Spisovatel a odborník na finance a drahé kovy: „Bude to mnohem horší než Velká hospodářská krize“ (video)

Spisovatel a odborník na finance a drahé kovy: „Bude to mnohem horší než Velká hospodářská krize“ (video)

Aby mohlo dojít ke globální změně finančního systému, který se plánuje již mnoho desetiletí, musí se nejprve ten starý zhroutit. A zdá se, že právě nyní jsme v onom zlomovém bodě, kdy by k tomu mohlo dojít.

Finanční spisovatel a makléř s drahými kovy Bill Holter dokumentuje všechny nesplatitelné dluhy, které se hromadí ve finančním systému jako rakovina.

Nejnovější černá díra platební neschopnosti přichází z velké banky v Japonsku. Norinčukin Bank prodává státní dluhopisy  za 63 miliard dolarů, aby se udržela nad vodou.

Pak je tu nedávná zpráva oznámená FDIC, že 63 amerických bank (jména jsou držena v tajnosti) má ztráty ve výši více než 500 miliard dolarů, a nezapomínejme na biliony ztrát, které leží v účetních knihách evropských bank připravených vtáhnout svět do černé dluhové díry.

To je jen několik z mnoha na dlouhém seznamu destabilizujících problémů, které mohou zatopit celému předluženému finančnímu systému.

Holter varuje: „Ten seznam je tak dlouhý…“

„Mohl by to být bankovní problém. Mohl by to být problém s deriváty. Mohl by to být problém s deriváty na akciovém trhu, na trhu s dluhopisy a mohli byste vidět selhání dodávek stříbra. Nějaký typ válčení by mohl systém zhroutit. Mohlo by jít o válku na Ukrajině, v Izraeli nebo na Tchaj-wanu.

Systém je v tuto chvíli tak nestabilní, že by to mohlo být cokoliv, co by ho mohlo srazit dolů. 

Nesplatitelný dluh není jen problémem USA. To je po celém světě. Centrální banky musí emitovat obrovské objemy dluhů, protože se nacházíme ve fázi exponenciálního rozpadu. 

Jsme přesně tam, kde Richard Russell před 20 lety řekl, že budeme. Je to nafouknout nebo zemřít a jediný způsob, jak nafouknout, je vytvořit větší peněžní zásobu.“

K tomu si připočtěte dluh ve výši 10 bilionů dolarů, který musí americká vláda do konce roku splatit. Mezitím americká vláda každých 100 dní hromadí nový dluh ve výši 1 bilionu dolarů. Co by se mohlo pokazit?

Holter naposledy tvrdil, že je podle něho o něco méně než 50% šance, že vůbec budou mít Spojené státy volby. Nyní předpovídá, že je ještě pravděpodobnější, že se prezidentské volby v roce 2024 konat nebudou.

Holter říká:

Neexistuje způsob, jak by systém, tak jak je teď, přežil. Je to matematicky nemožné. Takže, pokud je to matematicky nemožné, budou vyfukovat kouř až do dne, kdy to vybuchne? Nebo udělají něco, aby to vyhodili do povětří, a pak řeknou, že naše programy a politiky fungovaly, až na XYZ, tohle nebo cokoliv jiného?

Musí překopnout stůl. Nemohou dovolit, aby stůl sám od sebe spadl, protože pak by se na ně ukazovalo prstem. Aby se vyhnuli ukazování prstem, musí překopnout stůl.“

Holter si také myslí, že zlato exponenciálně poroste, aby pokrylo veškerý dluh, který USA mají.

Pokud vezmete v potaz 8 030 tun zlata, o kterých vláda tvrdí, že jsou ve Fort Knox, budete potřebovat dolarovou cenu zlata 125 000 dolarů za unci pro 100% zlaté krytí dolaru.

Holter také říká: „Dolar je vytlačován z globálního finančního systému.“

„Poptávka po dolarech klesá v době, kdy roste poptávka po půjčkách. To bude katastrofa pro Ameriku a pro každého, kdo bude v budoucnu držet dolary.“

Na závěr Holter říká: „Finanční kolaps, který přichází, bude horší než cokoli, co jsme kdy zažili.“

„Bude to mnohem horší než Velká hospodářská krize jednoduše proto, že společnost sama o sobě je mnohem horší. V době Velké hospodářské krize jste měli sousedy, kteří pomáhali sousedům. Dnes budete mít sousedy, kteří si budou vybírat jiné sousedy jako supi.“

V 51minutovém rozhovoru je toho mnohem víc…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Spisovatel a odborník na finance a drahé kovy: „Bude to mnohem horší než Velká hospodářská krize“ (video)

  1. Globalisté mají pro USA však plán: kleknou celé Spojené státy, však se v každém unijním státě stavějí ve velkém koncentrační tábory pro kverulanty, stát bude potřen, protože ani za 200 let ze sebe nedokázal udělat normálně fungující stát, a tím i dluhy smazány. USA pak mají být transformovány na národní stát s multiazimutovou orientací. Globální prediktor má jasný plán. Proto ne náhodou dostávají USA do izolace. Rusku a BRICS+ v podstatě stačí jen čekat.

  2. Zivit, satit a po vsech strankach pecovat o “jistou cast” americke populace, co pacha kriminalitu a je nevzdelatelna a nepouzitelna, navic mnozici se jak krysy neco stoji, a bili to uz financne neutahnou.

  3. To je „Démokracie“. Takhle volit v Rusku / bělorusku, tak USA hned stavějí loutkovou vládu. Myslím, že se dočkáme – kolapsu USA !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *