Rothschild zaznamenal velkolepý vstup do Saúdské Arábie

Rothschild zaznamenal velkolepý vstup do Saúdské Arábie

Dedolarizace je zcela záměrný a řízený proces, který v mnohém souvisí i s plánovaným zaváděním jednotné digitální měny, jedné světové centrální banky a jedné světové vlády. S těmito procesy souvisí i konec petrodolaru.

Zde je dobré si připomenout, kdo ovládá všechny centrální banky – a kdo tedy rozhoduje o krizích, válkách a dalším světovém dění.

Skupina Edmond de Rothschild oznámila plány na otevření nové kanceláře v Saúdské Arábii. K tomu by mělo dojít do roka. Švýcarská banka také spouští platformu pro dluhové financování na podporu infrastrukturních projektů v zemi.

Iniciativa je v souladu s plánem Saúdské Arábie 2030 (Agenda 2030), jehož cílem je diverzifikovat ekonomiku a neučinit ji závislou pouze na příjmech z ropy.

Plán vedený korunním princem Muhammadem bin Salmánem zahrnuje rozvojové projekty, včetně výstavby nových městských oblastí a investic do různých sektorů.

Edmond de Rothschild bude tyto infrastrukturní projekty financovat společností SNB Capital, která spravuje aktiva v hodnotě 66 miliard dolarů. SNB Capital je součástí Saúdské národní banky (SNB), partnera Světového ekonomického fóra.

Rothschild se staví do pozice hlavního hráče v regionu. Očekává se, že kancelář bude uvedena do provozu v druhé polovině letošního roku.

Edmond de Rothschild již dříve otevřel kancelář v Dubaj i ve Spojených arabských emirátech, což naznačuje širší strategii posílení přítomnosti v oblasti Perského zálivu.

Ředitelka Ariane de Rothschild řekla, že je velmi potěšena, že vkročila do Saúdské Arábie se skupinou Edmond de Rothschild.

Tento měsíc, po 50 letech, skončila éra petrodolaru. Saúdská Arábie se rozhodla neobnovit dohodu se Spojenými státy a již nebude platit za ropu výhradně v dolarech.

Globální mafie se v současné době přesouvá na východ, konkrétněji do Ruska a Číny. Mezitím je Západ, který splnil svůj účel, řízeně ničen.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Rothschild zaznamenal velkolepý vstup do Saúdské Arábie

  1. Globální mafie ? Rusko, Čína ? Jak může na tomto servru něco takové projít ? Ani zmínka, že je Saudská Arábie členem BRICS například.

  2. Zveřejnit ZDE, že na východě – uvedeno Ruska a Čína, jsou mafie, je mininálně zarážející. Tendenční článek ani neuvedl, že Saudská Arábie je čerstvým členem BRICS. Velmi velmi zvážím svou návštěvnost na tomto serveru.

  3. Prečo sa globalisti presúvajú na Východ? Uz o tom píšem pár rokov, že žijeme v cyklickom vesmíre,halaxii a solarnom systéme, kde život človeka je na Zemi. A na Zemi kazdá predošlá i terajšia civilizácia meria Veľký Precesný rok delený na 5 podvekov slnka a dve polivicky Anno Magnus= Vek Vodnára- Vek Leva a od Leva po novy Vek Vodnára. A Precesia Zemskej osi ide v opacnom smere ako sa točí Zem! Ptesne tak, ako ju kopíruje Tavajj cirkumbulácia kocky= Kaaby v Mekke… Aztécky slnečny kamenný kalendar boha slnka-Tonatiuha ma v rozmeroch jeden vek slnka 5,184 rokov( 36 palcov hrubka x 144 palcov priemer). Oba cykle končia v cca 5 ročným rozdielom, a od Číny zacne nový “ zlaty vek“ a znovuzrodenie slnka a civilizacie! Aj preto ma Čína väčšinu pamiatok v podzemí, symbolizujúcich zmŕtvychvstanie= znovuzrodenie. Navyše, tak ako je symbol galaktickej Maternice, číslo 8 symbolicky pripútané k 8 ostrovom Japonska a jeho 8 hlavému drakovi, tak je číslo 8 posvätné aj v Číne a v Kóreji. Čislo 7 bolo a je späté s Mezopotámiou a Indiou, číslo 8 s Čínou a Japonskom a číslo 9 s Amerikou, kde stavali 9 schodové pyramídy Kukulkana a bohyne Ixchel( 9 hláv).A stačí si naštudovat kto mal malý “ zlatý vek“ v 7.Bak’tune, potom v 8. a v 9.Bak’tune…Znalci Biblie vedia ze obsahuje 7 dňovy sviatok, a aj 8. a 9. deň … Židia ich nazvali Hošana Rabbah(7), Šemini Aceret(8), a Tikkum Olam(9) deň… Tao je Chod Nebies a ten riadi aj Chod na Zemi, ktorý musia nasledovať aj politici! Sú donútení , alebo vymenení, vyhodení a v najhoršom scenári, aj fyzicky zlikvidovaní…Uz od antiky je Západ Modrý a Východ Červený… A oba na kratkych 7 rokov počas prepólovania sa sveta, Západ je čierny a Východ žltý či “ zlatý“, co práve začalo…A prepólovanie sa Slnka je Cat+astro+phe, a prepólovanie sa sveta je Apo+kali+pse… A tá sa má odohrať medzi 2025 až 2033, v zaverecnom 7 ročnom a kratkom veku satana( Sata- juga)… Kto má mozog schopny myslenia, pochopí a bude sa snaziť zistiť viac. A 90% ĺudí bude pokracovať v spánku… Aj 11.september, 2001 bol presne o tomto a o konci časov s tymi istými dátumami ! A luni-solárnym kalendarom je aj čínska terakotová armada , ako aj Biela pyramída žltého cisára Š‘ huang-tiho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *