Proces s covidovými zločinci: Bill Gates tvrdí, že nizozemský soud nemá pravomoc ho soudit

Proces s covidovými zločinci: Bill Gates tvrdí, že nizozemský soud nemá pravomoc ho soudit

Už před časem jsem vás zde informovala o rozsáhlém soudním procesu, který se v Holandsku rozběhl vloni na podzim a zřejmě se povleče ještě poměrně dlouhou dobu. Žaloby podali lidé, kterým takzvaná „covid vakcína“ poškodila zdraví nebo příbuzní těch, kteří po její aplikaci zemřeli.

Obžalovanými jsou především nizozemští politici, rádoby odborníci a zástupci propagandistických médií, kteří propagovali experimentální genové injekce, aniž by upozornili na jejich nezměrné vedlejší účinky a na fakt, že nejsou ani bezpečné a ani účinné.

Pod vylhaným tvrzením, že brání přenosu a nákaze tyto preparáty vnucovali lidem. S odstupem času již víme, že přinejmenším ti, kteří byli v „první linii“ (politici, odborníci a zřejmě i zástupci médií) věděli, že se dopouští podvodného jednání, které může mít pro mnoho lidí fatální důsledky.

V Holandsku jako jedné z mála zemí se tedy již podařilo alespoň rozjet soudní proces, kde byli mezi obžalovanými nejen Holanďané v čele s expremiérem Ruttem, ale například i Albert Bourla (šéf Pfizeru) či Bill Gates.

Právě zahraniční obžalovaní se od samého počátku vzpírají účasti na jednotlivých soudních stáních, stejně jako odmítali převzít také samotnou obžalobu.

Jen její předání, stejně jako předání předvolání k soudu, bylo docela problematické.

Asi největší problémy má soud s Billem Gatesem, který veškerá obvinění odmítá a je přesvědčen o tom, že jiná než americká justice nemá žádnou pravomoc ho žalovat.

Nicméně soud si to zřejmě nemyslí, neboť Bill Gates byl již na září  předvolán k prvnímu soudnímu stání ve věci jeho obžaloby, neboť podle důkazů má právě on značný podíl na celém covidovém podvodu, který vedl k masové aplikaci genových injekcí.

Křížové řízení s Gatesem bylo zahájeno dne 21. února. Gates požádal soud, aby nevyhlašoval, že je nad ním příslušný. Jinými slovy: Bill Gates tvrdí, že nizozemský soud není kompetentní ho soudit. V důsledku toho je věc přerušena do doby, než o všem bude v řízení rozhodnuto.

Právníci žalobců a obžalovaných (obětí) podali 15. března podloženou obhajobu. To přimělo Gatese, aby zaslal soudu e-mail, ve kterém požadoval ústní slyšení.

Právníci obětí souhlasili s ústním slyšením, ve kterém budou moci obsáhle vystupovat jménem obětí. Právníci proto jménem obětí požádali soud o obsáhlou obhajobu.

Soud nakonec rozhodl o ústním jednání, které by trvalo pouze 1,5 hodiny.

Právníci obětí z tohoto prozatímního rozsudku vyvozují, že soud ztratil ze zřetele skutečnost, že primární postavení obětí injekcí COVID-19 není nemoc, ale projekt pod názvem „COVID-19: Velký reset.“

To by podle nich mělo být ústředním bodem křížového řízení.

Koneckonců, tento skutkový základ nároku obětí je také právním důvodem, proč je soud v Leeuwardenu příslušný rozhodnout ve věci Gatese.

Oběti byly Gatesem a všemi ostatními obžalovanými nezákonně (vědomě) uvedeny v omyl, aby si vzaly injekce proti COVID-19, tvrdí právníci.

Rozsudek vynesený soudem to nezohledňuje, což je zřejmé z toho, že chce uvolnit pouze 1,5 hodiny na celé ústní jednání, říkají právníci obětí.

„Tento postup má velký společenský globální význam, ve kterém musí být obětem dána každá příležitost a čas ze strany justice v kontextu úplného zjištění pravdy, aby se prokázalo, že COVID-19 je projekt, který je spoluřízen Gatesem.“

Gatesovi soud nařídil, aby se osobně dostavil na slyšení v řízení, které zahájil. Řízení se bude konat 18. září ve 13:15.

Více informací naleznete zde na stránkách Nadace Recht Oprecht.

V září vás samozřejmě budu o výsledku řízení s Gatesem informovat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Proces s covidovými zločinci: Bill Gates tvrdí, že nizozemský soud nemá pravomoc ho soudit

  1. Zločin genocidy je nepromlčitelný a pachatel může být souzen kdykoli, kýmkoli na planetě Zemi, protože v tomto případě není země, v níž by se tohoto zločinu nedopustil. A každá země, kde se stal zločin, je příslušná k tomu, zločince soudit.

  2. Treba bude Gates nekde v zahranici odsouzen, ale sedet nejspise nikdy nebude, i kdyz by za milliony mrtvych potreboval jiny prisnejsi trest, treba „jeho“ autoimunni reakci.

    Ale i WINDOWS Gates ukradl od Telefunken TR440, system, ktery byl vyvinut v Konstanci v roce 1970 a uz tenkrat byl lepsi, nez nejaky Windows 97 nebo SPC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *