Seznamte se s Mohamedem a jeho rodinou: Má 10 dětí a nikdy by ho nenapadlo pracovat (video)

Seznamte se s Mohamedem a jeho rodinou: Má 10 dětí a nikdy by ho nenapadlo pracovat (video)

Jistě vás hned napadlo, že Mohamed nežije v nějaké blízkovýchodní nebo severoafrické zemi. Tam by samozřejmě neměl šanci získat za nicnedělání velmi štědré sociální dávky.

Video je z Velké Británie a ukazuje takovou běžnou muslimskou rodinu, jejímž jediným úkolem je množit se v zemi káfirů a tím praktikovat poklidný, nicméně velmi účinný džihád.

A je to o to účinnější, že země káfirů těmto muslimům oddaně platí tučnou džizju (daň podřadných bezvěrců nadřazeným muslimům nazývanou „sociální dávky“), takže si mohou žít v pohodlí a „vyrábět“ další potomky.

A dokonce na to mají i dost času, nemusí se totiž zdržovat prací, která by jim ubrala nejen čas na výrobu dětí, ale také by mohla chudáčka otce rodiny unavit.

Seznamte se tedy s rodinou 50letého Mohameda a jeho 35leté manželky, která právě čeká jejich 11. dítě:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Seznamte se s Mohamedem a jeho rodinou: Má 10 dětí a nikdy by ho nenapadlo pracovat (video)

  1. Ak si niekto myslí,že vo Švajčiarsku musí každý moslim /a sú ich tam milióny/ poctivo pracovať, mal by navštíviť psychiatra. Už dávno , zhruba 35 rokov, to neplatí. A neplatí ani žiaden iný mýtus o tomto odpornom preľudnenom fašistickom štáte,napríklad priama referendová demokracia , obmedzená migrácia a neexistujúca islamizácia. Zjednodušene povedané: vo Švajci si už roky môžu prisťahovalci robiť, čo sa im zachce, domorodci to nemajú a nikdy nemali povolené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout