ve všem za nás. Správci pak budou možná už jen dohlížet na to, aby zde fungovalo vše tak, jak má, přesně podle instrukcí jejich loutkovodičů v Bruselu…

Pozn.: Do rubriky pro začátek přiřazuji starší články, které se k tématu nejlépe hodí, postupně zde budou přibývat další. Rubrika bude smazána ihned po parlamentních volbách…

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout