USA: Transvestitka, která postřílela děti ve škole, chtěla zabíjet „malé bělochy“

USA: Transvestitka, která postřílela děti ve škole, chtěla zabíjet „malé bělochy“

Jedním z letošních masových střelců byla také jistá Audrey Haleová, biologická žena, která se prohlásila za muže. Útok, který provedla, byl o to zrůdnější, že si jako terč zvolila malé děti.

Nakonec zastřelila v křesťanské škole v Nashvillu v Tennessee 3 devítileté děti a 3 zaměstnance školy, včetně ředitelky. Ona sama byla záhy zastřelena policií.

Od začátku se vědělo o tom, že u ní nalezla policie jakýsi manifest, který byl však velmi dlouho zatajován před veřejností. Nyní se tento manifest, který byl psaný rukou, objevil.

Odhalil, že šílená žena byla zcela pod vlivem trans a protibělošské propagandy, která je nyní v USA všudypřítomná.

Z jejího uniklého manifestu nyní vyplynulo, že – byť sama běloška –  nenáviděla bělochy.

The Post Millennial uvádí, že unikly fotografie toho, co je údajně tímto dlouho utajovaným manifestem. Obrázky na ručně psaných stránkách byly poprvé zveřejněny populárním konzervativním youtubovým kanálem „Louder with Crowder.“

V poznámkách se mimo jiné uvádí, že nadešel „den smrti“:

„Konečně nadešel ten den! Nemůžu uvěřit, že je to tady. Nevím, jak jsem se dostala tak daleko, ale jsem tady. Jsem trochu nervózní, ale také nadšená. Poslední 2 týdny jsem byla nadšená.“

Na jedné ze stránek nazvaných „Zabijte ty děti!,“ Audrey Haleová nazývá studenty „sušenkami“ (hanlivé slovo pro bělochy) a vyjadřuje nenávist k jejich „bílým privilegiím.“

To, že všichni bílí lidé jsou rasisté, kteří mají „privilegia“ a utlačují barevné, je módní levicová myšlenka, která se v posledních letech ve Spojených státech stala téměř státní ideologií.

Zpráva je datována 2. března 2023. Po střelbě bylo oznámeno, že Audrey Haleová měla u sebe ručně psané poznámky, když byla zabita.

Některé zdroje také tvrdí, že před útokem natočila video, což však nebylo oficiálně potvrzeno.

Stránky z manifestu:

Obraz

Obraz

Obraz

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

One thought on “USA: Transvestitka, která postřílela děti ve škole, chtěla zabíjet „malé bělochy“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout