Muslimští doktoři a inženýři: Žadatelé o azyl jsou většinou negramotní, mnozí neumí číst a psát ani v rodném jazyce

Muslimští doktoři a inženýři: Žadatelé o azyl jsou většinou negramotní, mnozí neumí číst a psát ani v rodném jazyce

Možná si ještě vybavíte rok 2015, kdy nás všechna korporátní média přesvědčovala, že do Evropy táhnou samí doktoři a inženýři, kteří budou velkým přínosem. My, kteří jsme varovali před realitou, jsme byli nálepkováni za rasisty, xenofoby a islamofoby.

Ulice západoevropských měst dnes ovšem o tomto problému vypovídají víc než co jiného, stejně jako statistiky kriminality, které by ovšem dopadly mnohem hůř, pokud by se nemanipulovaly ve prospěch „Novoevropanů.“ Ti navíc stále rychleji získávají občanství dané země a jejich skutečný původ je tak zcela zastřen.

Nikdo si také nedělá iluze o jejich přínosu ekonomice. Manipulace se statistikami zaměstnanosti je zde velmi podobná jako u kriminality, neboť nemálo z nich je jen „papírově“ zaměstnáno u nějaké promigrační neziskovky. Ti, kteří skutečně pracují, pak v dané práci dlouho nevydrží, případně mají tak nízký výdělek, že k němu ještě na dorovnání dostávají další dávky.

Nemožnost uplatnit většinu nově příchozích muslimů pramení nejen z jejich nechuti k práci, ale i z faktu, že jsou zcela negramotní. A to nejen ve vztahu k novému jazyku, s tím se již nějak počítá. Většina vůbec nezná latinku a mnozí jsou dokonce negramotní i tehdy, kdy se mají písemně vyjádřit ve svém mateřském jazyce.

Právě tento fakt nyní přiznali v Rakousku, kde věnují nemalé prostředky na výuku těchto „chirurgů a raketových inženýrů,“ aby je naučili alespoň číst, psát a počítat na úrovni první třídy základní školy.

Rakouský integrační fond (ÖIF) loni nabídl 66 000 míst v kurzech němčiny pro „uprchlíky,“ tedy pro ty, kteří mají nárok na azyl a doplňkovou ochranu.

Skutečnost, že tyto kurzy jsou naléhavě potřebné, nyní ukazují údaje o gramotnosti žadatelů o azyl: Z 66 000 účastníků bylo 44 000 negramotných. Než se vůbec začnou učit jazyk, musíte je naučit číst a psát. Syřané a Afghánci jsou mezi nimi obzvláště často.

Není neobvyklé, že ti, kteří mají nárok na azyl, musí dokonce začít s abecedou, protože velká část z nich latinku nezná. To by nebylo nijak překvapivé, protože většina žadatelů o azyl pochází ze zemí, kde se latinka nepoužívá.

Jenže třetina z nich neumí ani číst nebo psát ve svém mateřském jazyce. Zbylé dvě třetiny více či méně dobře ovládají svůj vlastní jazyk, a to jak mluvený, tak psaný, ale neznají latinku.

Opatření Integračního fondu se letos zúčastnilo celkem 265 000 lidí, z toho 11 000 i tzv. hodnotových a orientačních kurzů. Počet kladných žádostí o azyl (tj. azyl nebo doplňkovou ochranu) byl v roce 2023 o 30 procent vyšší než v předchozím roce.

Tolik zpráva z Rakouska, kde se zřejmě nebudou statistiky lišit od jiných zemí.

Lze předpokládat, že jakmile začne EU přerozdělovat tuto „vysoce vzdělanou inteligenci“ do dalších zemí (mezi nimiž jsme první na řadě), budou se přetížené země přednostně zbavovat kriminálníků a právě těchto plně negramotných jedinců.

Opět se tak ukazuje, jak se členství v EU, která zapovídá vlastní migrační a azylovou politiku, „vyplatí.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Muslimští doktoři a inženýři: Žadatelé o azyl jsou většinou negramotní, mnozí neumí číst a psát ani v rodném jazyce

  1. Drvivú väčšinu moslimov, ochotných „pracovať“, tvoria – futbalisti profesionálnych klubov. Zďaleka nie len tých špičkových, napr. vo „francúzskej“ lige je dnes už takmer zázrak vidieť nemoslimského hráča s výnimkou pár legionárov. Zaujímal by ma ich názor na stále častejšie sa vyskytujúce ženy-rozhodkyne /nielen/ v najvyšších súťažiach…

  2. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

  3. Jak je možné, že v našich nemocnicích je taková poptávka po lékařích, když jich paní Merkelová spolu s EU dovezla takové množství. Taktéž samozřejmě inženýrů v oblasti jaderného výzkumu, stavařství, strojírenství, chemie atd. Vždyť university v Afganistánu, Pákistánu, Sýrii, či rovníkové Afriky patří od nepaměti k těm nejkvalitnějším a nejžádanějším na celém světě, o čemž svědčí výkony tamních zdravotních zařízení, závodu na výrobu chemie, léků, strojírenských výrobků, taktéž místní stavaři jsou světově proslulí odborníci udivující svět svými odvážnými konstrukcemi. Léky z těchto oblastí, spolu s výzkumem proti nemocem se desetiletí zapisují zlatým písmem do Nobelovy knihy a pravidelně vyznamenáváni držitelé cen z těchto lokalit přispívají ke zvyšování kvality života na Zemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout