Další údajná hrozba pandemie – tentokrát jde o arktický zombie virus

Další údajná hrozba pandemie – tentokrát jde o arktický zombie virus

Co asi bude onou nemocí X, kterou mimo jiné probírali i na diskuzním panelu v Davosu? Dohadů je spousta, stejně jako údajných možných termínů, kdy nějaká nová „pandemie“ přijde.

V USA se již mezi lidmi hovoří o letošním létě, maximálně začátku podzimu. Tedy o době, ve které by již nová „pandemie“ zasáhla termín prezidentských voleb, jako tomu bylo i v roce 2020. Pandemická smlouva by již měla být v té době schválena, což usnadní zavedení diktatury pod kuratelou WHO.

A to by mohlo vést třeba i ke zrušení nebo posunutí (či jednoduššímu falšování) voleb.

Již před časem uvedla Gatesem sponzorovaná GAVI seznam 11 předpokládaných nemocí, které by mohly být onou „nemocí X,“ na kterou se již údajně vyvíjí vakcína.

K těmto 11 hrozbám se nyní, zdá se, řadí další možnost. A to možnost docela bizarní, která navíc údajně souvisí s deklarovanou „změnou klimatu.“

Klimatičtí alarmisté by tak doslova zabili „dvě mouchy jednou ranou.“ Pandemie a klimatická agenda – to vše 2v1 – co by mohlo být lepší?

Další globální pandemie už podle vědců pravděpodobně nepřijde z Číny, ale tentokrát z Ruska. Důvod? „Arktické zombie viry“ ze Sibiře. 

Podle výzkumníků představují potenciální hrozbu mikrobi, kteří byli dříve uvězněni ve věčně zmrzlé půdě a znovu se aktivují, když země taje. 

Některé z těchto tisíciletí starých patogenů – také známé jako mikrobi Metuzaléma –  již byly izolovány, uvádí zpráva v British Guardian. Proto také pracují na arktickém sledovacím systému.

„Analýzy pandemických rizik se v současnosti zaměřují na nemoci, které mají původ na jihu a mohly by se pak rozšířit na sever,“ řekl podle britského deníku genetik Jean-Michel Claverie z univerzity v Aix-Marseille. 

„Naproti tomu byla věnována malá pozornost epidemii, která by mohla vzniknout na dalekém severu a poté putovat na jih – a to je podle mého názoru špatně. Jsou tam viry, které mají potenciál infikovat lidi a způsobit nové propuknutí nemoci.“

Je to však velmi praktické. Můžete tedy propojit změnu klimatu s „nemocí X“ a také pěkně propojit Rusko (podobně jako Čínu s ohledem na Covid-19) s dalšími negativními titulky.

Pak se můžete těšit na „vhodné“ titulky o „ruském zabijáckém viru“, který uvolnila zlá změna klimatu. 

Samozřejmě s novými globálními omezeními – zvláště pokud bude již za pár měsíců pandemická smlouva WHO ratifikována. Jakmile ji po přijetí na půdě WHO schválí prvních 30 vlád, což půjde jistě velmi rychle, začne okamžitě platit.

Byla by to velká „náhoda“, kdyby se takový virus náhle objevil krátce po ratifikaci a včas na to, aby mohl narušit velmi důležité volby, že?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Další údajná hrozba pandemie – tentokrát jde o arktický zombie virus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout